Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: M$ must die!нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.03.17 21:12



Отварям аз като потребител Play Store приложението (основна част от ОС-а, да отбележа), и на първа страница най-отгоре е секция Recommended for you, което си е таргетирана реклама от най-агресивен вид.
Това се води автореклама май му викат. След като влезеш в магазина.
М$ рекламират в самата ОС.
Тури си XDA андроид и си свиркай!
И като цяло доворя за desktop ОS, де намеси Андроида не знам. Още малко и радиото ще потърсиш да ме опровергаваш че и в ефира има.
Що биете негрите?

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор F14Tomcat ()
Публикувано16.03.17 21:30



Каза, че нямаш уиндоус, сега пък бил дал пари. Последно?

Аз какво образование имам и какъв опит имам дължа ли ти обяснение?
За осирането на дира, виж твоите постинги тук, и виж в колко % от тях другите те оплюват и ти се подиграват, и изказват противоположно на твоето мнение, и тогава ми обяснявай аз какво съм осрал и съм се дървил на хора, които с това си вадят хляба. С кое? Ти знаеш ли аз с какво си вадя хляба? Нищо не знаеш.

Проблемът тук, и не само твой е, че всички се имат за много велики. И си го мерите постоянно.



Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано16.03.17 21:35



След като влезеш в магазина
Ми то е ясно че ще вляза в магазина, оттам хората си взимат софтуера за Андроид

И за разлика от Windows-а, рекламата там не мога да я изключа.

И като цяло доворя за desktop ОS, де намеси Андроида не знам
Ми то за десктоп има една ОС която има смислен дял

Тури си XDA андроид
И за какво съм дал значи 4-цифена сума Купил съм телефон с боклучава ОС която трябва да сменям?

чети и дишай по-леко

Тема Re: M$ must die!нови [re: F14Tomcat]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.03.17 21:36



Каза, че нямаш уиндоус, сега пък бил дал пари. Последно?
Обясних ти вече, исъънала деменцирала скумрия, че ми ги прибраха през данъците и го дадоха на Били.
Туй, че повечето ми беснеят е, щото са на 100% зависими от М$ екосистемата, някои дори до фанатизъм. И не им е кеф да чуват лошо за М$ и Йейпъл. И това ти обясних.

Аз какво образование имам и какъв опит имам дължа ли ти обяснение?

Проблемът тук, и не само твой е, че всички се имат за много велики. И си го мерите постоянно.

То видно е, че си поредният безпросветен дядка. Като нямаш грам квалификация - чий го дириш тук? Кво ти е работа кво мерим, като ти очевидно няма кво да покажеш, кво остава да мериш. Дошъл си на автомобилно състезание с колелото, и се чудя как да не те сгазя.

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: M$ must die!нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.03.17 21:39



Ти на Уй-ндоус - шпионенето не можеш да спреш, че рекламите ли ще спреш



Цитат: Разкажете на всички. превод

Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор F14Tomcat ()
Публикувано16.03.17 23:04



Обясних ти вече, исъънала деменцирала скумрия, че ми ги прибраха през данъците и го дадоха на Били.
Ти си много тъпо парче. Не можеш така да решаваш че си платил нещо на някого, това са твои фантазии. Ти си никой.
То видно е, че си поредният безпросветен дядка.
За теб което е видно, за останалите е видно, че е винаги грешно.
Ти какво си казал за себе си, че да изискваш от мен да ти се отчитам? Селска пръчка нещастна.
Ти на състезание си дошъл тук, смешник. Състезавай се тогава, аз не се състезавам с никого.



Тема Re: M$ must die!нови [re: F14Tomcat]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.03.17 23:06



Електроника Хардуер Софтуер Доставчици на Интернет 40-50 Литература Черен списък на фирмите Авиация НЛО Астрономия Запознанства Медицинска Биология Медицина Физика Математика Химия Енергетика Езикознание Кибернетика Програмисти Тютюнопушене Преводачи Говорим си за секс Българи в Европа Българи в чужбина Психоанализа и психотерапия Глобул Windows Процесинг БГ музика Вегетарианство Инженери Системни администратори Екзотични животни Виваком Войната по пътищата Френски клуб Правопис

Цитат: Разкажете на всички. превод

Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано17.03.17 01:26



Ебати и модератора у тоя клуб.
Рабин е вече по-велик от Роксана ебаси.
Корпоратива, подавай оставка, чеп за зеле не стаа от тебе.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано17.03.17 11:40



Ама това са някакви сорсове! Трябва да прекомпилирам???




Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: M$ must die!нови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.03.17 11:48



За разлика от фанатиците аз мога и прекомпилирам от време на време. Последно бърниках из фурмуера на ена машина.
Повтаряйте след мен: "аз нямам какво да крия"!



Цитат: Разкажете на всички. превод


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.