Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема M$ must die!  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано19.08.15 11:50



Оня ден се опитвам да вляза през лаптопчето в Скайп, останало е някакво XP на него. Версията им била стара вече. Ни дур, ни гял! Тъпо съобщение - неразпозната парола или акаунт. Сещам се, че тия са помияри, тегля Скайп 7 и тръгва без грешка.
Работи няколко дни, и пак същото! Влизам си в онлайн акаунта през браузър, със същото име и парола, успешно. От компилирания им кенеф - не ще!

Ей, има ли нещо де докоснаха, и да не го направиха лайно! Вече осрания Скайп ми е връзката с работодателя, който пък в момента е по света, и не връви много да си звънкаме по телефони.
Бахти нещастниците, тия просто трябва да изчезнат от лицето на грешната Земя! Бахти некадърниците, преди да го купят поне чата на Скайпа работеше!

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано19.08.15 11:58



Гнусната измет са махнали uninstall, сега тряя да ровя и да им търся лайната из компютърчето.
Ае, дали щото турих лепенка на камерата ми правят тия мизерии? Наскоро почнаха да правят разлика между реално фото на аватара, и консистентен фон. И много настояват на снимка, пак от последната версия!
Деба, колко работа имам в момента, и ми изгубиха половин час вече, с воайорските им шоколадки (на кур изваден от ГЗ се казва така)!

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано19.08.15 12:07



мамин Рамбо, това е форум Програмисти, не е за съпортаджии. иди си еби путката майчина некъде другаде.

Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят


Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано19.08.15 12:09



а, скайпа наистина го скапаха. не като техчнически параметри, върви на 750 мегахерца дурон без да гаже гък, а като маркетинг политика.
иначе аз ползвам някакви стари версии които са ок




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано19.08.15 12:09



Споменах ли, че и възстановяването на паролата не работи? При деинсталацията ме питаха що така, насиктирил съм ги официално, с подробни обяснения!
Давайте идеи за аналог. На Гугъла работи доста добре, но нямат за decktop, или поне не знам. Има много други варианти, темата по принцип е за това. Като ми остане време ще изброя какво друго върши работа.

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: M$ must die!нови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано19.08.15 12:15



Старата версия де е за Линукс, 4 и нещо - верно си бачка без грешка. Голяма грешка, че не му врънах Xandros - а, то с това си дойде. М$ се насират по всички параграфи !

На мекото без това му еба пичката майчина, и без това няма и едно техническо мнение тук, дори да мете на съпорта не е адекватно!

Можеш публично да ми излееш кофа л-на и да ме риташ, но в крайна сметка ДОМИНИРАМ


Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано19.08.15 12:29



Рабине, да разбирам ли, че не можеш да се логнеш в Скайп? Ама ти сериозно ли си толкова просто парче?

--
One day it will make sense.


Тема Re: M$ must die!нови [re: savoyclub-56458]  
Автор M744 ()
Публикувано19.08.15 12:33



Рабиняка тука е прав, не се ебавай с него.



Тема Re: M$ must die!нови [re: M744]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано19.08.15 12:38





Мали тоя с помиярите Сизър Милан как не мога да го дишам, а все него повтарят

Тема Re: M$ must die!нови [re: M744]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано19.08.15 12:40



Тоест всички дето са в Скайп в момента са извънземни и рептили?

--
One day it will make sense.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.