Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Кандидат-младоженци и булки: тема интервюнови  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано27.11.13 20:39



Любов е, когато програмираш и тя идва зад теб, прегръща те и ти прошепва в ухото "Затвори скобата на 127-ми ред."

Колко мило, нали. Така се разчувствах, че започнах да планирам кога ще се обяснявам в любов на Евгений Онегин. Сега обаче смятам, че е крайно време да направя едно добро дело като любовна фея и да внеса радост и щастие в окаяните съдби на двама резиденти от този форум.

Тук има двама кандидат-младоженци, които е крайно време да се задомят - rabin и korporativa.

Каня официално кандидат-булката saksun, която прояви интерес към, трябва да призная най-атрактивния във всяко отношение юзър - rabin, да заповяда в тази тема за интервю с мен. Все пак е важно да преценим какъв е потенциалът на тази връзка, има ли съвпад на ценности, морали и виждания за бъдещето, рецептите за туршии и марката палатка.

Също бих желала да поканя c@t на разговор-интервю, защото korporativa е топ гейм и него го давам само на Парис Хилтън или second best по мой избор. Всъщност, не искам да ограничавам аудиторията на korporativa само до една юзърка - сигурна съм, че е желан от целия контрапротест, така че ако има други кандидат-булки, освен c@t, моля, заповядайте и ми се представете.

Идън Фламинго - любовна фея номер едно.




Тема Re: Кандидат-младоженци и булки: тема интервюнови [re: Eden Flamingo]  
Автор vitaminko (аудиот)
Публикувано27.11.13 20:48



Не разбрах защо ще го пращаш корпоратива на хотел в Париж? Ергенска вечер нещо?

1913


Тема Re: Кандидат-младоженци и булки: тема интервюнови [re: Eden Flamingo]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано27.11.13 22:10



Мило ми Фламинго, пиша ти от травматологията на Пирогов. Стоя тук на една скамейка и чакам ред, защото И тук има ред. Разбирам желанието не само да си общуваш със мен, но преди време ти бях казал, че е невъзможна връзка от разстояние, поне с мен де. к@т също ми е далече.

Май е време да влизам, пожелай ми успех и се моли да е разтегнато, а не скъсано.

----
Я в этом фильме главный актёр,
я - сценарист,
я - режиссёр.

----


Тема Re: Кандидат-младоженци и булки: тема интервюнови [re: korporativa]  
Автор c@t ()
Публикувано27.11.13 22:14



Хехехе





Тема Re: Кандидат-младоженци и булки: тема интервюнови [re: korporativa]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано27.11.13 23:09



Надявам се това не е някаква твоя нелепа шега и ако наистина си в Пирогов, мога само да ти пожелая красива медицинска сестра и никакви сериозни травми.

Нямах идея, че c@t е далече. Моля, нови кандидат-булки да пристигнат незабавно и да демонстрират заинтересованост.




Тема Re: Кандидат-младоженци и булки: тема интервюнови [re: Eden Flamingo]  
Автор rabin ()
Публикувано27.11.13 23:31



Няма да си правя труда да търся цитат, ама оня лаф дето "целия контрапротест те харесва" беше як, забравих по чий адрес. И оня лаф за вестника, и оня с терлиците. Гледам да съм обективен. Ниско КПД, но все е нещо.
Минго, нещо днеска не обаждат ли по bloomberg, щото в момента се случват събития, за които ще пише в учебника. А се занимаваш с глупости.
За протокола - чичомана ми продъни пощата по ЛС и му казвам публично да се разкара, че ме мързи да псувам.

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: Кандидат-младоженци и булки: тема интервюнови [re: rabin]  
Автор chichiman (член)
Публикувано27.11.13 23:36



Рабински, подозирам, че имаш нездрав интерес към пазарите, дори бих спекулирал, че си quant-wannabe :)

Розова бе зората на битката като зашлевено дупе на девица


Тема Re: Кандидат-младоженци и булки: тема интервюнови [re: Eden Flamingo]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано27.11.13 23:50



Потресен съм от начина по който разсъждаваш и от това, че ме подозираш в симулация и да ти кажа сестрата беше моите килограми по две и бая гадна.

Иначе доктора каза - "Ще живееш" и ме прати за една седмица в бокса да лекувам разтежение на бицепса. Сега по настояване на Моника123 трябва минимум две руси (може и боядисани) да се грижат за мен. Еден, ела да го цункаш да мине по-бързо, че болкоуспокояващите не помагат вече час.

За информация на тъндъра, че гледам се ебава нещо с бай брадъра, разтежението е от дясно круше в челото на партньора. Сега ще питаш как става това - ами челото е най-твърдата част на главата. Все едно да набиеш круше в циментова колона.

----
Я в этом фильме главный актёр,
я - сценарист,
я - режиссёр.

----

Редактирано от korporativa на 27.11.13 23:57.



Тема Re: Кандидат-младоженци и булки: тема интервю [re: korporativa]  
Автор vitaminko (аудиот)
Публикувано28.11.13 00:12



"дясно круше в челото на партньора"

Партньорският труд имал много вредности!

1913


Тема Re: Кандидат-младоженци и булки: тема интервюнови [re: korporativa]  
Автор ThunderFuck (войвода)
Публикувано28.11.13 00:35








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.