Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: какво си се хумнал с тоя левскинови [re: chupac]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано19.02.15 20:03



Това кой го е писал, сещаш ли се - "да сме патриоти веднъж годишно"? Да ти подскажа че "сме" включва и "съм", ако не го знаеш случайно.

чети и дишай по-леко



Тема Re: даженови [re: savoyclub-56458]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.02.15 21:41



Аз прочетох кво е написала.
Зададеният от теб въпрос е единствения адекватен на написаното.



Тема Re: какво си се хумнал с тоя левскинови [re: r3gistracia]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано20.02.15 11:07



Русофилите ги е яд, че Левски е имал идея да ни освободи самостоятелно, без Русия.
................................

Ето, че без да искам я прочетох тая глупост...



За разлика от тебе, Левски изобщо не е бил малоумен. Той много ясно е схващал стратегическата истина, че се изисква империя, за да може да воюва с друга империя. Или може би ти си мислиш, че Великобритания или Австро-Унгария са щели да бъдат тази империя?

Това, че българите сме могли да се освободим самостоятелно, е пълна заблуда и организаторите на Априлското въстание, Левски включително, са били напълно наясно с това. Идеята зад въстанието е била то да бъде удавено в толкова много българска кръв и сълзи, така че потушаването му да не би могло да остане незабелязано от Европа. Пролятата кръв на българите от Копривщица, Батак, Панагюрище е била цената за последвалата реакция, която довежда до благоприятния политически климат в Европа. Само в тоя благоприятен климат Освободителната Руско-Турско война е могла да се случи.

Пещерната русофобия (както и прекалено екзалтираната русофилия) винаги е била сигурен признак на сериозни интелектуални и ментални дефицити.



Тема Re: даженови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано20.02.15 11:10



Аз прочетох кво е написала.
Зададеният от теб въпрос е единствения адекватен на написаното.

.............................

Абсолютно съм съгласен с теб.
Тая жена изобщо не е в ред.



Тема Re: даженови [re: ARlZE]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано20.02.15 11:46



Слушай много внимателно, зашото няма да повторям. Като говоря говоря много образовано и от позицията на която баща ми е бил в Белене и убит.

Слушай внимателно.

Ако видя руснаци и руско мислене, ще им счупя врата. В смисъл, ще вървя по улицата ако видя някакъв като тоя дето описвам, ще го убия.

Надявам се ме разбра добре.

--
One day it will make sense.

Редактирано от savoyclub-56458 на 20.02.15 11:49.



Тема Re: даженови [re: savoyclub-56458]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано20.02.15 11:58



с корпи разделихте ли се вече?


*Авторът е социален психолог и онлайн-експерт.


Тема Re: даженови [re: jeffty]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано20.02.15 12:01



Нищо общо с темата, ама, ае. Ти жена намери ли си в Холандия?

--
One day it will make sense.


Тема Re: даженови [re: savoyclub-56458]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано20.02.15 12:13



Ако видя руснаци и руско мислене, ще им счупя врата. В смисъл, ще вървя по улицата ако видя някакъв като тоя дето описвам, ще го убия.

Надявам се ме разбра добре.

............................

Искаш да кажеш, че ако видиш някой русофил на улицата ще го убиеш?
Ами действай, какво друго да ти кажа.

Само не разбрах защо е нужно да слушам толкова внимателно.
Може би ме включваш и мен към тези, на които следва да им бъде счупен врата, но си в грешка - аз съм преди всичко българофил, на Русия гледам с възможно най-практични и неутрални очи. Както и на всички останали - ЮК, САЩ, Франция...

И освен ако това за баща ти не е някаква нелепа малоумна шега, бих искал да изкажа съболезнования, за това което му се е случило.



Тема Re: даженови [re: savoyclub-56458]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано20.02.15 12:15



е как да нема нищо общо он искаше сме новия Крим. ти щеше биеш хора с него. connect the fuck'n dots.


*Авторът е социален психолог и онлайн-експерт.


Тема Re: какво си се хумнал с тоя левскинови [re: chupac]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано20.02.15 12:21



Еми такова е било времето. Тогава врагът е бил Турция, днес е Русия, утре ще е някой друг.
Теориите за трите океана и прочее ги има във всяка нация. Въпроса е доколко се поддържат масово, вкл. от държавата. Нашите теории например са доста безобидни, доколкото не са ни вкарали във война. Като например Турция, Гърция, Югославия и т.н. Да не изброявам за "интересите" на великите сили, че ще стане скучно.
И не между другото, овчи, България се пише с главна буква.

чети и дишай по-леко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.