Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: rabin]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано02.01.16 14:19



болест? ми по отношение към западната прогнила цивилизация са 1:1 с теб в ИД.
казвам ти, ти си точно готов матрял за тях.
а и като бонус - там жената е добиче и няма начин да ти натресат някоя чантия.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано02.01.16 14:20



просто доказвам на практика, че има малцинство, дето няма да се даде толкова лесно да го чипосат.

има, но ти не си от тях




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано02.01.16 15:04



Нали каза, че си ропче без амбиции. Кво ти разбира главата от тия неща?
Няма как да тръгна срещу огромното мнозинство. Но това, че то не ми одобрява расата - за мен е лакмус с положителен резултат.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема ти си послушко рабине,нови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано02.01.16 16:05



точно за това мрънкаш, щото си послушко. кажат ти примерно няма да ядеш захар, и ще спреш. ще псуваш, ще протестираш, но ще го изпълниш. затова ще псуваш, щото искаш, ама не дават.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: ти си послушко рабине,нови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано02.01.16 16:28



Като ходих по протести да ни гонят куките, да ни снимат, че някои и бой ядоха - интелектуалци сме били! Пиете си биричката от терасата, гледате сеира, и точно такива като тебе се редят чинно на опашка да платят поредното ново издевателство, наедно със старите.
Ако не 1% от населението, а 90% скочат - няма жандармерия, дето може да се опъне на това множество. И няма правителство, дето няма да се огъне. Но множеството рупат с празен поглед пред риалититата, и гласуват за крали Боко. Щото вдигал много от лежанка!
Ей на, ся вкарват закон който не си поднови гражданска отг. - да му спират колата от движение без дори да я е карал. Вече наказват и за неизвършени нарушения. Мафията си прокарва тщенията, не са овча пасмина като останалото стадо. РОдени сте за доене и донорство, вече почнали да отглеждат човешки органи в овце. Ама по белия свят, не тук. Само с едно постановление ще ви наредят пред хирургичните блокове, с идване за ваша сметка.
Те така! Рафинирана захар наистина не ям, в плодовете каквото има - само нея.
п.с. Няма и 1%, деба. Максимум по 5 - 10 хиляди да се съберем, което е 0,14% по груби сметки. Явно на паплачта и харесва т.нар. цар Киро да си развява байрака, и да убива както прецени. Туй беше най-мащабният протест в БГ, на който съм ходил.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 02.01.16 16:35.



Тема Re: ти си послушко рабине,нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано02.01.16 16:42



Смотльо, такива като тебе сте смели само срещу мицифаи, точно щото знаете, че мицифаите ше ви пазят, най-много некой плесник/палка в краен случай шут. Ама ако ви ревне насреща съизмерима като брой група мангали примерно и ще се насерете прави.

Ти в условия на истинска анархия и безредици ше си измежду умрелите в първите часове, освен ако не си скриеш страхливия задник дълбоко в землянка на село



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: ти си послушко рабине,нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано02.01.16 16:47



То протестът беше пред парламента, аз не бих отишъл да се бия с някой дето не е пряко виновен. Имам приятел циганин, на сватбата на сина му ходих... не всички са боклуци.
Мнозинството гласуват за боклуци, това ми беше мисълта. После ни ебават на общо основание, покрай сухото го отнасям и аз.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано02.01.16 16:53



нека видим.
1. да бе, ама виртуалката седи


2. е и нали имаш паспорт, офчар, там да не те рисуваха с молив.
3. ти като си я пуснал те разпознае пиши го бегал аякс полетата не спът ама като си неграмотен.
4. да, невъзможно даже
5. да фък...
6. кво значение има точно как плащаш, като си плащаш
7. и кредит ли си вземал бе, уйня неграмотна, не ти стигнаа нивичките
8. я виж къде има най-много вируси айде и се върни

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: ти си послушко рабине,нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано02.01.16 16:57



Е ти по собствени думи си гласувал за кремълския боклук сидероглу. Ама аз кво, да те обвинявам и да ти се ядосвам ли? - еми глупав си, гласувал си за русоробски боклук, толко ти е акъла. За щастие чак толкова глупавите сте малцинство.

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано02.01.16 17:05



1. Виртуалка се пуска от дъжд на вятър и там няма какво да ми киризят.
2. Казах публично пространство, нета имам предвид.
3. Измет, кое да ме разпознае като няма снимка?
6. Има значение ако решат да те проследят по пазаруванията. Искат овцете да свикнат с електрическите разплащания, че по-лесно да им мушнат чипчето, с уверението за тяхно добро.
7. В гладните години съм теглил 1000 лева кредит за колата.
8. Най-много вируси има за Windows, десетки милиони са. За Линукс има 50-тина известни, и те много рядко виреят.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.