Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Temple of Rabinнови [re: ThunderFuck]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано16.07.14 11:39







Тема Re: Temple of Rabinнови [re: jeffty]  
Автор rabin (краконяк)
Публикувано16.07.14 14:16



Tука вече циганорника мина критична граница, изгубвам интерес.
Ще полаете, ще умалеете.
Ако някой има нещо по същество - да отваря нова тема, може да му обърна внимание.
п.с. Като дават разни пишлегарчета, дето за тях Нета е фейсбук - повярвах. Oгромната част от рекламо-сапиенс стадото е необразовано.
Ама гледам и не вярвам на ушите си тука те, дека Нета вървял изцяло на JS. Програмисти ми били те...

Редактирано от rabin на 16.07.14 14:41.



Тема Re: Temple of Rabinнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано16.07.14 14:37



How do I reach these kids!!! how, rabine, HOOOOOOOOWWWWWW! айде си пишем у форума на инвеститора, искаш ли?



Тема Re: Temple of Rabinнови [re: jeffty]  
Автор rabin (краконяк)
Публикувано16.07.14 14:42



Връй при макя си да ти сменя лигавника. На мен няма кой да ми плати толко, че да се занимавам с такива като теб.

Нали, той е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: Temple of Rabinнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано16.07.14 14:43



серем у кенефа.



Тема Re: Temple of Rabinнови [re: rabin]  
Автор ThunderFuck (войвода)
Публикувано16.07.14 15:01



Ти бъркаш обработване на данните с JS които са дошли от сървъра ( дошли от сървъра през HTTP и СЛЕД ТОВА обработени с JS, да не се хванеш и тука, джуниори) с това, че уж някой бил казал, че ВСИЧКО върви на JS.

Ти имаш ФУНДАМЕНТАЛНИ проблеми с формирането на логическа мисъл.

Но, проблема не ти е чак толкова труден за разплитане.

Ти просто НЕ ЗНАЕШ за какво ти се говори, ти си НЯМАШ елементарна представа от модерен уеб девелопмент, ти си ТОЛКОВА бос в изказванията и ТОЛКОВА жалък в ЖАЛКАРСКИТЕ си опити, че става трагикомично.

Ти си последният БОС на интернета.




Тема Re: Temple of Rabinнови [re: ThunderFuck]  
Автор rabin (краконяк)
Публикувано16.07.14 15:05



Ти просто НЕ ЗНАЕШ за какво ти се говори, ти си НЯМАШ елементарна представа от модерен уеб девелопмент, ти си ТОЛКОВА бос в изказванията и ТОЛКОВА жалък в ЖАЛКАРСКИТЕ си опити, че става трагикомично.
Хубо, че сте вие, стадо земетръсни, да ми направите оценка какво знам и какво не знам. JavaScript и Facebook поколението, дето няма хабер от света


Думата модерен ми хареса. Онуй дето съм бил асоциален - тоже.
Атски суциален и опщителен чувек си ти (по бесното)
Немодерен и асоциален съм язе. Не си попълвам социалната мрежа, нямам Адидашче и Вайфон... И .нет лиценз си нямам... Беднотор баце! Кефиш, честно!
Структурирах няколко точни въпроса, ама лаете отдалеч! Не можете да надскочите гетото и кенефите.
Джаф-джаф-джаф...
и накрая всичко се процесва на клиента с js

Редактирано от rabin на 16.07.14 15:16.



Тема Re: Temple of Rabinнови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано16.07.14 16:48



имаш ли усещането, че хората винаги те оценяват? какъв процент от хората са под нивото ти? как се държиш към равните с теб? има ли по-умни от теб? страдаш ли от липсата на хора с твоето ниво ентелект?


I am the dog whisperer.



Тема Re: Temple of Rabinнови [re: croesus]  
Автор tupsum-75372 (Много странен)
Публикувано16.07.14 17:47



Според беглите ми познания по СЕО най-важни са:

1. УРЛ-то, където MVC има определено предимство
пример:

clubs.dir.bg/forums/programmers/Temple-of-Rabin

ще е нагоре в търсачките за Темпле

2. Мета тагове

3. Page Title
......

99. ХТМЛ съдържанието.

за паяка слагаш един сайт мап

Има си методи за оптимизация.

Още повече, че сериозните приложения и без това са скрити зад логин и пасворд и не им трябва търсачка.



Тема Re: Temple of Rabin [re: jeffty]  
Автор rabin (краконяк)
Публикувано16.07.14 18:09



Не се и опитвай да си говориш с мен.

Нали, той е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.