Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано14.01.14 01:34



Да, да, а ебливостта също е част от интелекта. Това също е така, мисля.
Там докъде си стигнала ти в израстването си?

Мавена бърника в мозъка на Еклипс, и става мазало.--rabin


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Pechenia]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.01.14 01:37



Сега последно ще ти напиша, преди да се бухна в леглото, че мога да ти дам някои примери точно от твоя клуб, в които ще видиш несъобразителност, ненаблюдателност и никаква концентрация. Даже ще допълня, че мога да посоча деня и приблизителния час, в който са писани съответните постинги, без да поглеждам и търся изобщо. Защото имам страхотна памет. Не се хваля, не, не. Е, радвам се на себе си, но не съм самовлюбена. Това е разликата.


Лека нощ. Всички жени любезно ти пожелаха приятни сънища днес.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано14.01.14 01:39



По това си и личи че си привнесен елемент. Тук цифрата има значение - дали ще са долари, евро, сантиметри, килограми... За Рабин може да се наредиш на опашка - мъже, жени и други колкото искаш.
За словесните ареозоли е добре да си потърсиш друг клуб, и без това кой знае колко няма да обогатиш атмосферата в този.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано14.01.14 01:40



Щях да ти напиша отговор, ама се сетих че вече го знаеш.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Pechenia]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано14.01.14 01:49



Ок, оттеглям се от дискусията. Подразбирам, че теб други те харесват.



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано14.01.14 01:51



Лека нощ, амиго. След 4-ти коняк ставам малко язвителен...

чети и дишай по-леко



Тема Re: за съжаление,нови [re: r3gistracia]  
Автор sssaz-44730 (Жега)
Публикувано14.01.14 09:16



за кое сте мечтали? Щот, ако е другото - опитът ти не струва.... како

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано14.01.14 09:21







Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Aaron]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано14.01.14 10:04



Ах, Аарончо, момче чаровно, къде се губиш?!?!

И защо е тази неприветливост, която прикрива свенливост?!?
Знаеш, че чета в душата ти, и ролята на Синята брада хич не ти приляга.



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор roshava (диване)
Публикувано14.01.14 10:26



Ма много ме кефите, когато ви насерат, да почнете да си избивате комплексарщината на мой гръб.
За това което ми вменяваш, нямам много понятие, но виж, за това което спорите имам понятие, за това ще ти кажа, че си в голяма грешка. В случая, Pechenia е напълно прав с изказването си за нарцисизма. Това са девойки тип "деца", а не тип "майки", за това поведението им е толкова прилепчиво и показно.

Не вярвах, че ще паднеш толкова, че да ползваш женска жлъч и курвенски номера, за да водиш словесни битки ... ноооо уви, мъжеството не е за всеки.

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.