Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Вижте в какво жилище живея!нови [re: saksun]  
Автор FilerO99 (Destroy/)
Публикувано05.04.14 12:35



Благодаря ти, Саксън!



We need focus?

Тема Re: Вижте в какво жилище живея!нови [re: FilerO99]  
Автор rabin (краконяк)
Публикувано05.04.14 12:48



Всъщност все забравям и аз да ти кажа евала. Не за това колко е изхарчено или спестено, а за труда, който сте положили. Ако ще 2 дъски да си заковал. Уважавам всяка форма на анти-овча мисъл, сръчност и ходене по черните пътища. Да тегли кредита и да си поръча готово - всеки може, и 90% от хората се заробват за кутийката в която живеят. А не всеки може да разкрои дори 1 дъска. Положили сте много труд и много добър краен резултат.

Редактирано от rabin на 05.04.14 12:50.



Тема Re: Вижте в какво жилище живея!нови [re: rabin]  
Автор FilerO99 (Destroy/)
Публикувано05.04.14 13:12



Виж сега, понеже си любимец на Саксън, а тя е моя любимка и я признавам за една от малкото наистина свестни български жени ще ти кажа голата истина - аз не съм заковал и един пирон и една дъска не съм преместил точно затова обзавеждане, а парите ги получих наготово:над 20 000 лева дадох за довършване на ремонта, а останалите до 30 000 долара бяха пари от реституцията които също получих наготово. Моят реален принос към изработването на това вътрешно обзавеждане беше че си давах и продължавам да си давам по-голяма част от заплатата си вкъщи следствие на което освободих баща ми от работа и той имаше реалната физическа възможност да направи мебелите и да боядиса стените. Това е моят личен принос, аз друг принос нямам и недей се заблуждава защото не е честно от моя страна!

НО!Съм участвал в доста от поръчките на баща ми през периода 1993-2011та които повечето от тях по нищо не отстъпват като качество и някои от тях като обем на моето вътрешно обзавеждане. Тоест не е малко времето през което съм работил с него като общ работник.

We need focus?


Тема Re: Вижте в какво жилище живея!нови [re: FilerO99]  
Автор rabin (краконяк)
Публикувано05.04.14 13:19



Нали вече каза, че баща ти го е правил, ясно е.

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: Вижте в какво жилище живея!нови [re: rabin]  
Автор FilerO99 (Destroy/)
Публикувано05.04.14 13:21



Да.

We need focus?


Тема Re: Вижте в какво жилище живея!нови [re: FilerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.04.14 13:33



Честността е едно от най-добрите качества.


Начинът, по който си оказвал помощ на баща си през годините, може да се е променил. Но главното е, че не си спрял да му помагаш.

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Вижте в какво жилище живея!нови [re: saksun]  
Автор FilerO99 (Destroy/)
Публикувано05.04.14 13:38



Права си - преди му помагах с труд, а сега му помагам с пари.

Ти си една от малкото българки за които честността и морала определено имат значение...

We need focus?


Тема Re: Вижте в какво жилище живея!нови [re: FilerO99]  
Автор c@t ()
Публикувано05.04.14 14:51



Честито


Изглежда си се нанесъл скоро, но пък имаш толкова килими наведнъж, колкото аз за 10 години сменям
И даже подреждаш за 3 ма. Аз унас не помня от кога не съм виждала цялата работа да е свършена на 100%



Тема Re: Вижте в какво жилище живея!нови [re: c@t]  
Автор FilerO99 (Destroy/)
Публикувано05.04.14 14:57



Здравей, радвам се да те видя!



Нанесох се в самия край на януари тази година. Килимите вече ги смених с такива които в цветово отношение са в резонанс с околните цветове и общия интериор. Относно подреждането няма какво особено да се подрежда защото повечето от нещата ми са прибрани.

We need focus?

Тема Re: Вижте в какво жилище живея!нови [re: FilerO99]  
Автор c@t ()
Публикувано05.04.14 15:22



Перфектно



Това е едно много тежащо предимство човек да живее сам.
Аз през седмицата нищо не мога да правя, даже се храня на работа, унас ползвам само банята и спалнята. Днес-събота ставам, гледам наоколо все едно е паднала бомба. Сега всички имат великденска ваканция, по цял ден имат време, а даже на пощальона не са отворили за 2те ми амазон-пратки.
Цяла сутрин се карах, измиха чиниите събирани цяла седмица, подредиха. Градината не е пипвана от есента, имаме гнездо с птичета в боровинките и това е извинението да не се коси тревата, да не се поддържат растенията и храстите и дърветата, да не се мете и между платетата на пътеката да растат глухарчета.


Така че се наслаждавай докато си сам, ма предимства и мисля че всеки човек трябва да знае как е и да го е правил поне няколко години.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.