Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Aaron]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.01.14 00:19



Знам, че се нуждаете от по-голяма фуния, респ. от повече неща, които мога да ви прелея от нея.
Но имам още списания - "Лада", "Космос" и "Колобок", които ще послужат за други фунии, необходими за мисията ми.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Много интересно,нови [re: Vitalite]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано14.01.14 00:21



Хахахаха, миличката тя.

Загледах се наскоро в телевизора. Отдавна не ми се беше случвало с такъв успех. Ама понеже ми се събра свободно време, мека зима и мързел наедно, че се загледах. Даваха някакви, дето наддават за изоставени складове. Абе, знаете ги, няма как да не ги гледате, точно като турско сериалче са. Само че американско и с по-стеснени емоционални граници на образите.
Замислих се.
Не много, но все пак се замислих.
Хората наддават за да спечелят куп боклуци, от които биха могли имагинерно да се обогатят.

Сакън къде е?

Йееееепп.



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано14.01.14 00:30



Мила госпои'чке, аре да не ми се прайш на Пипа Мидълтън ако обичаш, а?

Интелектът не ти е присъщ.

Мавена бърника в мозъка на Еклипс, и става мазало.--rabin


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано14.01.14 00:30



За стила може и да си права в някаква степен - досега рядко съм виждал толкова симплификативен субект. Забелязва се само и единствено ако непредубедения наблюдател успее да прекрачи обичайната долна граница за емоционален модел и композиционни умения.
Обичаен признак за нарцисизъм е да се изтъкват лични качества, външност и прочее. Нищо страшно няма всъщност, нито си първата, нито последната. Ето един линк по въпроса -


На пръв поглед в последния ти постинг се набива следното:
Постоянно Желание За Хвалене - "имам собствен стил", "Имам чувство за самоирония"
Чувство За Превъзходство - "Просто грешиш", "не си наблюдателен всъщност", "Толкова е очевидно"
Повишено Лично Самочувствие - "Абе какви си глупости си нахвърлил само"
За повече ме мързи де, пък и мисля че е едно добро начало.

чети и дишай по-леко

Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Aaron]  
Автор chichiman (ентусиаст)
Публикувано14.01.14 00:37



Днес тамън си мисля "Ей, имаше един Арон и вече не пише в тия клубове" и глей как избуши, а така!

Розова бе зората на битката като зашлевено дупе на девица


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Pechenia]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.01.14 00:48



Как е възможно подобно тълкуване на постинга ми?
Няма желание за хвалене - собственият стил, за който говоря, означава само, че мога да бъда лесно разпозната. Не казвам, че пиша добре или умно, забележи.
Чувство за превъзходство - защото съм ти подсказала, че грешиш и не си наблюдателен. Че кой не греши? Освен това нямам против да ми посочват и моите грешки. А че не си наблюдателен... факт е. Но не съм искала да те засегна, просто това ми прави впечатление.
За самочувствието ще ти кажа, че в реалния живот минавам за изключително скромен човек, повече май, отколкото е нужно.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Aaron]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.01.14 00:49



То и на Пипа не й е присъщ. Значи донякъде си приличаме.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Pechenia]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано14.01.14 00:51



Пич, само да те светна, щот принципно не ме дразниш.
Ти, въщност, осъзнаваш ли какви емпирични простотии си сътворил?
По-внимателно с терминологията, че шме накараш да цвръкна три станици бълвоч, който пак ще се врътне около петънцето на анцуга ми лонсдейл, докато алегорично ти разяснявам фундамента на формалната логика, стилно конструирана в експресивни конструкти, без да съвместява елементарни елементи. Било то в неврологичен или физиологичен аспект.
Баси, това последното откъде го изкара, не мога да се начудя...



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано14.01.14 00:56



Баце, дали се дразниш си е лично твоя перцепция. Ти всъщност осъзнаваш ли че какво ще ми обясняваш ме вълнува колкото предишния ми коняк?
За чуденето ти - не съм учуден, то някои неща не стават само с анцузи.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: savoyclub-56458]  
Автор chichiman (ентусиаст)
Публикувано14.01.14 01:02



5000 мнения и пак не се разбра - някой ебал/мандахерцал/изклецал ли е курви от споделено или не? Кажете си, стига увъртахте?




PS. Свирки се броят

Розова бе зората на битката като зашлевено дупе на девица


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.