Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано05.10.17 12:19



Винаги си ми бил много забавен с това как се опитваш да демонстрираш, че си се взел много насериозно и че много си си повярвал. Колкото повече не вървиш, толкова повече се пуйчиш.
Ама и на пуяка накрая му резват тиквата, колкото и да се е пуйчил преди това.

Хората отдавна ми казаха да не търся логика при теб, и са напълно прави. Ревеш с пълно гърло срещу тия дето следят хората, а сега реши при тях да отидеш да им се помолиш да те пуснат. И да си платиш чинно за това, че си дръзнал да помолиш, пък дали ще те пуснат е отделен въпрос.

Ти нали знаеш, че на несемейните и без деца кандидати там не се гледа с добро око. Гледай сега да се ожениш за мъстията, че белким ти повярват, ама надали, те като ти прочетат какво пишеш по форумите, ще разберат, че не си техния човек. А и щом нямаш фейсбук си подозрителен, може да си скрита лимонка джихадист някакъв, като оня дето застреля хората в Лас Вегас.



Тема Re: M$ must die!нови [re: Quai dOrsay]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано05.10.17 13:00



Да цитирам чекиджийчето-класик:

В отговор на:


Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ




Тоя бабоеб е мазохист с чувство за вина и комплекс за непълноценност дагоеба ф урода.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.

Тема Re: M$ must die!нови [re: Beco_]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано05.10.17 13:11



Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ
Хехе, не знам къде го е писал това, но доминира само в сънищата си.



Тема Re: M$ must die!нови [re: Beco_]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.10.17 13:52



Верно е чекиджийче - класик, и това са думи на Голия Свир. По едно време дори това ми беше подписчето.

...
Хората отдавна ми казаха да не търся логика при теб, и са напълно прави. Ревеш с пълно гърло срещу тия дето следят хората, а сега реши при тях да отидеш да им се помолиш да те пуснат. И да си платиш чинно за това, че си дръзнал да помолиш, пък дали ще те пуснат е отделен въпрос.

Кои хора деде? Кресливата аутистична агитка, дето ми наднича през дувара ли?

Ти нали знаеш, че на несемейните и без деца кандидати там не се гледа с добро око. Гледай сега да се ожениш за мъстията, че белким ти повярват, ама надали, те като ти прочетат какво пишеш по форумите, ще разберат, че не си техния човек. А и щом нямаш фейсбук си подозрителен, може да си скрита лимонка джихадист някакъв, като оня дето застреля хората в Лас Вегас.

Деде, хич не ми се ходи у ФАЩ. Честно! Там ще ми излезе през носа стартъпа, дето почвам тук. Особено както мразя да летя - предпочитам да емигрирам в Испания, Италия, абе в топлите страни. ФАЩ не ми е оферта. Това е огнището на идеологията на рекламо-сапиенса. Имат и хубави черти, като правото на оръжие, евтин бензин и храна...
Ама поради инфантилното ви донорство след 20 години ще ви зачулват жените тука. И ако нямаш брада ще ядеш 10 тояги.
Добре, че не съм кьосе... Де вика Гейфодя - ислямът може и да ми хареса накрая

Само ако не ме заколят / прегазят преди това. Па ако ще и мюсюлманин да стана...

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано05.10.17 13:57



Стига си Споделял, само се обясняваш, яж лайна!



Тема Re: M$ must die!нови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.10.17 14:02



На макя ти в дивия, неграмотна цъкаческа дедотийо!
Поне ена книжка за С да беше прочел. Не да си бистриш лумпенариите тука!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано05.10.17 14:06



Деде, хич не ми се ходи у ФАЩ. Честно! Там ще ми излезе през носа стартъпа, дето почвам тук.

Да бе още малко ще кажеш че и мъже не ти харесва да те ебът а само си лекуваш хемороидите така.

И уникалникия стартъп който щеше да те изстреля в орбита се оказа сергия на женския пазар. Щял зелена карта да взима хахахахахах

Урсула ТИР ерген село чекия


Тема Re: M$ must die!нови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.10.17 14:10



Moже и да ме изстреля, може и до сергия да опра.
Ама все е нещо да не си принуден да се тъпчеш в час пик с другите ропчета. И събота и неделя пак, щото всички ропчета са на басейн да речем, на Витоша, или където се сетиш.
ФАЩ е застраховка. Никой не иска да опира до застраховка, ама си я прави.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано05.10.17 17:18



Стига си се обяснявал.

Ти само им кажи, че не са САЩ, а ФАЩ, и мигом ще те одобрят. А щом си мислиш, че задръстванията са само в София, там ще те чака неприятна изненада, освен ако не идеш в някое село с козички.

Редактирано от Quai dOrsay на 05.10.17 22:46.



Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано05.10.17 17:19



Ти откъде знаеш аз какво съм чел бе, лайньо?




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.