Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: АнтиМода!нови [re: roshava]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.12.13 13:02



Ами Рабин не е жена, че да пуска.
Вероятно има по-високи критерии. Не се слага на всяка, нито драпа за секс с която и да е.
Такова е моето впечатление.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: АнтиМода!нови [re: roshava]  
Автор rabin ()
Публикувано01.12.13 13:04



сега вече напълно ми се изясни, защо всички се ебават с теб .... то бива мъж да се изживява като жертва и да реве "Моля другарката, те ме ...." ... напълно нормално е отношението им към теб и ти си този, който е виновен за него.
Никой не обича ревливите ... освен ако нямат готино тяло и пускат лесно.

Патице пухкава... Въобще пет пари не давам кой какво кара, пие и облича. Поне това би трябвало да е ясно, поне 100 пъти съм го писал. Ебавам се с форум "дивни селяндури", щото едно торнадо за 15 милиарда се завъртя и още фучи в задния ни IT двор, а пенсионерите се фалят с пиене за десетки левове

!
Бедняшка, тъпа, жалка история!

p.s. "Торнадото" е само един пример. "Младите пенсионери" по принцип са извън света, не се ебавам от вчера с тях за което. Още събирам предложения за новото име на клуба.
Наясно съм, че едната оваксана перушина привлича женски като теб, но аз от такива бягам като дявол от тамян. Ял съм го четвъртит и няма да повторя тая агония - да си отглеждам домашен любимец с ЕГН в нас.
Наистина ли мислиш, че не мога да си купя Вайфон, БМВ и яке за 2 бона - на кредит, щото "западняците така и новата мода" видиш ли...

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13

Редактирано от rabin на 01.12.13 13:15.



Тема Re: АнтиМода!нови [re: rabin]  
Автор roshava (диване)
Публикувано01.12.13 13:13



Именно, завиждаш и това се вижда от километри ... какво ти пука кой какво казва че прави, има, пие и т.н.? Да ти е в къщата? Да ти харчи твоите стинки? Да ти седи на масата? ... единствения с който се ебаваш си самият ти, като вярваш на всичко което се пише тук, че и се впрягаш като ученичка. ... ми за ебавка си, какво да ти кажа .... можеш да се нагъзиш още малко на "дивните селяндури", че да ти го набият по-качествено ..... Но си прав ... твоето си е точно Бедняшка, тъпа, жалка история!

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...



Тема Re: АнтиМода!нови [re: saksun]  
Автор roshava (диване)
Публикувано01.12.13 13:15



Да, защото си пада да му го слагат мъже ... за това им се вре постоянно при шпагите! ... Но ти за това го харесваш.



Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...

Тема Re: АнтиМода!нови [re: roshava]  
Автор rabin ()
Публикувано01.12.13 13:16



А лелей... ела да видиш как ще ме биеш с дупето си по оная ми работа...
като вярваш на всичко което се пише тук, че и се впрягаш като ученичка.
Не вярвам, успокой се. Няма да посочвам конкретно, ама в профила на един виден плейбой пише нещо различно от това де говори. А за Белугата де си мият краката не разбирам кво не и харесват, т.е. естествено, че не вярвам.
Ебавам се щот ме кефи, кое не е ясно?

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13

Редактирано от rabin на 01.12.13 13:19.



Тема Re: АнтиМода!нови [re: roshava]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.12.13 13:23



Аха!
Защото според нечии мнения аз съм гей и следователно е нормално да харесвам друг такъв.
Сълзи ми потекоха от смях. Всъщност най-доброто е веселието, което пада в Дир-а. Аз затова съм тук.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: АнтиМода!нови [re: rabin]  
Автор chichiman (член)
Публикувано01.12.13 13:28



Аве мой, ела тука да ти дам 1 шише уиски и ти да си измиеш краката, че не е ясно дали от тия гъбички няма фанеш некоя некроза....

А относно за кризата в задния двор - не те знам в кво ИТ бачкаш, но с голяма сигурност бих казал, че е нещо фрийлансърско или си на държавна хранилка и затова се чудиш кво става и дали утре ща има 'лЕб за теб. Ама аз съм в доста сигурен сектор на ИТ-то, където growth рейтовете изглеждат много добре и общо взето ме бОли пОтката



Розова бе зората на битката като зашлевено дупе на девица

Тема Re: АнтиМода!нови [re: roshava]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано01.12.13 13:34



... какво ти пука кой какво казва че прави, има, пие и т.н.? Да ти е в къщата? Да ти харчи твоите стинки? Да ти седи на масата?

На мен лично ми пукат такива работи и без да са ми в къщата, щото резултата от тях е, гей паради, еднополови бракове с претенции да осиновяват деца които да ги възпитават в тяхната "култура" и върха е вече и бизнеса приемни семейства който се върти на запад и с този начин на мислене и при нас ще дойде. Почвата за него усилено се подготвя.
На мен за деца ми е малко късно вече, но се надявам скоро да имам внуци и не са ми безразлични тези неща.



Тема Re: АнтиМода!нови [re: chichiman]  
Автор rabin ()
Публикувано01.12.13 13:34



Леб за мене ще има, работа си намирам максимум за 2 седмици, а сегашната - за 3 дни. Освен това тогава бях с по-малко опит, ся би трябвало да е по-лесно.
Кво не харесвате на Белугата за пиене искам да ми обясниш.
Няма ли кой да изчука Рошавата, че да миряса?

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: АнтиМода!нови [re: backinblack]  
Автор chichiman (член)
Публикувано01.12.13 13:37



прайм с държавата, брато? За възпитание говориш? Думата "морал" ще се приема за нещо мръсно и обидно след 2-3 години

http://vbox7.com/play:deb687a5a3

Розова бе зората на битката като зашлевено дупе на девица

Редактирано от chichiman на 01.12.13 13:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.