Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Свободата, колеганови  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано26.02.14 09:30





Тоя дякон на снимката ше преподава при Наков. Само на мен ли ми прави впечатление, че работния му ден е 16 часа? Той луд ли е?

Иначе и аз съм работил така and here are my two cents - ако си на заплата и си бедно-до-средно заплатен и има кой да те следи е добре, ако сам си си шеф и си богат, мое да ти се ебе майката от "свобода".

--
One day it will make sense.

Тема Re: Свободата, колеганови [re: Гypy]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано26.02.14 09:36



няма угодия батко



Тема Re: Свободата, колеганови [re: Гypy]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.02.14 09:55



Преди около 6 години си взех половин свободен ден от работа и се прибирах в ранния следобед.

педераст. е тва е - олабиш им малко края и фащат гората.



Тема Re: Свободата, колеганови [re: Гypy]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.02.14 10:01



и ти ли си Активист, социален предприемач, ентусиаст?



Тема Re: Свободата, колеганови [re: jeffty]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано26.02.14 10:15



Да, това ентусиаст е новото на тия. Има го и по обявите на работа... примерно Maven and WC Enthusiast, ако трябва да таргетираме топ мозъците като рабинчето.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Свободата, колеганови [re: Гypy]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.02.14 10:25



като го напишеш един вид много харесваш това, което правиш. си едно ниво над останалите роби, които ходят всеки ден с нежелание и отвръщение на работа само и само да изкарат некви кинти да си живеят нещастният живот. ти си ентусиаст и си над тия неща шото Обичаш това, което правиш, и това е най-важното. нищо, че не знаеш реално какво е и на въпроса какво работиш се започва винаги с едно "хм" и многозначителен поглед горе в лево.



Тема Re: Свободата, колеганови [re: Гypy]  
Автор chepatia-206649 (член)
Публикувано26.02.14 10:46



на тоя каквото му е работното място, такава му е и работата..

То верно, да сменяш картинки в wordpress не е баш работа за офис, ама не знам що и другите му вярват и му се хващат на акъла, че да работиш
в някое кафе е супер яко... за мене е СУПЕР мизерия и само в краен, ама абсолютно краен случай работя на такова место...

Някой работил ли е СЕРИОЗНО в кафе или на пейка в парка? Това са изгъзици за разни мазни геьйове, дето си мислят че са много модерни, като лежат по земята (като в на Президеншата фирмата) и се гъзят с лаптопите си насам натам.

- адски неудобно - обикновенно в кафетата са едни ниски стъклени масички, наложи ми се няколко пъти на морето да работя така, дископатията ти е в кърпа вързана
след 20 минути гъзене над лаптопа. В офиса имам дебел кожен стол и немам грижа да седя и 12 часа в него без никакво натоварване.

- некви хора те гледат кво правиш, отворил си един екселски файл с цени и обороти за 3 месеца назад и вече всички сервитьорки и бармани ти знаят колко пари ти е оборота и всички фирмени тайни.

- не можеш да говориш нормално без да се криеш в шепи или заглушаваш музиката наколо

и най-важното - решиш да се изсереш и ходиш в кенефа с лаптопа да не то го гепи някой... не знам също и как може да си удариш една чекия, без да дойде сервитьорката да ти прави забележка..

ЗА мене тоя е некъв КРЕТЕН, който за да ПЕСТИ от отопление у тях ходи по тия офиси.. като пенсионерите зимата ходят по моловете да се топлят, за да не плащат парно..

Очаквам следващият сезон да има:
- работене под мостовете около запален варел с огън. Работа в екип на групи по 3-4 девелопера, с общ shared ресурс (бутилка евтина водка)
- работене в градския транспорт. За по платежоспособните - работене в МАРШРУТКА. Нови МОБИЛНИ екипи от разработчници във всяка точка на столицата.
- работа в социални заведения - болници, поликлиники, аптеки. Лесен достъп до лекарства и превързочни материали, ако на някой от гейчетата му се сцепи дупето от преработване...

Абе тъпотия до шия...

...


Тема Re: Свободата, колеганови [re: Гypy]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано26.02.14 10:46



"Кое е предпочитаното от вас?
Най-често работя от Starbucks или Costa, както и от няколко други заведения като бар "Наргиле". Поддържам и отделен списък с локации, които посещавам, ако имам път към дадения район."

аре хипстърите у лево.

Money may not be able to buy you happiness, but it’ll ensure a better standard of misery.


Тема Re: Свободата, колеганови [re: chupac]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.02.14 11:00



аз подозирам, че старбъкс лично подкрепя поне 10% процента от по-известните хипари. но това ше е само докато осъзнаят, както Картман много добре обесни, че те са хипари и немат пари. седят по цел ден се лигавят на едно капучини еби го ти тоя офис.



Тема Re: Свободата, колеганови [re: jeffty]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано26.02.14 11:05



мани, тва от хипстърите и хипарите по-големи мизерници нема, ше ги еба.

Money may not be able to buy you happiness, but it’ll ensure a better standard of misery.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.