Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Sony или Canon  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано03.09.15 13:19



чудя се дали си купя нова камера. от една страна това ми харесва много


от друга ми липсва 5D само де ме съмнява, че тъкмо си купя тройката и че пуснат четворка пак да им го набия. мамин Рамбо, от името на цървулите, какво бихте ме посъветвали. каква сапунерка за до 500 леа че го докара на същото ниво.

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано03.09.15 13:27



От фото не разбирам и не се обаждам.

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано03.09.15 13:28



е от компютри оти се обаждаш тогава



Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано03.09.15 13:32



Е аз съм простия, де купувам 9 пъти по-евтино за 50 тина % по-добро. Кво да му разбирам?
Донори и кандидати!

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано03.09.15 13:35



защо мериш всичко в цени сега не мога разбера

да не мислиш съм гледал колко струва като го купувах.

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано03.09.15 13:40



да не мислиш съм гледал колко струва като го купувах.
Поне да беше погледнало ква допотопна бангия е! Цената е на второ място!

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано03.09.15 14:24



значи сега че ти разкажа как го купих. тъкмо излезе на пазара, има нема 2 до 3 седмици, и седим с един приятел от една друга държава, ядем нещо колкото седмичната ти заплата, и си бъбрим. вика ми си взема нов лаптоп, викам и аз се замислям. не е като и двамата да немаме последен модел дел, само да спомена. викам кво мислиш, вика новата йога на леново ми харесва, викам мен новия карбон па нещо ми допада. не сме го виждали и двамата на живо оти тъкмо излезна нали. та поръчва си го той от Съединените Американски Щати, аз моя го поръчвам от Китай (тъкмо беа почнали ги сглабят немаше време стигне до Съединените Американски Щати) и тъй като сме у четвърта държава през тва време, моя дойде неколко дена по-рано. отварям го ала бала той вика готен е много ама моя по-готен. идва неговия след неколко дена отваря го и вика искаш ли си ги трампим

кво ти кажа, различни класи хора сме ти си от тия де им дават заплатите и гледат цените.

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано03.09.15 14:29



идва неговия след неколко дена отваря го и вика искаш ли си ги трампим кво ти кажа, различни класи хора сме ти си от тия де им дават заплатите и гледат цените.
Ем овце де, що не си купите по още един, тъй да си имате за размяна!
Да ти завиждам за малоумието!

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано03.09.15 14:34





Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор Чепатия (член)
Публикувано03.09.15 22:34



Няма тема в която да не си изсрал 2000 лайна.

Верно си ЕБАСИ МИРИЗЛИВОТО ЛАЙНО, не знам вашите дори как те траят....

...


Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор Чепатия (член)
Публикувано03.09.15 22:40



Ако не си претенциозен и ще снимаш само на АВТО режим, няма значение кво ще си купиш... Гледай да е DSLR
Препоръчвам Канона
След канона - никон, после - сони - в тоя ред.

...


Тема Re: Sony или Canonнови [re: Чепатия]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано03.09.15 23:04



Kaкъв ти е точно проблемът пък на тебе? Че не купувам по цената ли, като безмозъчна чантия? Че имам някаква идея от техника?
Кое точно ти е проблемът с мен? Дай факти, че путкарите станаха мнозинство. Точно мнението ти е лайно2000, в момента.

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: Sony или Canonнови [re: Чепатия]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано04.09.15 00:19



претенциозен съм по отношение на какво вади като снимка. от dslr до dslr има разлика мисля. canon имах двойката около година, но я смених че много тежи с червените лещи. имах nikon за няколко месеца по големите съвети на един Китаец де исках му го заврем така че не искам чувам за тях вече. иначе съм основно на ауто, но сега мога цъкам функциите лесно и по-често съм артистичен. моя лист е друг обаче - leica, canon, sony/fuji.

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят


Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано04.09.15 05:29



Немога да препоръчам, защото нямам опит със Сони ДСЛРи. Имаме един малък Канон, другото ни е Никони, така че и с Канон нямам опит. Обаче всичко около мене е с Никони. Аз и едни френдове сме с Д7000 купен когато още беше що-годе нов модел. Купих го за жената, така че не съм се занимавал още с него, но снима читаво доколкото го пипнах. Аз лично си джиткам с Куулпикс AW120 и бях от първите в града дето си го купиха като излезна, това вече мога да го препоръчам до някъде. Но моя стил за момента си е уличен - снимам като вида нещо интересно и затова съм с малкия Никон - малък, не тежи като ДСЛР и е бронебоен. Не ми дреме дъжд ли вали какво ли. Винаги съм искал да имам такъв апарат, дето да не мисля да го пазя като вали а просто да снимам. И като софтуеър има всичко вградено, ефекти-мефекти.

Може и да има по-добри бронебойни-незнам. Аз съм супер доволен от тоя. Единствен дефект е при снимане на видео и зуум че се прави на умен да променя светлината и опресняването е дразнещо.

А на ДСЛР-а мисля да му хвърля око че жената го позаряза пък се дразня че не го разбирам. 2 бинки хвърлих като го взимах (включая чанта и статив) та трябва да оправдае разхода малко. Макар че дефолт обектива не е нещо особено...

Ама да се върна на темата, тука някой спомена точно - ако снимаш на автоматика - май няма особена разлика с какво снимаш. Сравнявам снимки от малкия и големия ни Никон - големия бие основно със стъклото.

Другия вариант е по-ефтино тяло, но яко стъкло. Един в тубата показа как с ефтино тяло Канон и готино стъкло бие последния за тогава Канон Марк нам-кой-си с посредствено стъкло.

И много зависи как снимаш де.

Редактирано от OgnenDemon на 04.09.15 05:29.



Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор Чепатия (член)
Публикувано04.09.15 09:20



Ти си адски комплексирано човече.

Дразниш, защото след всяка тема квичиш като истерична лелка в менопауза.

...


Тема Re: Sony или Canonнови [re: OgnenDemon]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано04.09.15 10:09



че ме прощавате и двамата, но от скромния ми опит с неколко full frame и неколко частични, си има голема разлика с кво дъниш на ауто. да снимаш на Мануел всеки път можеш си позволиш само ако си в студио или правиш пейзажи. чекай иначе да не избега шота докато настроиш блендата. leica/fuji можеш основните ги цъкаш по бутону, но на canon/nikon дори с бързите пак си е мъка. същото и с лещите - имах червените имах и най-евтините 50-ки за 150 долара - ако не тъ гони трипер си е почти същия шот (видиш разлика на А2 сигурно).
а тия в тубата ги не гледай има прота де правят чудеса и със сапунерка. всичко е монтаж.

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят


Тема Re: Sony или Canonнови [re: Чепатия]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.09.15 10:54



Има 2 варианта, чисто логически.
1. Имам проблем с фактите. По-лесния за решаване. Начукваш ми кухарката с 2-3 линка, и млъквам. Дося никой не го е правил, което пак е факт.
2. Имаш емоционален проблем с мен. Наистина имаш, щото точно теб нямам намерение да ухажвам като осмокласничка, хетеросексуален съм. Това ти е казусът реално, и на още няколко донорчета тука те. ИМХО (истинное мнение хуй оспоришь). Може да кълнеш колко ти душа сака, но логиката на горното е ЖЕЛЯЗНА.

Дразниш, защото след всяка тема квичиш като истерична лелка в менопауза.

Всъщност, отворих някоя друга тема да ебавам безхаберните секретарки в панталони. Все още чакам да кажете кой цвят е правилният, марката разбрах коя е модерната.

Редактирано от rabin на 04.09.15 10:57.



Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано04.09.15 11:01



Начукваш ми кухарката и млъквам
хетеросексуален съм


бе ти в един пост не знаеш кво искаш вече бе деба. хем искаш ти го начука хем си бил хетеросексуален



Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.09.15 11:03



хем искаш ти го начука
Така ти се струва, екстраполираш собствените си желания към другите. Лъжлива, потисната, жалка и некадърна гнус!

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано04.09.15 12:12



ей, психоложке



Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.09.15 12:36



Събрали сте се леля до буля тука те, от неграмотен по-неграмотен, ревете като изнасилени що съм пишел лоши неща, дека не ви импонират...
После аз съм бил психоложка. То е очевидно от километри вашето. Честно казано, не вярвах, че са възможни чак такива неграмотни изпълнения, визирам за цвета на лаптоп, как нямало сми от пърформанс, тая твоята жалка бангия за 4300 лева беше връхта на лайното. Надлежно съм си ги архивирал, и ще напомням при всяка възможност на какви баш субекти не се харесвам. То няма и начин, от различни класи сме, от различни раси дори.

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано04.09.15 13:26



Кобилкина се обади, каза си иска сертификата обратно



4300
4299. винаги плащам с карта да не ми е неудобно така да ми връщат лефче на такива суми

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано04.09.15 15:49



Мара Шепова я разцепваш викаш, а



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Sony или Canonнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.09.15 15:53



Бесните лели и дедотия само това ги интересува. Няма ти се отвори зад... ъъ парашута. Сори.

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор ThunderFuck (войвода)
Публикувано04.09.15 16:00



Разбира се, че Сони.



Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано04.09.15 16:10



Путка, що не кажеш за какво ти е камерата, аз ще им кажа - да се снимаш как те шибат в гъза.Обаче тия двете марки не те устойват Путка, имаш нужда от нещо по скъпо , а на магистралата нищо не изкарваш , Путка

jeffty - путката на форума


Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано04.09.15 16:29



Моят фотоапарат е

.



Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано04.09.15 21:25



Тука май нещо опуснах дагоеба.
Вие с рабинчо как ше си станете приятелчета с тия емотиконки в последно време, а?

*Програмист-изолационист


Тема Re: Sony или Canonнови [re: Aaron]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано05.09.15 01:21



не мога бе много ми е гот бедните като се палят и почнат ти обесняват как некоя трошка реално върши същото като нещо по-скъпо.

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят


Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.09.15 10:05



Tрошка ми хвалиш ти, меко и лигаво, по каквато точиш лиги, щото нямаш толкова скъп модел на Леново. О, свещена некадърност, пърформанс на Селерон стар модел, с цена на Макбук. Аз много се ебавах с последните, но поне моделите им в ценовия диапазон на 5 бона имат читави процесори (и жалки видеокарти

).
От тоя форум научих много неща за маркетинга. Допусках, че всички имат някакви технически познания, или поне питат преди на наринат колкото за читава кола на старо. Грешал съм, ето кой купувал застоялия скрап. Модерни кущрямби (мекото е само wannabe, няма пари, за сметка на нямането на акъл).

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ

Редактирано от rabin на 05.09.15 10:07.



Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано05.09.15 12:27



искаш ли ти пратя снимка на карбона с днешния вестник

сам си го купих бе, поне по-големият процент аде бе кажи твоя за петстин лева къф е

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.09.15 12:45



аде бе кажи твоя за петстин лева къф е
Напомняй ми вечер, че през деня не се навъртам в нас. Правя си лифт на жипа, и пиша през целофан, да не си изцапам малкия лаптоп.

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано05.09.15 13:20



ти верно си като жена бе маминото не може свършиш нещо без да споделиш



Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.09.15 13:24



Не съм се скинал да ти изпълнявам желанията, ми е мисълта. Ако беше нормален съфорумец - щях да отделя няколко байта и да запомня.

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано05.09.15 13:27



то такива неща ако не може запомниш еби му мамата

три деня го търси на края не можа запомниш кво беше, освен цената де абе като жените цвет и цена само помни

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.09.15 13:28



то такива неща ако не може запомниш
Правиш ли разлика м/у не мога и не искам?
Въпрос на приоритети. Твоят случай е с отрицателен.

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано05.09.15 13:34



добре, айде като зазубриш параметрите се върни те изпитваме

цената и цвета ги запомни от раз обаче деба и женичката ти

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.09.15 13:41



Я не помним червей мършояд да ме е изпитвал!

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано05.09.15 13:45



скатаваш само деба мамичката неграмотна оти знаеш, че си купил некой боклук и сега само завиждаш на карбончето

ако беше по-умен, и ти щеше можеш си го купиш без кредит

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.09.15 13:48



Не ми е проблем да си избера модел и просто да го постна. В анонимен форум няма смисъл да лъжа. Ти си отпадъка на нета, и не мой се гняви, че не те отразявам га не съм на кеф.

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: Sony или Canonнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано05.09.15 16:20



не лъжа бе имам го карбончето сам си ги купих



Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано05.09.15 16:26



Путко, искам като ми отговаряш от тука нататък само с емотикончета, ти си разбрана разпоретина ще ме разбереш от един път, нали маце

jeffty - путката на форума


Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор Azzurrina (*)
Публикувано17.09.15 16:49



Това е все едно да питаш Опел или БМВ.



Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор Azzurrina (*)
Публикувано17.09.15 16:51



Препоръчвам ти Canon EOS M.



Тема Re: Sony или Canonнови [re: Azzurrina]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано17.09.15 17:21



и по каква точно логика като това е един от най-безмислените модели на Canon?

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят


Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор Azzurrina (*)
Публикувано17.09.15 17:27



Не само, че пишеш неграмотно, а и задаваш глупави въпроси. Стига ти толкова информация.





Тема Word of Steveнови [re: jeffty]  
Автор Azzurrina (*)
Публикувано17.09.15 17:30




За аматьори - толкова. Лайката е за други нива.

Редактирано от Azzurrina на 17.09.15 17:32.



Тема Re: Word of Steveнови [re: Azzurrina]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано17.09.15 17:40



ти не си ли мечта за x2 едно време де събира пари за него? глорифайд панасоник. айде не вземай отношение на такива теми щъ замоля.

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят


Тема Re: Word of Steveнови [re: jeffty]  
Автор Azzurrina (*)
Публикувано22.09.15 16:10



Ти си много далече от всякаква реалност. Още повече - от моята. Не си позволявай отново да ми казваш дали, как и по какви въпроси да вземам отношение.



Тема Re: Sony или Canonнови [re: jeffty]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано22.09.15 16:37



Canon или Nikon .... естествено ако искаш нещо професионално (тоест ако си решил да даваш яко кинти) ... Ако ще снимаш любителски каквото ти е на сърце... това си вземи... китовите обективи и без това са само за обща употреба...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Word of Steveнови [re: Azzurrina]  
Автор synergie_bg (ентусиаст)
Публикувано22.09.15 17:13



Коя е твоята реалност? На хормоналните хапчета за менопаузата ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.