Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Vitalite]  
Автор rabin ()
Публикувано12.01.14 15:19



не знам защо безобидната ми и съвсем добронамерена шега предизвиква такава негативна вълна от емоции.
Щото си поредната с амбиция да ни отваря на овча мисъл и да ни прави по свой образ и подобие. 10-та подред, 20-та може би... не си дори заслужава да ги броя.

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.01.14 15:19



Бъди колкото може повече около баба си, Виталите.
Бабите са много мъдри и имат шесто чувство. Аз съм споменавала моята в "Споделено". Тя почина на 94 години и съвсем точно посочи какво ще се случи с последната ми връзка с мъж. С нея говорех за всичко.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор rabin ()
Публикувано12.01.14 16:12



Бабите са много мъдри и имат шесто чувство.
Аз що тъй не познавам и една такава? Бетонни глави, и са най-голямата напаст за нацията ни, за гласуването говоря.

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: rabin]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.01.14 16:23



Питай ги за гаджета. Много са точни! Твоите, не техните. Ще видиш, че всичко ще се развие както те предскажат.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.01.14 16:31



Благодаря, ще се вслушам в съвета ти.



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор rabin ()
Публикувано12.01.14 16:37



Питай ги за гаджета. Много са точни! Твоите, не техните. Ще видиш, че всичко ще се развие както те предскажат.
Нито техните ме интересуват, нито за моя личен живот ще се обяснявам на някого. Това е любима тема на всеки предъртел дедо, все за "ибанито" ме разпитват и обясняват, он вече е забравил де си е оставил дедовия, ама все за това се говори! Особено като бях с една, по едно време и повече съквартирантки, и аз и те-несемейни и свободни. Откак приключих с хазаите и рахатясах, поне по тоя параграф. Писнало ми е, едно и също!

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано12.01.14 16:45



Особено като бях с една, по едно време и повече съквартирантки, и аз и те-несемейни и свободни.
ще излезеш ти най-големия нерез тука, ама да видим.

Money may not be able to buy you happiness, but it’ll ensure a better standard of misery.


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: rabin]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.01.14 16:47



Това е интересно - вече споделяш.





Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: rabin]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.01.14 16:51



Щото си поредната с амбиция да ни отваря на овча мисъл и да ни прави по свой образ и подобие.

Грешиш. Въобще не искам да ви превръщам в мой образ и подобие. Абсолютно безсмислено е, и ще ми стане безкрайно скучно, ако навсякъде се оглеждам в себе си.



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Vitalite]  
Автор rabin ()
Публикувано12.01.14 17:12



Така или иначе вече се събирате тук, факт!

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.