Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Царица vs пешкинови  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано26.08.15 02:34



Добър вечер на манекените, милионерите и пешките. На пешките особено, защото имам официално изявление към тях.

На моята шахматна дъска не само че не всеки може да стъпи, но и не всеки може да се озове в каквато и да е близост. Ако някога сте имали щастието да гастролирате по черно-белите ми полета, това ще е било единствено с наказателно-научна цел, когато съм искала да се накажа с посредственост и когато съм искала да ви обуча да бъдете повече мъже. За съжаление, обучението се провали. Но то от пешки крале не стават не само в шаха, но и в живота.

Забелязвам, че продължавате да споменавате името на аристокрацията, което не ме учудва, разбира се. Когато аристокрацията слезе при селяните това е събитие, което оставя житейски следи. Това е лукс. А както знаем, когато свикнеш с лукса, независимо кой ти го осигурява, винаги после се стремиш към него. Искаш го. Настояваш за него.

Пожелавам ви да продължавате да настоявате за лукс в живота си. Някой ден може и да се опитате да си го осигурите сами. Пожелавам ви също да продължите да тракате по клавиатурите с мазните пръстета, но повече ви пожелавам да можехте да четете. Да четете нещо различно от августовския брой на Maxim.

Поздравявам корпоратива специално с текста

.

Иначе не е задължително да се редите на опашка, за да купувате книгата ми. Ще ви улесня!

За по-напредналите в четенето на нещо различно от етикети на бутилки ще препоръчам и книгата на моята приятелка:

Желая приятно четене.
А ако имате някакви въпроси, съждения или критики, може спокойно да се гръмнете.



Тема Re: Царица vs пешкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.08.15 02:37



нещо отстъпчица за нас?

---

Мразя всичко, което се движи! Което не се движи го бутам и после го мразя!


Тема Re: Царица vs пешкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.08.15 02:46



ебаси му се, то имало и за моята особа текст, утре ще го покажа на всички колеги, мама, леля и баба, дори ще се обадя на свако ми който прави сделка за автомати някъде между буркина фасо и того.

Аз май уцелих 2 числа от тотото, това май не е достатъчно за тройка мисля? А двойките не ги изплащаха.....

---

Мразя всичко, което се движи! Което не се движи го бутам и после го мразя!


Тема Re: Царица vs пешкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.08.15 02:56



Желая приятно четене.
А ако имате някакви въпроси, съждения или критики, може спокойно да се гръмнете.


Ми то един вече са гръмна....

---

Мразя всичко, което се движи! Което не се движи го бутам и после го мразя!


Тема Re: Царица vs пешкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.08.15 03:20



Прочетох я, само 15 страници, очаквах повече, страници де... въпреки това ще си я купя.

Както казах важен е мономента. Ще я анализирам така - книга написана от псевдо елит, първо поколение с обувки/токчета за псевдо елит. Няма как да компресираш историята и да прескочиш онези 300 години поливане, косене и поддържане на ливадката, не онази долу.

Дори пуснах сълза, но не на моята глава(на моята се забърсах), а на другата, уайт а минет (чакай за минет) и се сетих за малкия принц.

"Възрастните обичат цифрите. Когато им разказвате за някой нов приятел, те никога не ви питат за същественото. Никога не ви казват: "Какъв е гласът му? Какви игри предпочита? Събира ли пеперуди?" Те ви питат: "На каква възраст е? Колко братя има? Колко тежи? Колко печели баща му?" Едва тогава смятат, че го познават. Ако кажете на възрастните: "Видях една хубава къща от розови тухли със здравец по прозорците и с гълъби на покрива...", те не могат да си представят тази къща. Трябва да им кажете: "Видях една къща, която струва сто хиляди франка." Тогава възкликват: "Колко хубаво!"

Жалко, нищо не си научила, но хубавото е, че имаш добър ген, който в правилната среда може да се развие или не.

Жалко наистина, вече си възрастна......

---

Мразя всичко, което се движи! Което не се движи го бутам и после го мразя!

Редактирано от korporativa на 26.08.15 03:22.



Тема шахматен урок номер нуланови [re: Eden Flamingo]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.08.15 08:06



в шаха най-важната фигура е царя.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема как щях да се изложа.нови [re: korporativa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.08.15 08:13



като видях цитата помислих че си извадил текст от книгата и написах злорад коментар че това е плагиатство от малкия принц. добре че реших да прочета коментара ти преди да натисна копчето




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Царица vs пешкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано26.08.15 08:15



тук пешки няма, само офицери и рабин.

Не, че нямам огромно количество IP-та; не, че не знам как да хакна дир-а;


Тема Re: Царица vs пешкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано26.08.15 10:57



Бааааааах, ентелектуални занимания, списване на книги преди 10 години, шибани проблеми на пременопаузата. Огромно разочарование!!!

EOF


Тема Re: Царица vs пешкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор ThunderFuck (войвода)
Публикувано26.08.15 10:58



Интересно четиво ще е. Можеше да я озаглавиш - "Тишина в спалнята". {}






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.