Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано13.01.14 23:40



Интелекта трябва да се уважава, в каквато и форма да го срещнеш. Нещо, за което предполагам си чела. И нещо, което се надявам някога да изпиташ лично.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано13.01.14 23:43



Голямата трагедия е, че ти не си се ебала от десетилетие насам мила!

Тая раничка между краката ти я позлваш само за пишкане...

Мавена бърника в мозъка на Еклипс, и става мазало.--rabin


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Pechenia]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.01.14 23:44



Интелектът вижда и изобличава простотията. Ако види друг интелект, подобен нему, се здрависва с него, закача го, намига му и така. Подобаващо.
Ти това изпитал ли си го?

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Aaron]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.01.14 23:48



Дори така да е, аз не страдам от недоеб синдром. Усмихната съм, доброжелателна и ведра. За повечето от мъжете тук това изобщо не може да се каже.
Защо ли, а?



\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.01.14 23:57



Остави ги един на друг. С тези руси къдри... представям си как ги веят като се упътят на среща. Понеже се разбра, че само те се срещат от целия клуб.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано14.01.14 00:01



Верваш ли си?
Ама ти наистина ли си верваш?

Вие недоебаните мноо си личите, като почнете да се обеснявате в клуба на Милионерите и Ебачите. Ко?Не!

Мавена бърника в мозъка на Еклипс, и става мазало.--rabin


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано14.01.14 00:03



Душицо, формалната логика не ти е силна страна. Алегорията ти е на ниво (и то с известна доза щедрост от моя страна) четвърти клас, кратко съчинение по преразказ. По-интересна е липсата, или казано по-точно, лошата имитация на стил. За интелект не искам да говоря, ще ме обвинят в заяждане и провокативност.
Ще се опитам по възможно най-мекия начин да ти намекна, че нарцисизма (дали във неврологичен или физиологичен аспект) е норма при емоционално недорасли и/или неуверени личности, ако ме разбираш, нали. Съвсем друг е прочита когато се прилага сатира, сарказъм, алюзия и някои други непознати на теб стилистични конструкции. С това изказване не искам да те обезкуражавам, напротив. В някои аспекти почти успяваш да достигнеш някакъв експресивен конструкт, макар и с елементарни и недотам добре поставени елементи.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Aaron]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.01.14 00:04



Не се обясняваме. Взела съм една голяма фуния, да ви налея малко акъл, чувство за хумор и други неща. Все добри, които ви липсват.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: saksun]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано14.01.14 00:11



Како, фунията ти не е мноо голяма, даже ако си говорим чесно фунията ти е като фишек от списание "Жената Днес", ако въобще се сещаш за кво ти ти се намеква в сличая.

Мавена бърника в мозъка на Еклипс, и става мазало.--rabin


Тема Re: Коя от курвите в СПоделено наебахте....нови [re: Pechenia]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.01.14 00:12



Абе какви си глупости си нахвърлил само!
Първо имам собствен стил. Не имитирам никого. Толкова е очевидно, ама ти наизуст си пишеш разни неща, дето би написал на всеки клубар.
И второ, което пак е очебийно. Имам чувство за самоирония, и даже наистина се смея на себе си и извън виртуалното пространство. А това означава, че съм далеч от нарцисизма.

Просто грешиш, не си наблюдателен всъщност. Може това да е причината.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.