Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема АнтиМода!нови  
Автор rabin ()
Публикувано29.11.13 23:59



Tъндър:
Рабине, защо нон стоп звучиш, като девица от ТУ ?
Сипматяга си, ама успокой се малко, relax, излъжи нещо.

Имало разни страници, дето не са достъпни в Нета, влиза се през Тор. Нет в Нета, криптирани канали. Не съм пробвал още да влизам, стана ми интересно докато рових покрай .bit домейните покрай темата за Namecoin. Дето също са извън DNS системата.
http://en.wikipedia.org/wiki/Deep_Web

Кво бяха търсачките преди Гугъл? Цапотия от реклами.
И на модата също майната и!

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: АнтиМода!нови [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано30.11.13 00:06



е тва е - на 48 години разбра за дийпуеб и даркнет. браво, браво.

Money may not be able to buy you happiness, but it’ll ensure a better standard of misery.


Тема Re: АнтиМода!нови [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано30.11.13 00:09



Тор ползвам почти откак е излязъл - като ме баннат някъде.
За .бит наистина не знаех и ме интересува как може да се спре това. Ако не може следват още много по-интересни неща.
Нещо ми се спи, имам още да се лигавя за АнтиПари.
В клуб Млад Пенсионер!

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13

Редактирано от rabin на 30.11.13 00:11.



Тема Re: АнтиМода!нови [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано30.11.13 00:10



бе федералните и там почнаха да затварят кранчетата, едно по едно.
изобщо в наши дни - федерален да си.

Money may not be able to buy you happiness, but it’ll ensure a better standard of misery.


Тема Re: АнтиМода!нови [re: chupac]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано30.11.13 00:21



След тази издънка която направиха АНС хората масово са пощръкля ли на тема следене. В момента големите минават на изцяло криптирани връзки. Е. Шмид онзи ден се изказал, че до няколко години и цензурата в и-нет ще изчезне точно поради тази причина, че залади криптирането ще бъде невъзможно и цензурирането, а те усилено работят по този въпрос, щото нали знаеш, че имат проблем с китайското правителство, а китайския пазар не е за пренебрегване.
Като добавиш към това де ценрализираната разплащателна система която със сигурност ще промени много неща, живота очаквам да стане много весел

.
Биткойн може и да не стане официално разплащателно средство, но поне ще ограничи инфлацията, щото не може да се гради икономика от инфлация! От стимулиране на хората да харчат дори и това което още не са произвели.



Тема Re: АнтиМода!нови [re: rabin]  
Автор chichiman (член)
Публикувано30.11.13 01:17



Рабине, надъхан си кат малка госпожица. Света го е имал и предин нас и след нас.

Розова бе зората на битката като зашлевено дупе на девица


Тема Re: АнтиМода!нови [re: chichiman]  
Автор rabin ()
Публикувано30.11.13 09:24



Koe точно "го е имал след нас"?


Хубо де, пиши за Корнера, дето не е ясно кой от всичките е. Много ме интересува какъв точно селски бой е станало и кой какво питие си е разлял. И колко там 2 бона му струвало якето. Набутвате се, виждал съм ги за 3 у Виена!
Поне заглавието на темата погледна ли?

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13

Тема Re: АнтиМода!нови [re: rabin]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано30.11.13 10:19



Е ти знаеш "Петлето" а пък не знаеш Корнера. Че Корнера като летиш със самолет е единственото, дето се вижда в тоя град, на тия само сметката за осветлението им отвън е 10 бона сигурно.

--
One day it will make sense.


Тема Re: АнтиМода!нови [re: Гypy]  
Автор rabin ()
Публикувано30.11.13 10:25



Гледам си им станал рекламен агент. Няма лошо.
Естествено, че знам къде е. И БМВ знам какво е. И кво от това? Най-много да впечатлиш някоя възпълничка мома от някое село, ама само ако не е излизала оттам. И е на минимум 100 км. от голям град. Иначе пак не става.

п.с. БМВ е фирма "Безконтактни Мултиплексорни Вериги", нали това имате предвид? Мисля да си купя акции ако са пуснали, ся пак се чува, че ще сменят номерата на колите.

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13

Редактирано от rabin на 30.11.13 10:30.



Тема Re: АнтиМода!нови [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано30.11.13 10:37



така така, купи си акции от фирма на ченгета. направо може се хвърлиш от високо - нема боли толкова.

Money may not be able to buy you happiness, but it’ll ensure a better standard of misery.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.