Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано19.08.15 16:46



Какво е CD?

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: M$ must die!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано19.08.15 17:20



Може ли ти поне да ми обясниш какво влагаш под прилагателното "мамин". Виждам, че ви влече мародерщината с Гюро. Много ли ви радва на умряло, оня път се накефи на накълцаната жертва на мангалите?
Мекото не го броя, то не е човек, а червей, за него е храна и е ясно.

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано19.08.15 17:27



Ама ти така и не даде мевере сводка към тоя случай. Глей там, виж им на сайта и дай линк към тоя случай. Ако нямат линк им се обади и им разкажи кво е станало и ги подсети да си го турят на сайта. Бъди реален патриот, не лаладжия.

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано19.08.15 17:32



дразна те бе бате, да е по-весело, понеже се връзваш.
А иначе за бабката дето я накълцали - ми не, не съм се кефил, просто се опитвам нормално да ти обясня, че такива неща се случват навсякъде по света и да не мрънкяш, това е. Промиват ти мозъка в интернета всекакви "патриотчета" един вид вииж ли докъде я докарахме в България, родителите ни ги обират и убиват всеки ден, алабала и ти като по-глупав се връзваш. Това е.

*Програмист-изолационист


Тема Re: M$ must die!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано19.08.15 17:37



дразна те бе бате, да е по-весело, понеже се връзваш.
Не позна, не ми дреме от тебе точно.
просто се опитвам нормално да ти обясня, че такива неща се случват навсякъде по света и да не мрънкяш, това е. Промиват ти мозъка в интернета всекакви "патриотчета"
Така де, донорите сте над тия неща. Само не разбирам мародерщината откъде ви идва. Чак такива нямам в обкръжението, иначе доброволните жертви са над 80 %, да не кажа 90.

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано19.08.15 17:39



Не знам за каква мародерщина говориш и ми е много интересно, ако ние сме от страната на "донорите" ти от коя страна ше се позиционираш г-н Патриоте?

*Програмист-изолационист


Тема Re: M$ must die!нови [re: Aaron]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано19.08.15 17:39



скива ли как като стане малко по-техническо и става ама то Патриотите такова ама вас това харесва ли ви така. пуска уж техническа тема, питаш го как си решил проблема с кирилицата и веднага ама то това на нищо не прилича.

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят


Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано19.08.15 17:40



>>>Чак такива нямам в обкръжениетo.

Рабине, ти НЯМАШ обкръжение.

--
One day it will make sense.


Тема Re: M$ must die!нови [re: savoyclub-56458]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано19.08.15 17:43



има бе - Сизър Милан му е пръв приятел. сега Биг Брадър малко че погледа. посмъкне още 6 филма с много бой да реши сексуалния живот и готов.

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят


Тема Re: M$ must die!нови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано19.08.15 17:45



Е, щом те успокоява... Нямам пари за хляб, живея на село, изобщо - щом Гюро не ме одобрява - отивам да мра направо, ще си завещая имуществото на дръжавата, т.е. на мангалите.
Което не ви прави по-малко мародери!

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ

Редактирано от rabin на 19.08.15 17:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.