Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 14.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: chupac]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано02.01.16 12:24



Ех, донорите никога не ме харесват, абе един ден ще се разделим на два различни животински вида.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: jeffty]  
Автор Маче ( мръсно )
Публикувано02.01.16 12:26



Изглежда, че когато си много успял в западния свят, това си има цена. Просто има конкретно събитие, една последна капка, която прелива чашата.

По света има толкова по-приятни места за живеене, но тези хора явно не могат да излязат извън рамките на САЩ. И това печелене на 1.4 милиона е толкова безумно. Вместо да се спрат, в определен момент, и да си живеят с изкараното.

В САЩ социалната месомелачка е жестока, не само към бедните.



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: chupac]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано02.01.16 12:49



да, това има смисъл.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано02.01.16 12:51



абе един ден ще се разделим на два различни животински вида.
иншалла. но за съжаление деленето на видове както изглежда е основно въпрос на географско разделение, а не на възгледово. затова мащехата природа е заложила у нас нетърпимост към инакомислещите, за да ги избиваме, а не да чакаме да станат отделен вид.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: zaphod]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано02.01.16 13:24



еми то тия де са в момента в даеш болшинството са бойци като рабин.
стоят там само щото иначе ще им резнат зелката и накрая кюрдските девойки ги избиват.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: rabin]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано02.01.16 13:25



бе според мен това разделяне вече се е случило - иначе офертата да сме от един вид с теб ме плаши.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: OgnenDemon]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано02.01.16 13:27



е, сравнено с другият

е добре, поне не е пречукал никого.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: chupac]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано02.01.16 13:44



Не, че много ти разбрах от излиянията, но като цяло успешно съм дал реална реакция по следните параграфи:
1. манявал съм Spy-O$ oт живота си
2. Нямам и една лична снимка в публичното пространство, или поне не съм я публикувал аз.
3. Еврейският софт на Гейбук за разпознаване на лица не ме разпознава. Щото няма откъде.
4. Сайтовете трудно ме тракват, ако изобщо. Взел съм всички възможни мерки.
5. Избягвам да купувам най-агресивно рекламираните продукти.
6. Не плащам с кредитни карти, въпреки, че имам две с тенденция за трета.
7. Кредити - само ако няма друг начин.
8. При възможност - само софт с отворен код.

Наистина нямам от какво да се крия, просто доказвам на практика, че има малцинство, дето няма да се даде толкова лесно да го чипосат. Веднъж като изтървем контрола на личния си живот - съвсем малка е крачката от тоталното заробване и няма връщане назад. В Париж май още важи забраната за протести, искат да изземват лично оръжие, в УК въведоха цялостно подслушване на нета...

Ако бяхме мнозинство - нямаше да има такива боклуци по властта, а Меркел лично щеше да отиде на екскурзия до Ислямска държава, не да ми ги води пред прага!

И чисто емпирично съм забелязал следното - "аз нямам какво да крия" - първо го запяха най-тъпите, де познавам. Разни лели - чиновнички, чалгари и подобни. Лека полека се разлива като някаква мода, наедно с педерастията. Ми - в природата няма празно - като сте се самоопределили за донори - ще бацате до 70 години, жените ви няма да имат право да работят през майчинството със 200 лева месечно, а милионът чернокраки ще живеят на помощи цял живот.

Е да видите докъде я докарахме с отявлено донорство:



Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 02.01.16 13:51.



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: rabin]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано02.01.16 13:53



остава ти само точка
9. отидох в ислямска държава и вече съм отрязал 3 глави на 12-годишни инфидели.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: chupac]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано02.01.16 14:01



ИД са симптомите на болестта. ИД я създадоха и финансираха основно ФАЩ и отчасти Турция. В момента са притиснали Евро-чиновниците, и ни я внедряват насилствено по целия ЕС. За да имат оправдание да правят тоталитаризъм, какъвто вече открито въвеждат. В името на "демокрацията" може да се озовеш в панделата само заради пост у Гейбук с неодобрение на кафявата река, дето приижда на талази.
И бай Тошо говореше за демокрация, неведнъж съм цитирал с видео. А тая система се случва само защото има кой да я позволи. Случи се у ФАЩ, случва се тук, явно химията в храната е консервирала и мозъците на мнозинството от расата ви. Руснаците се опариха и седят настрани, явно е ред наново да връзваме червени и сини връзки, въвлечени наедно с огромната овча ЕС маса.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.