Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:07 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема СейвУей  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.15 20:50



Някой чувал ли ги е тия? Това е пирамидата дето преди беше SCI или нещо си там. Та тия малки пловдивски уродчета преди години се опитаха да ме излъжат с пари ама аз не се давам толкова лесно. Очевидно беше там че тия мръсни капути са за затвор и само лъжат хората.

Така няколко години тия се изпокриха, чух че имало дела с тях някви такива ти ми работи и до там. Докато скоро един близък мой приятел се набута с тия пловдивски отрепки с 4к, а въпросния балък се опита да набута и мене.

А бе аз си мислех, че хората от ИТ то имат малко акъл, а то се оказа, че те са същите тъпаци като всички останало мършляци в тази държава.

Аре ся, да ви еба майката тъпа кой от вас ще ми даде 4к, пък аз ще му дам акаунт у хм за лаптопа ми и накрая ще го пишем СааС и готово. Фактурки ще ви дам квото кажете.

Айде ся един по един да ми се наредите и да давате пари. Скоро очаквайте да ви пусна един пейпалакаунт

---




Тема Re: СейвУейнови [re: korporativa]  
Автор rabin (краконяк)
Публикувано01.04.15 21:06



А бе аз си мислех, че хората от ИТ то имат малко акъл, а то се оказа, че те са същите тъпаци като всички останало мършляци в тази държава.

Аре ся, да ви еба майката тъпа кой от вас ще ми даде 4к, пък аз ще му дам акаунт у хм за лаптопа ми и накрая ще го пишем СааС и готово. Фактурки ще ви дам квото кажете.

Айде ся един по един да ми се наредите и да давате пари. Скоро очаквайте да ви пусна един пейпалакаунт

Аз кво общо имам с тия сапунки, че и на опашка ме нареди. На опашки се редят феновете на Вайфон, не язе!
А бе аз си мислех, че хората от ИТ то имат малко акъл, а то се оказа, че те са същите тъпаци като всички останало мършляци в тази държава.
Как точно се вписваш в схемичката, що и тема си отворил? Не играеш на борсата, а очакваш някой да ти организира печалбата? Да инвестира време и пари, че да ти ги даде? Явно си очаквал, щом тая жлъч, дано не си се и набутал!
Очевидно беше там че тия мръсни капути са за затвор и само лъжат хората.
п.с. НЕ, НЕ СА ЗА ЗАТВОРА! Едва ли може да го проумееш! Никой насила не те е карал.
Насила те карат да плащаш данъци и после заминават за беден Цинго! Е те тва е престъпление!

Редактирано от rabin на 01.04.15 21:11.



Тема Re: СейвУейнови [re: rabin]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.15 21:27



А бе ти тъп ли си ве? Всичко от пловдив е за затвор изгаряне и всичко гадно

---




Тема Re: СейвУейнови [re: korporativa]  
Автор rabin (краконяк)
Публикувано01.04.15 21:28



А бе ти тъп ли си ве?
Да!
Всичко от пловдив е за затвор изгаряне и всичко гадно
Не!

Нали, той е като някаква черна магия! Заплати, 18.10.13


Тема Re: СейвУейнови [re: korporativa]  
Автор proninja (непознат )
Публикувано01.04.15 22:00



Българите сме малък, но за сметка на това много прост и мързелив народ. Ако му кажеш инвестирай 1-2 години в усвояване на някакви знания и умения и ще започнеш да изкарваш добри пари, ще ти каже... ама това не е за мен, аз искам да съм мениджър/бизнесмен. Другите ще работят за мен, аз само ще седя и паричните потоци ще падат като от водопад. Реално тук е рай за подобни пирамиди. Имам познати, които са се набутвали вече един път и пак търсят усилено, защото новите били "различни"...



Тема Re: СейвУейнови [re: proninja]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано01.04.15 22:38



Баце, това са глупости.
Навсякъде по света хората са еднакви и българите не сме измислили мекото на баницата батенце, за твое разочарование.

Всеки, независимо къде се намира и в коя държава е, се опитва с минимални средства/действия/инвестиции да прави пари, да живее добре според собствените си разбирания за живот и да ебе манекенки. И в това няма нищо лошо.

Очевидно не си бил и не си живял/работил на много места/държави.

И туй е само заради вашите бози и малоумни моди..--rabin


Тема Re: СейвУейнови [re: proninja]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано01.04.15 22:59



Тва сте баце вие заплесите в българия, де одите по ивнети и инвестирате и последните си левчета в джоба на некакви мъждрамъняци де ви обесневат как да станете милионери, как да си развиете старт-ъп и и купувате книжки от сорта на "как да стана богат за една година".
И това Вие го наричате "инвестиции" и почвате да обесневате налево-надесно как българина не иска да инвестира в собственото си развитие...

Мръдни малко от тоо интернет, излезни навънка и ще видиш на всека голема улица по една гумаджинийца, дето шефчето изкарва колко целия ви шибан отдел за разработване на софтуер. Иди и му кажи, че трябва инвестира в знания, да наплати хиляда лева некой му ги обясни нещата теоретично за да стане милиардер и ше видиш как ше ти напука канчето от бой.

И туй е само заради вашите бози и малоумни моди..--rabin


Тема Re: СейвУейнови [re: Aaron]  
Автор ak_47 ()
Публикувано02.04.15 12:50



Що няма like бутон д' го е'а :)

may the source be with you...


Тема Re: СейвУейнови [re: Aaron]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано02.04.15 12:57



г-н Рамбо, интелектуалеца, тука не би се съгласил с тебе. все пак мчето чете и инвестира постояно в некви 800 страници книжки за гит-а, как да инсталира уиндоус, как си пусне кирилица ала бала. има нема още две, до триста години че е готов.


*Авторът е социален психолог и онлайн-експерт.


Тема Re: СейвУейнови [re: jeffty]  
Автор rabin (краконяк)
Публикувано02.04.15 14:32



На макя ти изчадието а интеуектуауец!

Нали, той е като някаква черна магия! Заплати, 18.10.13



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.