Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 21.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Тема Re: от кога жабата стана лоу левелнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.01.20 20:46



То не е нужно да си професор по ДНК, и сениор архитект, че да сравниш 2 и 2. Избълвания код се види с просто око, дето има приказка. Ма ейна, уча го, почнах втората книга. Щото мазалякът сте го мислили келеши.
За ХТМЛ езика ви дразня нарочно, затуй го повтарям.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: от кога жабата стана лоу левелнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано17.01.20 21:27



Байчо, ВСЕКИ от хората дето са измислили ползваните неща в джаваскрипта е смайващо много по-умен от теб а немалко от тия образи са с 'лоу левъл' програмистки бекграунд, нали ти се обясни че с абсолютно нищо не си уникален и нищо от знанията ти не е проблем всеки средноинтелигентен човек да го има ако се е сблъсквал със съответната материя по некъв повод или просто щото му е интересно, запитай се защо се мъчиш с тюториъли и книжки за начинаещи в област за която имаш ниско мнение вместо ти да учиш джунки на великата си 'лоу левъл' премъдрост с която програмираш контролери дето движат атомни реактори и е мега отговорна :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: от кога жабата стана лоу левелнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.01.20 22:07



е смайващо много по-умен от теб
Разбира се. Безкрайно скролваща страница, която накрая забива. Рекламите в 30% от ефирното време са гениални. Тиха коледна вечер, филм за Христос, обаче рекламаджията иска да ти избоде очите и да ти проглуши ушите с пеещи и танцуващи бебета.
Особено в частта на биологичните нужди на бебето, жената, простатата, кучешкото аки и т.н. По време на вечеря. Гарнирани с просташко свирукане.
С 100 мегабитов нет и гигахерцов 16 ядрен комп - страница да се отваря по-бавно отколото на 3,3 килобайтов модем... БЕЗЦЕННО!
А без да ме тракнат поне 20 бота днес и после не знам как ще заспя.
Умни са бе, спор няма.

Редактирано от rabin на 17.01.20 22:10.



Тема Re: от кога жабата стана лоу левелнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано17.01.20 23:32



Бе то се вижда с просто око - реакта го перкат некви джунки на по 20 години, великия жава/асемблер гуру не мое се оправи с един гит, а js-то го гледа кат циганин пишеща машина, ебах ти тъпака честно...

чети и дишай по-леко



Тема Re: от кога жабата стана лоу левелнови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано18.01.20 11:12



Тъпака може да го разпознаеш по следното нещо:
Тъпакът е изпълнителен. Като му дадеш задача просто я изпълнява и не мисли. Тия са най-добри за военни, и за биороботи на поточната линия в завода.
Дори прост тракторист на село да си - не става ако си тъпак. Прост в смисъл необразован. Земеделието и животновъдството е сложен занаят, ако и да се подхихиквате вие големите гражданя.
Тъпакът ще кибичи на един крак сабахлем, без да има грам идея защо. Тъй го пишело у Книгата.
Тъпакът ще попълва 6 документа преди пуш, без да се замисли дали е нужно.
Тъпакът дори няма да се сети да види кво генерира Реакт в крайна сметка към браузъра.

Рабин няма проблем с js, нито с git. Бачкам си с тях, просто им виждам кусурите. Гит и до ден днешен ми е най-неудобния сорс контрол, от общо 6-те с които съм работил.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: от кога жабата стана лоу левелнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано18.01.20 11:32



"просто им виждам кусурите"

Това е щото си много опитен, нищо че се мъчиш с тюториъли за джунки :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: от кога жабата стана лоу левелнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано18.01.20 11:44



Найш ли баце, няма срамно да си жунка. Най-големите тъпанари са тия дека си въобразяват, че всичко им е ясно. 20 годишен е напълно реално да е светлинни години напред у фронтенда, спрямо мойта селска персона. Има стотици, ако не и хиляди програмни езици. Всяка година излиза нов, нещо като анти нобелова награда. С претенции, че ще променя Света.
Няма начин да знам всичко. Който гледа отвисоко - гледа надолу. Язе геедам нагоре, и си уплътнявам зимата с туй да видя що Нетът е по-бавен в сравнение преди 23 години. И за съжаление виждам много грозни неща.
Язе у фронтенда съм жунка бесна, и ма не а срам да си го призная. Ако имам желание ще се науча. В момента не знам какво желание имам, просто зимата ми е мрътъв и безкрайно мръзелив сезон. Интересно ми е. Туйто. Нито хляба ми зависи от тия неща, нито луканката.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: от кога жабата стана лоу левелнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано18.01.20 11:56



"Най-големите тъпанари са тия дека си въобразяват, че всичко им е ясно"

И тия дето 'преценяват' фронтенда от който немат грам понятие че е 'зле' като 'гледат под капака' ли са в групата :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: от кога жабата стана лоу левелнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано18.01.20 12:03



Начи гнус ме е от новата мода, ама един ме убеди да му се подпиша у канала. Кво да видя:
1. прочел съм 12592 мнения, и браузърът ми още не е забил.
2. Натискам бутона за подписване.
3. влизам си у пощата, щото иска акаунт.
4. връща ме да натисна бутона, ама па на пръво мнение.
5. Търкалям 48024 мнения, да напиша квото съм наумил.
6. Па натискам бутон отговор.
7. Па ме връща отгоре, и па да тръкалям 42525 мнения, ако евентуално намеря моето.
8. Появява се диалог на камбанката отгоре, ама сме си писали сквернословия, дето не се появяват у главния тред.
9. И като пишеш комент и си го видиш излязъл... Като се разлогнеш и го няма. Докато лешперът на канала не ти го модерира.
10. Ай да ви еба у новите моди.
11. Кон на лед да ви ебе.
12. И да вий сладка бирата!

Рекламен, моден, модерастки КЕНЕФ.
Идиокрация фул макс.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: от кога жабата стана лоу левелнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано18.01.20 12:44



Какъв канал бе бачи Рамбо? И кво общо имам аз с некъв 'канал', ше изтрещиш покрай тва предприемачество деба



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.