Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Царица vs пешкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано29.08.15 16:49



О моля ти се, ние в речника ти в къщата си, не знам кое е по- хм как го казваше социално приемливо ли беше? Много ми харесва хората как сами се цензурират. Може би това е най-великото творение на западния свят.

Така де, да не се отплесваме от темата. Аз съм инженер и се интересувам от техническата част на нещата, примерно вие двечките, освен, че си влияете една на друга (едната като напише книга, другата и тя почва) как точно се случва ако искаш да си доведеш гаджето у вас? Едната се затваря в стаята си и се прави, че не чува стоновете на другата или по някое време идва протекла с неистовото желание да се включи?

Добре, а какво се случва когато и двете се приберете с мъже? Събирате ли се за суинг парти или просто го обръщате в обикновена оргия?

Сама разбираш, че това са доста интересни постановки, които биха били по-интересни от злостните коментари от които пускаш из форума цял ден.

Фламингусче, ти обичаш ли? Обичана ли си? Притеснявам се за теб. Секса ли не ти достига? Или тишината в спалнята ражда творения ала последната ти книга. Няма ли някой пакистанец или индиец не пришълец на острова да те кара да се чувстваш жена? Все пак и двамата сте първо поколение с обувки/токчета, сиреч една каста сте.

Сигурен съм, че има някой, от който те е срам и го криеш толкова на дълбоко, че дори не искаш да съществува, но как беше това е необходимото зло, иначе -дюрасел. Кажи ми Фламинфусче, кажи ми как те гали, не как те гушка, как ти шепне в ухото, разкажи ми как лежите заедно след секс изпотени, а ти броиш минутите в които той ще си тръгне. Разкажи ни за тия неща, не ни разказвай за Емил Марков, дето е на една туба бензин от НДК-то на културата, където няма дори и зона, забравен от бога кватал известен с това, че е близо до околовръстното.

Знаеш ли котенце, изпратихме те на острова, а ти пак се заби в тинята. Ама не можеш да го спреш то е на подсъзнателно ниво, по-силно е от теб. Знаеш ли какво казват 'островитяните', ама тия по-белите, дето не носят чалми на главите. Когато купуваш имот първо купуваш локация, после всичко останало.

Толкова за синята зона, повече като дойдеш да ми разпишеш книгата, лично.

---

Мразя всичко, което се движи! Което не се движи го бутам и после го мразя!


Тема Re: Царица vs пешкинови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано29.08.15 16:55



Ами всъщност не е точно така. "Той" съществува, а аз съм на кон



---

Мразя всичко, което се движи! Което не се движи го бутам и после го мразя!

Редактирано от korporativa на 29.08.15 16:56.



Тема Re: Царица vs пешкинови [re: korporativa]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано29.08.15 18:49



бе дайте и малко въздух да си поеме, вие двамата бе.

Не, че нямам огромно количество IP-та; не, че не знам как да хакна дир-а;


Тема Re: Царица vs пешкинови [re: chupac]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано29.08.15 19:43



Реално и обръщаме внимание и даваме ценен фийдбек без злоба. Безплатно. Докато нейната книга струва пари. Всъщност ние сме добрите в случая, представяш ли си да си беше представила книжлето и никой нищо да не и беше написал, т.е. никакво внимание?

Ние не сме такива хора.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Царица vs пешкинови [re: savoyclub-56458]  
Автор bobyb (старо куче)
Публикувано29.08.15 20:10



Много добро.
Завършека increasing performance by lowering expectations е направо философски в този контекст. Всъщност във всякакъв контекст.



Тема Re: Царица vs пешкинови [re: bobyb]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано29.08.15 20:33



Е тва му беше сигата на Гуру от време оно. Аз тогава нямах китари на Джо Сатриани още, а да дрънкам на синтезатор даже не ми беше минавало през акъла.

Интересно кви ше ги пишеме тука дведвайспета



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Царица vs пешкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано29.08.15 20:53



Хвани го тоя тип да ти напише предговорчето:

http://acnapyx.blogspot.com/2015/08/about-infidelity.html

--
One day it will make sense.


Тема Re: Царица vs пешкинови [re: savoyclub-56458]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано29.08.15 21:13



че кога съм говорил за злоба?
злобата тя я вкарва, за съжаление, нема нужда да и се връзвате.

Не, че нямам огромно количество IP-та; не, че не знам как да хакна дир-а;


Тема Re: Царица vs пешкинови [re: chupac]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано29.08.15 21:38



Вкарай малко емпатия към розовата ве. На 35+ да разбереш, че и за този занаят не ставаш е все пак отчайващо.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: Царица vs пешкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор Odysseus66 (depresionist)
Публикувано30.08.15 09:07



Лошото е, че "Луи Вюитон" трудно се пере, ако в него ти се счупи бурканчето с лютеница, дето баба ти е дала, за да не умреш от глад .
А за останалото ще премълча, все пак говорим за бизнес. Макар че се изкушавам да трябва една снимка от някоя от лекциите, които изнасях в Хеликон. Премиерите са отделна работа. Ей шъ взема да се прежаля да я купя. Надали е по-зле от "Дневникът на една курва".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.