Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: rabin]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.01.14 17:16



И това ви харесва. Факт!

Не ме ругай сега!





Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: rabin]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано12.01.14 17:20



Ако ви е неприятно, напускам. Все пак не желая да ви притеснявам и напрягам.



Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Vitalite]  
Автор rabin ()
Публикувано12.01.14 17:21



Все тая ми е, вече! Иначе по принцип мразя накой да ми го обяснява какво аз харесвам и какво не.

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: rabin]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.01.14 17:27



Ха, и аз така.



Както и много се гневя като някой си мисли, че знае какво би ми харесало и впечатлило, защото ме е прочел тук и там. А някои почват и да ме имитират, щото си мислят, че аз не се "виждам" и не помня къде и какви глупости съм драскала. Защо ти написах последното и аз не знам?!? Нищо, не ми обръщай внимание.



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Odysseus66]  
Автор GHYCEH GHOM (GNOME©GCC)
Публикувано12.01.14 19:06



Не си прав, една от тях е межународно приет еталон за тъпота.



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Vitalite]  
Автор chichiman (ентусиаст)
Публикувано12.01.14 19:21



Вместо да празнееш по форумите, ходи възпитавай детето си, че нищо чудно утре да се превърне в поредната отрепка от студ. град. Тя и без това нацията си е ебала майката

Розова бе зората на битката като зашлевено дупе на девица


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: chichiman]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.01.14 20:57



Благодаря за съвета. Но много от пишещите тук биха могли да се учат на разум от детето ми в много отношения. Иначе, напълно си прав - всичко е възможно да се случи.



Тема за съжаление,нови [re: savoyclub-56458]  
Автор sssaz-44730 (Жега)
Публикувано13.01.14 09:05



след като обсти и фламингоса не можаха да наденат хомота на ние едни програмист, то шанса на каките от Споделено не е много по-голям.
Но - усетили са се, чули са и те - богати момчета, скъпи коли, а, у, що па да не пробваме....... ама инак са тук само за лаф моабет де, не че да речем в клуб На пиячите или Антропология - няма толкова, че и повече мъже!

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: за съжаление,нови [re: sssaz-44730]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано13.01.14 09:10



Трябва ли да ти обяснявам защо гаджето на баща ми е трийсетина годишна мацка? И това дали те подсеща, че не заради 3к и въображаемите коли, дамите от Споделено пишат тук.



Тема Re: за съжаление,нови [re: Vitalite]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано13.01.14 09:17



Бе вие всичките ли сте разведени и изоставени? Тука от моите приятели всички са си женени и не си оставят жени, само един се сещам разведен. И що си мислиш, че срещата е с цел връзка - среща на програмисти - пием по една бира, обсъдим клюките, коя фирма е читава, някво бачкане и така.

Само аз ли си мисля, че форум Програмисти не е най-правилния канал за връзка? Сега ясно е, и че ние искаме да говорим простотии и не само за работа, ама все 1 тема от десет да е софтуер, код, ИТ фирми, етц, откакто пристигнахте тука, стена просто Споделено №2

--
One day it will make sense.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.