Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Психиката на цървуланови  
Автор RealGuru (пристрастен)
Публикувано20.10.14 15:16



Никога не ми е била интересна.

В кооперацията дето живея и си спирам колата в двора по принцип на едно и също място без видима причина ми срязаха едната гума.

В кооперацията има 8 апартамента и 5 паркоместа в двора едното от които мое. Нямаше запушени, заклещени и пр. По принцип чат пат има някой запушен и заклещен, ама си звънкаме да излезе. А тази вечер нямаше такава ситуация.

Като единствена причина се сещам, че се прибрахме с едно гадже към 1 часа посред нощ и може да сме били малко по-шумни и да сме събудили някой.

Или някой път като спирам отвън има един цървул дето мрънка и сега да ме е видял че спирам вътре и да е решил да ми отмъсти без улики. Въпреки че аз пред тях спирам 2 пъти годишно и то за малко, щото го знам че е цървул.


Та цървулите са голяма работа. Заради тях човек си хваща багажа и отива да живее някъде където няма такива плитки битовизми.



Тема Re: Психиката на цървуланови [re: RealGuru]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано20.10.14 15:34



Имаше един период, в който всеки ден си откривах нова драскотина на някой от детайлите. Като свършиха детайлите, взеха да драскат по два пъти.

После си заведох щетите и си пребоядисах мицуто за сметка на застрахователя.
Щях да пиша по повод наскоро застреляния ИТ специалист, ама темата се изроди, та счетох за излишно. Последните години супер често взе да ми се случва като паркирам някъде, да ми излизат някви цървули с некви мегаолигофренски претенции - не можело да спирам там, щото еди-кво си. Сред най-абсурдните обяснения са "това е офис сграда" и "това е паркинг на фирмата". Говорим, разбира се, когато спирам на улица, където не е забранено. Някои даже налитат на бой, та случая със застреляния не ме учудва изобщо. Напоследък си вадя телефона, снимам ги и ги предупреждавам, че ако нещо ми се случи с колата, първо лично ше ги смажа от бой, после ще ги пусна на ченгетата да се забавляват. Не знам що върши работа, явно цървулския мозък върви с миши страх.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...

Тема Re: Психиката на цървуланови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано20.10.14 15:48



На мен най-абсурдното ми обяснение беше пред някаква къща в Редута. То там всичко е гаражи де, но по чудо намирам място дето да няма гараж. Таман спирам и идва някакъв бесен соц чичка тип бивш милиционер и вика "не можеш да спираш тук". Викам защо какъв е проблема, тоя вика "ами тук излизат МПС-та". Викам "моляяяя, откъде излизат, през входната врата на двора ли?" И тоя вика "да, аз оттук излизам с мотора". Което ме хвърли в сериозен размисъл, но пред перспективата дъртия пияндурник да се разиграе с отверката докато ме няма, реших все пак да отстъпя.

EOF


Тема Re: Психиката на цървуланови [re: RealGuru]  
Автор croesus ()
Публикувано20.10.14 16:15



Заради тях човек си хваща багажа и отива да живее някъде където няма такива плитки битовизми.

Това "някъде" е в затворен комплекс. В САЩ има дори затворени квартали - в някакво микрорайонче нощно време обикалят доброволци, за да следят за вандали.



Тема Re: Психиката на цървуланови [re: RealGuru]  
Автор Refurbished (Мъж-Мечта :-))
Публикувано20.10.14 20:17



Ето ти един цАрвул:



Родил се е със златна лъжица в устата, но освен да лъже, краде и да върши престъпления нищо друго не може да прави...



Тема Re: Психиката на цървуланови [re: Refurbished]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано20.10.14 20:37



абе, двамата с файлъра що не се разберете irl, вместо да спамите форум след форум, ва еба у мизерниците?

Изцяло на препроцесор се правят т.нар. драйвери за ембед. Макросите не са задължителни.


Тема Re: Психиката на цървуланови [re: chupac]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано20.10.14 20:47



Защото той е страхливец който бяга от среща с мен затова.



Тема Re: Психиката на цървуланови [re: RealGuru]  
Автор Чепатия (член)
Публикувано20.10.14 20:49



Цървула вирее там, където има интелигентни хора и където номерцата му минават.

обаче:
Ако хванеш един такъв на къс пас и го риташ докато захрипа кръв и сополи, имаш гаранция ще повече няма да ти пипнат колата, дори да я оставиш на стълбите между етажите.... тъпото е, че се крият, и за да ги фанеш, трябва да го дебнеш.... при нас едни пикльовци пубери драскат с някви маркери и спреьове, като им викнеш - бягат... треба сопата да играе, с толератност и разбиране възпитание не се прави на вече криво дърво....

...


Тема Re: Психиката на цървуланови [re: Чепатия]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано20.10.14 20:55



хаха баси добрата темичка на сърдити старчета се очертава. давайте в тоя стил. всичко ОСВЕН платен паркинг. да съ не преебем да паркираме по-далеко от входа.



Тема Re: Психиката на цървуланови [re: jeffty]  
Автор Чепатия (член)
Публикувано20.10.14 21:07



аз паркирам където има място, понякога доста далече от блока, не ми е проблем, не съм като някои тарикатчета, дето искат ако може и в асансьора да спрат...

мисълта ми е, че цървува си е цървул не само като става въпрос за коли... пример: хвърля си боклука от прозореца (пак в нашия блок, ама го разбрах кой е, беше си хвърлил на щерката някакво старо домашно, където и имаше трите имена :) )

Една друга луда пък си оставя кучето да пикае в блока.

Изхвърляне на пепелници през балкона.

Фасовете и храчките по стълбите няма да споменавам.

Та такива цървули визирам, JEFTY, не само за коли... вероятно и ти влизаш в някоя категория, само че няма да си кажеш, естествено....

...

Редактирано от Чепатия на 20.10.14 21:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.