Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:57 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: M$ must die!нови [re: Beco_]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.02.17 22:12



"Аз нямам какво да крия"!
Повтаряй, бе дедотийо неумрела!

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.03.17 14:15



Ae, с някви реклами наблъскали Windows 10. Кво ще кажат тукашните корифеи? Пак ли халюцинации и станиолени шапки?

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано16.03.17 15:54



Първо, това се знае от повече от година, така че драматичние ефект доста се губи. Второ, може да се изключва, въпрос на кадърност. Трето, реклами има къде ли не - например във фабрично инсталирания софтуер на телефона ми (Android), и не е някаква драма.

чети и дишай по-леко



Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор F14Tomcat ()
Публикувано16.03.17 18:04



Гледай реклами и се сдухвай, селския ерген.



Тема Re: M$ must die!нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.03.17 18:13



Първо, това се знае от повече от година, така че драматичние ефект доста се губи.
Eм аз не го ползвам това лайно, сега почвам да чета вой, дека ги затрупват с реклами от самата ОС, за която са ПЛАТИЛИ!
Второ, може да се изключва, въпрос на кадърност.
То и шпионенето може, и Уй-ндоус дори може да се изключи на цяло. Въпрос на кадърност.
Трето, реклами има къде ли не - например във фабрично инсталирания софтуер на телефона ми (Android), и не е някаква драма.

Ама вие що биете негрите? В Андроид няма реклами. Има реклами в огромния набор безплатен софт, така плащат на тия девелопери.

Опуления старчок:
Гледай реклами и се сдухвай, селския ерген.
Ха, аз нямам Windows бе градския олигофрен! Нямам и реклами.
Само да ти напомня, че още ни един не ще да се присъедини към излагацията ти. Щото много с лека ръка почна да го раздаваш "всички" това, "всички" онова мислели за мен. Нещо като говорител на всички се самопокани.
Некадърник!

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор F14Tomcat ()
Публикувано16.03.17 19:51



Ха, оглупял, ти не можеш да даваш оценки, защото ти самият си глупав като за три овци. Старчок можеш да наричаш баща си. Да се опитваш да обиждаш на възраст, при това без да знаеш каква ми е възрастта говори достатъчно за твоя интелект и култура.
Но претенциите ти са големи, всички знаем.
А другите не е нужно да се присъединяват към мен, всеки един от тях поотделно ти казва достатъчно ясно какво му е мнението за теб. И това е документирано и лесно видимо.
Като нямаш уиндоус защо ревеш по форумите като вдовица за хуй, че 10-ката имала реклами?



Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано16.03.17 20:02



Вой е интересно къде си чел, защото не си единствения дето чете

А и както се вижда, четеш с повече от година закъснение. Да ти го обясня по-просто, като за теб - Windows 10 беше пуснат като безплатен upgrade. И понеже на тия девелопери така се плаща, както спомена - с реклами. Забавно е че интелект като теб не го разбира, че и веднъж го хвали, веднъж го оплюва. В кой случай лъжеш?
Интересно е как се напъваш да даваш съвети за нещо, което не ползваш, на хора, които го ползват? Доста елементарно, да не кажа тъпо.
Какво може и какво не може да се изключи в нещо пак е интересно да го казва човек дето не ползва въпросното нещо. Демек - плямпаш си наизуст
За телефона - платил съм 1К, и ми идва преинсталиран с Андроид, с нагрухани реклами в преинсталирания системен софтуер на производителя. Къде е разликата с това да купя лаптоп с Windows и реклами в него? На всичко отгоре не мога да ползвам, или дори разглеждам основна част от Андроид софтуера, ако нямам регистрация с мейли, телефони и т.н. Къде е свободата, питам аз, къде е правото на личен живот?

чети и дишай по-леко

Тема Re: M$ must die!нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.03.17 20:24



Да ти го обясня по-просто, като за теб - Windows 10 беше пуснат като безплатен upgrade. И понеже на тия девелопери така се плаща, както спомена - с реклами. Забавно е че интелект като теб не го разбира, че и веднъж го хвали, веднъж го оплюва. В кой случай лъжеш?
Уй-н 10 кога съм хвалил? И кво общо има игра на трети доставчик с операционна система, която не е безплатна? Свръши то без пари ъпгрейда (не подаряване), ама реклами пак има.

Интересно е как се напъваш да даваш съвети за нещо, което не ползваш, на хора, които го ползват? Доста елементарно, да не кажа тъпо.
Къде пък съвети съм дал?

Какво може и какво не може да се изключи в нещо пак е интересно да го казва човек дето не ползва въпросното нещо. Демек - плямпаш си наизуст
Всичко може. Ти плати си 1000 лева за ОС с офис и квото още там, пък после се занимавай да им чистиш рекламния кенеф!

За телефона - платил съм 1К, и ми идва преинсталиран с Андроид, с нагрухани реклами в преинсталирания системен софтуер на производителя. Къде е разликата с това да купя лаптоп с Windows и реклами в него?
Моя Андроид няма реклами в ОС. Ама ми се лендзихте що не съм ъпгрейдвал. Та, нямам мнение за новия Андроид.

На всичко отгоре не мога да ползвам, или дори разглеждам основна част от Андроид софтуера, ако нямам регистрация с мейли, телефони и т.н. Къде е свободата, питам аз, къде е правото на личен живот?
Мейл може да си направиш анонимен. Телефонът НЕ е задължителен, за разлика от помията Win phone 10, че май и осмицата. Само пръвия път пуска гювеч без телефон, после не можеш да си изместиш акаунта на друго устройство.
Има XDA Android, и нито мейл щи иска, ни телефон.

Редактирано от rabin на 16.03.17 20:25.



Тема Re: M$ must die!нови [re: F14Tomcat]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.03.17 20:29



Старчок си на акъл, не на възраст.
Що да не псувам М$, пари съм им дал, 4 цифрена сума!!!
Дядке, би ли споделил кво образование и опит имаш с компютрите, че стана редовен критикар тука в програмисти? Че и "всички" почна да пишеш у почти секи пост. Някой те е упълномощил да го представляваш, и не съм разбрал, или кво?
Като ти гледам профила - осрал си целия дир. Няма нещо дето да не претендираш да се дървиш на ора, дето с това си вадят хляба.
Та, къв се явяваш тука?

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано16.03.17 21:02



Трети доставчик е Гугъл?

Отварям аз като потребител Play Store приложението (основна част от ОС-а, да отбележа), и на първа страница най-отгоре е секция Recommended for you, което си е таргетирана реклама от най-агресивен вид. При това аз съм ПЛАТИЛ за тая ОС като част от телефона - т.е. хем плащам, хем ме цакат с реклама
Та викаш, андроида е свобода, така ли?

чети и дишай по-леко


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.