Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:33 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: АнтиМода!нови [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано30.11.13 10:46



Moже ли да си чак толкова лейка - да не вдяваш кога се бъзикам?

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: АнтиМода!нови [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано30.11.13 11:08



как да го кажа - звучиш като човек, който е способен се натика в подобна фирма.

Money may not be able to buy you happiness, but it’ll ensure a better standard of misery.


Тема Re: АнтиМода!нови [re: chupac]  
Автор jeffty (ветеран)
Публикувано30.11.13 11:25



ама ти сега шегуваш ли се или...



Тема Re: АнтиМода!нови [re: jeffty]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано30.11.13 11:35



ами не...

Money may not be able to buy you happiness, but it’ll ensure a better standard of misery.


Тема Re: АнтиМода!нови [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано30.11.13 12:07



Само като чуха, че Бориславова купи друга банка и акциите и хвръкнаха нагоре. Щото се предполага, че ще завъртят държавни поръчки. Нека да са ченгета и какви ли не, но темата не е за това.
Темата е друга. Сбора на наше село мина, и едва ли ще е интересно да ви разправям кой какво адидашче има и кой с кого се е сбил. Затова ме интересуват последните събития от Корнера. Да съм в крак с модата. Освен това би било справедливо и аз да получа някой лев заради рекламата му, споменах Го няколко пъти вече.

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13

Редактирано от rabin на 30.11.13 12:08.



Тема Re: АнтиМода!нови [re: rabin]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.11.13 13:24



Но ти си в крак с модата, Рабин! Един твой лаф е на път да заеме челно място по популярност, ако не във всички софийски училища, то със сигурност поне в едно от тях.


Ето как се случи това.
Племенницата ми, третокласничка, от доста време се връщаше разплакана от училище от свой съученик. Той обиждал и други момиченца, но предимно нея. За мен е ясно защо. Тя е хубаво, умно дете, с бяла кожа, ясни светли очи и дълга, права коса. Абе, метнала се е на леля си, с една дума речено.
Та за това момченце, нямаше оправия. Нито родителски срещи, нито забележките на учителите помагаха.
Преди седмица-две, когато племенницата ми отново се оплака от него, аз я прегърнах и казах:
- Време е да измислим нещо ефикасно. Следващия път, когато те обсипе с лоши думи, ти му отвърни, че е "малко меко лигаво студено"!
Тя се засмя през сълзи и попита:
- Какво е това?
- Ее, какво, какво! Знам ли. Няма да уточняваш. Ясно е, че е някакво не особено симпатично създание и толкова. Застани пред съученика си, погледни го в очите и бавно, отчетливо, наблягайки на всяка дума, му го тръсни пред възможно по-голям кръг от хора.
Резултатът не закъсня. Преди 3 вечери, малката се върна със забележка за обида към съученик. Нетипично за нея. Тя е примерна, отлична ученичка. Но независимо от това, сияеше!
Какво да се прави?! Детенце. Не е разбрало съвсем добре съвета ми. Когато казах да изрече думите на Рабин пред по-широк кръг хора, нямах предвид там да се мъдри и госпожа учителката.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: АнтиМода!нови [re: saksun]  
Автор rabin ()
Публикувано30.11.13 13:38



Благодаря, явно все пак има шанс да стана виден простак.
Идва от бананов плужек, талисман на доста известен университет в Щатите. Не ми се търси в момента кой точно беше. Банановият плужек е най-лигавото същество на Земята. Студентите му се кефели. Опитвали от адмиснистрацията там с някакъв тигър да сменят емблемата, но без приемственост. И те така до днес, плужекът е в емблемата.

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: АнтиМода!нови [re: rabin]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.11.13 13:45



Благодаря за пояснението.
Но и така беше добре. Имаше ефект.
Всеки да си го тълкува по своему.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: АнтиМода!нови [re: rabin]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано30.11.13 14:04



Рапоне, зимай я момичето Саксън, че друга неа ти се върже. Ще те пляскам после на Корнера, ако я изтървеш.

--
One day it will make sense.


Тема Re: АнтиМода!нови [re: Гypy]  
Автор rabin ()
Публикувано30.11.13 14:10



Кога си ме виждал мен на прословития ви Корнер?
п.с. За втори път трия днес, имам по-интересни занимания и нямам желание да се ръгам на селския сбор!

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13

Редактирано от rabin на 30.11.13 14:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.