Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано14.01.14 01:05



"Не казвам, че пиша добре или умно, забележи." - т.е. стила ти се отличава с лошо качество и нисък интелект?

чети и дишай по-леко



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Pechenia]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано14.01.14 01:08



Да. А аз си позволих волността да си въобразя, че всъщност, дамите, посещаващи този клуб са някакви идеалистки, чиито идеали обикновено се връткат около идеята за майчински консумативно култивиране на неуравновесените пичове със заплати по 3К, без за това да има сериозно основание.
Благодаря ти, пич, ти ме осветли и ми наби истината в наивитета.
Питай мама за скритите тънкости как се садят домати, ще впечатлиш рошава. Честно. И си вземи ено анцугче лонсдейл, ама си пази бележката от спортсдайректдоткодотюкей и шси абсолютния пич.



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: chichiman]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано14.01.14 01:10



Добре ся, ти представяш ли си някой да излезе и да каже: "Аз ебах - тази тази и тази" еми нали повече няма да барне нищо от тоя форум.

----
Едни бягат колкото могат, други колкото искат.
----


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Pechenia]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.01.14 01:11



Знаех си, че точно това ще напишеш. Как да ти го обясня? То пак е свързано с наблюдателността, де.
Значи, който от вас под какъвто и ник да се скрие, винаги бих го разпознала. Дори ми е малко смешно, като почнете да се питате "Ти този ли си или онзи". Уж се познавате и четете отдавна. Аз моментално мога да кажа за кого става въпрос.
Не, не се хваля. И това да не речеш пак сега.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано14.01.14 01:18



3К - това е елегантен начин да посочиш Рабин, нали? Дамите (с редки изключения) са дошли с идеята да подобрят имиджа, мириса и интелекта в клуба. За пари едва ли - по техни критерии сме средна ръка, а и за една жена парите не са най-важното (така съм чувал). За доматите - за саденето не знам, но съм ги копал, поливал, брал и ял. Дали по рошавите критерии е достатъчно?
За анцуга - ако не е копринен не попада в класацията ми за облекло, мерси. Трябва да може златната верига да се лъзга свободно, да символизира волност, свободолюбие и социален статус.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано14.01.14 01:23



И това какво общо има с интелекта мила?
Я ни го обясни това, че явно ние тука сме малумни, а?

Мавена бърника в мозъка на Еклипс, и става мазало.--rabin


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: korporativa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.01.14 01:24



Освен това не е хубаво да се лъже.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Aaron]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.01.14 01:29



Досетливостта също е част от интелекта. Това е така, мисля.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано14.01.14 01:30



Душко, ми като знаеш какво ще напиша да си спестя труда, а? Значи освен пророчески способности си и невероятно наблюдателна? Защо ли пак ми се набива една дума "нарцисизъм"?

чети и дишай по-леко



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Pechenia]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано14.01.14 01:32



Цифрата, разбира се, беше твърде фриволно избрана, без да има каквото и да било значение.
Рабин го харесвам по няколко причини - не е претенциозен и казва това, което мисли. Ъъъъ... начи само две причини.
Ми достатъчно са.
Останалото, прости, са словесни пръдни.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.