Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Колеги, моля за съвет, критика, подигравки и помощнови  
Автор itpropovednik ()
Публикувано13.04.14 11:36



Ето това е комичният ми ценоразпис, размажете ме с критики, много ви моля

ЦЕНИ за консултации при реклама в интернет, за интернет бизнес предприемачи, adwords ентусиасти и т.н.



Здравейте!

developerАБСУРДНО Е ДА СЕ ДАВАТ ЦЕНИ „НА СЛЯПО“ БЕЗ МНОГО ДОБРЕ ДА СЕ ЗНАЕ КОЕ, КАКВО И ЗАЩО, но понеже ги искат хората, долу съм писал ориентировъчни

Предварително се извинявам за хумористичния ми стил на писане в сайта, бързак съм и не ми допада лицемерния, измамнически или просто клиширан и подозрителен бизнес тон на общуване и комуникация. Пишете ми на ТИ, ако ми пишете!

Ето ви къде песимистичните – къде оптимистичните ценички за това да влезете във виртуалният свят на Интернет бизнеса днес, сега през 21 век :) Ако ви се влиза в 21 век. де :)

Разни цени :)

1. Смяна на основно заглавие на сайт title - от 10 лв. до 50 лв. в редки случаи 200 лв.

Извършва се след анализ на бизнес нисшата с google adwords

2. Смяна на title на основни менюта, категории и основни раздели на сайта (след т. 1) 1 лв. на раздел.

3. Смяна на интернет програмата, на която е направен сайта Ви – от 100 лв. до средно 500 лв.

4. Качване на текст, снимки и продукти в онлайн магазин, в сайт презентация или рекламен фирмен сайт, който ще бъде рекламиран след това в google платено от мен или от нас (ако ползвам познати експерти или професионални фирми, на които вярвам) – от минимум 500 лв. до 2 000 лв. за един месец рекламиране

5. Изработка на 10 интернет сайта, с качване на текст, снимки, клипове, които Вие ми пратите и са написани и избрани по моя инструкция – 3 000 лв. Целта е да намирате клиенти след това без да заплащате и стотинка никъде – НИКОГА!



6. Изработка на сайт, написване на текста му, избор на картинки, клипове, изработка на лого, изработка на банери за реклама в хиляди интернет сайтове чрез google и пускане на рекламата на бял свят – от 1 000 до 10 000 лв

бизнес партньор инвеститори и консултации бъзикам се със снимката дано ви е весело
цени за реклама в интернет, изработка на сайтове и т.н. на приятелски принцип, надявам се имате чувство за хумор

ЦЕНИ ЗА КОНСУЛТАЦИЯ И ПАРТНЬОРСТВО

(цените са условни и ориентировъчни, всичко всъщност е по договаряне и пазарлък като на битак):

Консултация номер 1. Обща консултация за най-обща тема, устно и писмено в скайп – 50 лв. На живо: 90 лв. Времетраенето е минимум един час, но ако сметна, че във Вас има хляб като бизнесмени и предприемачи – може и 10 часа да продължи.

Консултация номер 2. Анализ на сайт от типа seo одит и одит на сайт за реклама в adwords, за реклама в интернет като цяло и т.н. със съвети как да промените настоящият си сайт и какво да правите, за да печелите пари от него - 1 000 лв.

Консултация номер 3. Изготвяне на бизнес план на зациклили интернет предприемачи с вече направени сайтове или започнати да се правят – 2 000 лв. може да включва изработката на ниво чернова на от един до пет нови сайта, подобни на Вашия.

Консултация номер 3. Съвети за корпоративни клиенти: 10 000 лв.

С тази услуга мога да Ви спестя много, много пари, с които да си купите твърде много неща.

Консултация номер 4. Подбор на персонал, кадри или намиране на най-подходящите за Вас фирми изпълнители – от 1 000 лв. до 3 000 лв. С тази услуга може да Ви спестя десетки хиляди лева.

Консултация номер 5. Изработка и наглеждане на няколко рекламни кампании към няколко Ваши сайта в търсачката на Google и в десетки хиляди интернет портали и сайтове, партньори на Google - между 500 лв. – 1 000 лв. до 10 000 лв. на месец или на % от дневния бюджет, който плащате на Google (по договаряне). С тази услуга получавате няколко рекламни кампании (освен от мен и от най-уважаваните от мен adwords майстори и фирми в бранша) към няколко Ваши сайта. Рекламите ще се появяват едновременно – няколко Ваши сайта на първа страница по едно и също време, освен това ще си гарантирате сигурността, че правите най-изгодно и ефективно кампанията, тъй като няколко човека мислят върху нея. Минимум няколко месеца продължителност.

Консултация номер 6. Цялостен съпорт и „да се свърши цялата работа“, вие да си работите само, когато Ви се работи с клиентите, продавате и т.н. Трябва ми адрес и/или Ваши телефонни номера, свидетелство за съдимост, данни за регистрираната фирма, история на фирмата Ви и на Вас като бизнесмени (записано на диктофон или компютър, или писмено), както и свързани лица и източници на финансиране – роднини, приятели, банки – цени по договаряне, минимум 2 000 лв. на месец, до 5 000 лв. – 10 000 на месец максимум с включени разходи за реклама, сайтове, персонал и офис (когато се налага да има офис/магазин). Ако сте чужденци предприемачи или парите Ви идват чрез финансиране от чужденци (роднини, любовници, италиански приятели и колеги, американски бизнес познати, арабски или китайски другари… и т.н.) минимум 10 000 лв. на месец, до максимум (за сега) :) 100 000 лв. на месец. :)

БОНУС УСЛУГИ:

ОТВАРЯНЕ НА CALL ЦЕНТЪР ЗА СЪПОРТ НА ЧУЖДЕСТРАННИ КЛИЕНТИ ИЛИ ОФИС ЗА РАБОТА ОТ ПРОГРАМИСТИ И IT СПЕЦИАЛИСТИ ПО ПРОЕКТИ ЗА БЪЛГАРИЯ, СЪРБИЯ, ГЪРЦИЯ, УНГАРИЯ, РУСИЯ, ИТАЛИЯ, ИСПАНИЯ, АНГЛИЯ, САЩ и евентуално други държави – ЦЕНА ОТ 100 000 лв. на месец



Тема Re: Колеги, моля за съвет, критика, подигравки и помощнови [re: itpropovednik]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано13.04.14 18:51



Липсват примери!

1. Не е ясна разликата между 10 лв. и 200 лв. Всеки, който е закупил сайт "за без пари" очаква подръжката му да бъде също "за без пари". Та трудно можеш да убедиш един такъв човек, че трябва да се бръкне точно толкова, колкото е заплатил за целия си сайт.

2. Виж т.1 - трябва да имаш диапазон на цените. Например от 2 лв. до 50 лв.

3. интернет програмата - какво е това животно? Изразил си се многосмислено.

5. На кого (и защо) са му нужни цели 10 сайта?

ЦЕНИ ЗА КОНСУЛТАЦИЯ И ПАРТНЬОРСТВО
- кой и как може да ти стане партньор? Какви са перспективите? Какво исакш и какво даваш в замяна?

Дизайнът ти е претрупан. Има твърде много фонтове т.е. шрифтове. Мен лично много ме затрудни да се ориентирам какво точно предлагаш и защо го предлагаш. Може би трябва тази страница да стане поне на още 2-3 подстраници.

Не се считам за експерт. Само разсъждавам в качеството си на евентуален клиент.

Пирамидите са се състояли от... земен ресторант и множество коридори за объркване на учените.


Тема Re: Колеги, моля за съвет, критика, подигравки и помощнови [re: itpropovednik]  
Автор Odysseus66 (depresionist)
Публикувано13.04.14 19:40



Едно време имаше едни агенции от 1-2 души, които предлагаха "пълна рекламно обслужване". Та и ти нещо такова. Къде е е смяна на тайтъл, къде е кол център.
Вземи си уточни нишата, в която можеш реално да работиш (не в която ти се иска).
И пренапиши сайта. Езикът на бизнеса е друг, твоя става само да ловиш клиенти в квартала.



Тема Re: Колеги, моля за съвет, критика, подигравки и помощнови [re: Odysseus66]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано13.04.14 22:14



Езикът на бизнеса е друг

А къде може човек да го научи? То ясно, че трябва и много практика, но все пак откъде се започва? Как да го изуча и да съм сигурен, че точно този език уча, а не някакво менте?

Пирамидите са се състояли от... земен ресторант и множество коридори за объркване на учените.


Тема Re: Колеги, моля за съвет, критика, подигравки и помощнови [re: Odysseus66]  
Автор rabin (краконяк)
Публикувано13.04.14 23:42




Толкова отрицателна репутация не бях виждал!
п.с. Йес, суперски сайт е направил момчето!

Редактирано от rabin на 13.04.14 23:58.



Тема Re: Колеги, моля за съвет, критика, подигравки и помощнови [re: rabin]  
Автор rabin (краконяк)
Публикувано13.04.14 23:59



Кредора не дава картинка

Редактирано от rabin на 13.04.14 23:59.



Тема Re: Колеги, моля за съвет, критика, подигравки и помощнови [re: Refurbished]  
Автор Odysseus66 (depresionist)
Публикувано14.04.14 07:39



Консултация номер 3. Съвети за корпоративни клиенти: 10 000 лв.

С тази услуга мога да Ви спестя много, много пари, с които да си купите твърде много неща.
Като наброиш кинтите ще ти обясня какво не е наред в това изречение. Ще ти спести много пари ;) А аз ще мога да си купя много неща.



Тема Re: Колеги, моля за съвет, критика, подигравки и помощнови [re: Odysseus66]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано14.04.14 22:33





Нито съм чистак-бързак, нито съм корпорация.

Аз един-два клика 10 хилки не давам.

Чисто и просто, в края на краищата - продавам се много добре. Сега като гледам други търсят работа насам-натам.

Пирамидите са се състояли от... земен ресторант и множество коридори за объркване на учените.

Тема Re: Колеги, моля за съвет, критика, подигравки и помощ [re: Refurbished]  
Автор itpropovednik ()
Публикувано16.04.14 22:58



Мноооого сте готини хорааа :):):) Refurbished благодаря, хубав отговор.


СМЯНАТА НА ПРОГРАМАТА ЗНАчИ ОТ ЕДИН CMS НА ДРУГ , ПИСАНО Е ВСЕ ПАК НЕ ЗА ПРОГРАМИСТИ, А ЗА КЛИЕНТИ

ИЛИ ОТ HTML СТАТИчЕН САЙТ НА CMS

в предприемача съм с лоша репутация, защото се бъзикам, че всички са измамници оптимизаторите. а освен това те там масово изкарват пари като преразказват статии или ги пишат или ги превеждат, а аз предлагах да ги изваждам от книги с програма, което им малко изяжда хляба. нямам против да пишат, както виждате и аз съм даровит писател, ама има и по-лесни начини. нямам против и да се превежда, който има ресурс да превежда.

иначе

СТАТИЯТА Е ХУМОРИСТИчНА! сайтът ми е предимно хумористичен, защото аз не съм търговец, не мога да продавам, нямам офис, нямам търговки, нямам телефонистки да звънят да зарибяват и т .н. така че не предлагам нищо, не търся нови клиенти!!!

Просто го държа, защото е класиран на реклама в интернет, преди време беше даже на първо място цяла година. обажда ми се един известен телевизионен водещ да иска интервю даже, отказах, щото не съм имал стотици клиенти до сега дето да влагат много пари и да правят много големи сайтове известни.

сайта ми е примерно преди колегите от internetreklama.bg , когато се търси РЕКЛАМА В ИНТЕРНЕТ, а те са написали няколко човека книга НА ПЪРВО МЯСТО В ГУГЪЛ. Или превели. Днес я чета и се кефя, почти нищо, което пише вътре не ми е непознато. С някои неща хич не съм съгласен даже.

Имам компютър от 16 години, всеки ден цъкам по много време от тогава до днес, над 15 години правене на сайтове, сърфиране в нета и т.н. с адуърдс се занимавам от бая години, с класиране на сайтове също...

не съм правил големи неща, не съм имал много огромни клиенти, че да извадя 20 сайта топ модерни, огромни, с хвърлени десетки хиляди в тях, че да мога да направя супер представително портфолио... все пак имам едно 50-100 сайта последните 5-10 години.

Хвана ли хора с пари, вярвайте ми, ВСИчКИ щЕ СТАНАТ МУЛТИМИЛИОНЕРИ, аз ги чаткам нещата.

ще си оправя сайта като имам време, сега не е приоритет. не работя с нови клиенти сега

Редактирано от itpropovednik на 16.04.14 23:01.



Тема Re: Колеги, моля за съвет, критика, подигравки и помощнови [re: itpropovednik]  
Автор rabin (краконяк)
Публикувано16.04.14 23:08



Та нали трябва нещо да ги постресна тея хора...
Освен това, ДА, имам връзки във средите на някогашните СИК, ВИС имам такива приятели и познати, които са били в тези структори, имам приятели и в мобилните оператори, имам и роднини, познаващи такива шматки като Цветан Цветанов и други подобни... но вместо да се възползвам от тези ми познати, а се опитвам сам и с честен програмисти труд, 16 години вече цъкам на компютър и в интернет всеки ден, понякога по цял ден!!! програмист съм и то от класа, да! майната ви, за вас важи родната бг поговорка "не аз да съм добре, нека вуте да е зле"
Бог да ви е на пмощ, кретени...


Споко, тук бихме се накефили за тия неща. Давай в тоя дух!
Как не ме е страх да искам 10 000 лв. от някого ли, естествено, че ме е страх, никога не съм взимал толкова много, но видях, че има много некадърни програмисти, които взимат, а аз съм много по-добър от тях, ако не като програмиране, то като цяло аз винаги гледам да помогна на клиента, дори да е в мой ущърб
Имаме нов рекорд, 10 бона до обЕд!

Редактирано от rabin на 16.04.14 23:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.