Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ти си послушко рабине,нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано02.01.16 17:07



Е, айде с едно гласуване преди години - аз да съм виновен за падението днес? Сидеров тогава беше треска в задника, не е смешникът какъвто е днес.
Лавината гласува за Боко, ся да им отписват колите само заради помисъл от неплащане ГО.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: ти си послушко рабине,нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано02.01.16 17:15



Не казвам, че си 'виновен'. Тоя тип 'мислене' че некой требе да е 'виновен' е присъщ на вас - комундетата по акъл, независимо дали осъзнати или не.

А колкото до 'падението' днес - ако приемем, че изкарваш четри бона месечно, то значи си десет пъти над минималната. Не можеш да постигнеш това никъде, освен в БГ. Просто нямаш никъв шанс. Обективно би трябвало да си яко свеж хепи тип, а не начумерено мрънкало.

Айде сега хубаво да се посмеем, като развиеш тезата как ти си мноо добре, ама жалееш за онеправданите и бедни широки народни маси



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: ти си послушко рабине,нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано02.01.16 17:30



Не казвам, че си 'виновен'. Тоя тип 'мислене' че некой требе да е 'виновен' е присъщ на вас - комундетата по акъл, независимо дали осъзнати или не.
Гербавите пак си гласувайте за крадци, мани аз де преди години как съм пуснал единична бюлетина.

А колкото до 'падението' днес - ако приемем, че изкарваш четри бона месечно, то значи си десет пъти над минималната. Не можеш да постигнеш това никъде, освен в БГ. Просто нямаш никъв шанс. Обективно би трябвало да си яко свеж хепи тип, а не начумерено мрънкало.
По света хората изкарват и милиарди, легално, бате гол свирец с капаци. Дето висок клас таблет ти бил символ на статус!

Айде сега хубаво да се посмеем, като развиеш тезата как ти си мноо добре, ама жалееш за онеправданите и бедни широки народни маси
Ми как да съм много добре като ми прибират над половината доходи за данъци, и с тях издържат крадливи мангали? Дето имали права в собствения ми имот. В София ъпгрейнаха и с талибани, щото мангалите и кучовете са ни малко да ги раним. Дейба толерастите тъпи... що нямаше жена или дете да те питам колко ще си спокоен да ги пускаш навън.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано02.01.16 17:37



1. немаш какво да криеш там


2. виж заключението
3. как разбра, че не те разпознава бе, офчар неграмотен
6. или по неплатените радио честоти или изпиратсвано Уиндоусче, мангал
7. хаха, мама ти деба неграмотна 1000 лева ли бе. а не знаеш ли, че втората най-лоша инвестиция в живота ти е кола. айде сети се сам коя е първата, на мама нивичките той
8. това требва е официалната статистика

заключение:
всичко горенаписано от теб се държи на наслагания ти с години перфекционизъм от майка ти, която е изтрещяла като баща ти си е бил шута. тъжно, но факт

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано02.01.16 17:44



Гнусна лигава гад, няма и едно вярно изречение в поста ти. Аз лично не познавам толкова гнусен субект в реалния живот. Сигурно си още по-червей далеч от клавиатурата!

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано02.01.16 17:46



лични нападки на мое обективно мнение за доказан селски чекиджия



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано02.01.16 17:56



Кое ти е обективното, бе противна форумна слуз? Нито ме познаваш, нито за баща ми е вярно, нито колата е лоша инвестиция.
Нито за КРС, нито, че най-много вируси има отворения код.
#debamamatipfostatafostata! Шибан генератор на псувни си, жалко задклавиатурно нищо!

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: ти си послушко рабине,нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано02.01.16 17:57



Засега не виждам смислена алтернатива на герберугите. Познати дето ми се фръцкат, че 'Боко е прост' и 'няма за кой да се гласува' им казвам да гласуват за РБ или да си направят тяхна партия.

За мангизите - хората изкарват, ти не можеш, за това те ебавам

(глупостта за 'статуса' великодушно ще се направя, че не съм я прочел)

Защо не се преместиш в Швейцария?

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: ти си послушко рабине,нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано02.01.16 19:36



25 години сме на дъното, орем надолу, и все едни и същи тикви избирате. Румъния - 55 лева винетка, електронна. Тука двойно, па лепенки, па пишеш с химикал, па махаш после...
Швейцария - пак към 50 лева наши пари.
Като емигрирам ще ти се обадя, ама да знаеш, че дедотия като тебе го прави тоя кенеф тука.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано02.01.16 19:57



заеби го, тая година от началото почнах ти ебавам путката майчина неграмотна

казах ти аз, че като е тръгнало ми целуваш КУРа от нова година още

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.