Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:31 24.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано15.02.17 16:25



Е тея не действат ли по стриктни инструкции?

Най-много да сложи по-тънки болтове на някой джам и самальота да се разхерметизира във въздуха. Имаше по дискавъри един такъв случай дето кептъна изхвърча и само заклещените му крака го държаха, а главата му се блъскаше в корпуса люшкана от турбуленцията. Обаче оживя кучето, при това без трайни травми.

Няма страшно



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: M$ must die!нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.02.17 20:57



Бате музикантин, точно е като робот тоя механикът. Изпълнява без да мисли, и фръчило за 60 мелеона $ докъм 300 мелеона има по-калпава навигация от стария ми GPS, дето го подарих. Това сериозно!
Има по-малко екстри от новите коли, примерно ако ти се откърти единия двигател и завлече другия (по истински случай) - жертвите в кокпита няма и да разберат какво се е случило.
Примерът дето жертвите в кокпита са спряли здравия двигател е показателен.
Язе имам повече инфо, докато си клатя едни висящи работи и си бръкам в носа, от flightradar24 (дето не бачка под Уй-ндоус phone). Жертвите в кокпита нямат тоя лукс. Диктуват си ени цифри, дето мога да ти дам линк как качеството е на ниво зората на радиото, че и по-зле!
Язе дръпам с 10 мегабайта в сек. от ФАЩ, они в кокпита се гръчат на 4,5 К честотна лента, амплитудна мудулация с много шум!
Дори не мога да си представя отговорността и насирането, като бъгне всичкия тоя боклук. И в ръцете ти са твоя живот, издръжката на семейството ти, и на още 300 докъм 500 други жертви като тебе. И семействата им!
Някога си мечтаех да съм пилот. Днес дори не мога да се сетя по-гадна професия. Съдбата ти е вързана за едното крило на машината, и ако падне то - гориш и ти.
За отговорността споменах. Не мога да си представя нея, и размерите на Вселената.
Многомилионните насирания по нашите проекти са нищо пред авиационния провал!

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.02.17 21:09



Загубиха машина, сравнително нова, Боинг 777. Имах предвид, че не могат да я намерят! Га, че Земята е с размерите на Галактиката.
Не знам дали знаате, но има един ефект при любителските радиостанции. Получава се ехо, щото сигналът обикаля няколко пъти Земята. Начи язе с кютюк за 400$ мога да пратя сигнал дето ще обиколи планетата 4 пъти и пак да го фана и язе и всички други на грешната Земя, тиа пустиняци изгубиха цял голям Боинг, и още не търкат решетките в панделата!
Им пикам на енженерите, и многохилядните були Гани по авиационната администрация.
Кон на лед да ги ебе у Пъклото. Бирата да им сладнее, на чантии да попадат в следващите 3 прераждания!
Макя им деба и некадърници! Дано поне жертвите са в Рая, че си е яко насиране като вземе да пада тоа недоклатен скрап!

Редактирано от rabin на 15.02.17 21:15.



Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано15.02.17 21:23



Аз веднъж се возих на ербъс и се оказа, че единият от пилотите е един съученик дето сме седели през един чин. Не изглеждаше недоволен от избора на професия



Иначе в авиацията се ползват айпади И в пилотската кабина и от техничарите.

Което ме подсеща, че днес за момент акциите бяха над 136, а тоя симпатичен чичо (дълъг играч) също на ябълките

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: M$ must die!нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.02.17 21:34



Аз веднъж се возих на ербъс и се оказа, че единият от пилотите е един съученик дето сме седели през един чин. Не изглеждаше недоволен от избора на професия

Иначе в авиацията се ползват айпади И в пилотската кабина и от техничарите.

Бате свир, язе се доверявам на моите разбирания, не на съучениците ти. Най мразя да съм прав!

Вайпад видях и на МКС, и дори го споделих тук с видео. Не беше в управлението на машините.
За това съм спокоен.

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано15.02.17 21:50



Кажи за чичо Бъфет де, как се е объркал, как е зомбирана офца



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: M$ must die!нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.02.17 22:04



И за чича ти Сорос кажи, като си почнал...
ако знааш кой е и кво прави тук!
Язе съм на 100% убеден, че ни мислят само доброто, цветя, и кебапчета!

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано15.02.17 22:50



Ей деба, се да извърташ.

Кажи какъв фундаментален анализ е направил чичо Бъфи, та да се забие с ябълски акции за милиарди?

Не те ли е чел тука колко лоша идея е това



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: M$ must die!нови [re: rabin]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано15.02.17 23:00



Ей, помак рязан, кога ще се опашеш с шашки динамит да взривиш централата на Майкрософт? Направо мъчно ми става като те гледам как се гърчиш.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: M$ must die!нови [re: Beco_]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.02.17 13:37



Ей, помак рязан,
Помак знааш ли откъде идва, дедотийо бесна? Идва от помъчен. Или тургаш чалмата, или ти рязват зелката. Скоро и при нас!
Ютията вече е включена, скоро ще ти се лепне на шкембето, докато преценят, че нямаш повече пари под дюшека. Случвало се е, и ще зачестява. Хубавото от цялата работа е, че основно дедовци като тебе касае.

кога ще се опашеш с шашки динамит да взривиш централата на Майкрософт?
Че защо да се жертвам заради Корпорацията? Ропчетата си я харесват, нямали кво да крият! Корпоративният фашизъм ще почне първо от вас, да се стреснат и останалите!

Направо мъчно ми става като те гледам как се гърчиш.
Айде ако искаш мене да подслушват, а?
Язе ви се радвам, бе дедотийо бесна!

Цитат: Разкажете на всички.

превод


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.