Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 22.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Над 35 хиляди ипотечни кредити са просроченинови [re: rabin]  
Автор chichiman (минаващ)
Публикувано16.11.13 21:58



Нема такъв селтак, като теб. Рабине, ти да не си кат оня маняк дето са го намерили умрял на една пейка, дето е направил криптофона навремето. Бил някакъв савант и само като слушал шума в ефира и декодирал сигналите, ти си същия - кабела в гъза и почваш да декодираш, нали :д

Розова бе зората на битката като зашлевено дупе на девица


Тема Re: Над 35 хиляди ипотечни кредити са просроченинови [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано16.11.13 22:01



къв ли - ми не ползват публично известни ключове за служебните си трансмисии.

Money may not be able to buy you happiness, but it’ll ensure a better standard of misery.


Тема Re: Над 35 хиляди ипотечни кредити са просроченинови [re: chichiman]  
Автор rabin ()
Публикувано16.11.13 22:31



Бил някакъв савант и само като слушал шума в ефира и декодирал сигналите, ти си същия - кабела в гъза и почваш да декодираш, нали :д
А коллко сте прости и изостанали с дедо си Тъпак не е истина, просто. Агресивното невежество продължава да ми прошепва, че си някое старо тъпо парче.

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: Над 35 хиляди ипотечни кредити са просроченинови [re: chichiman]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано16.11.13 22:33



jeffty ?



Тема Re: Над 35 хиляди ипотечни кредити са просроченинови [re: federer]  
Автор chichiman (минаващ)
Публикувано16.11.13 22:40



ко?! не!

rabin: ми може и да си говорим 'що е добре едната матрицата да се транспозира, когато се пише код, който умножава 2 матрици, ама знам че не си чувал за кешове или ако си, то ги свързваш с хеш мап :)

Розова бе зората на битката като зашлевено дупе на девица


Тема Re: Над 35 хиляди ипотечни кредити са просроченинови [re: chichiman]  
Автор rabin ()
Публикувано16.11.13 22:45



Имаш ли идея колко хиляди гледат иначе кодирана телевизия? Имаш ли бегла идея колко си малоумен също?

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: Над 35 хиляди ипотечни кредити са просроченинови [re: chichiman]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано16.11.13 22:46



това за матриците в какъв контекст го е писал ?



Тема Re: Над 35 хиляди ипотечни кредити са просроченинови [re: Гypy]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано16.11.13 22:48



Всеки си има лични предпочитания в това отношение и това кой искал да живее на центъра на София, а кой на село не е критерии за багажа на втория етаж.
Сестра ми живее в къщЯта от другата страна на булеварда срещу САП и аз се бъзикам, че е в Перник, ма тя се прай на софиянка, а аз се изприщвам като ми се наложи да дойда за нещо в София и предпочитам да не ми се налага.
Моите предпочитания за пък за центъра на малък град от какъвто съм и в момента и на ачик центъра живея. Живял съм в голям град(Добрич), а сега съм се изнесъл временно в Русе, но не ми понася живота в големия град, но пък имам по-замогнати приятели дето си купиха къщи в близки села и всеки ден пътуват до града. За мен това пък е утрепия, ама........



Тема Re: Над 35 хиляди ипотечни кредити са просроченинови [re: backinblack]  
Автор chichiman (минаващ)
Публикувано16.11.13 22:51



В коя от всичките 5 фирми в Русе работиш. Даже ако ми кажеш езика, на който пишеш мога да позная :Д - infoserv - делфи, DSH park (тия с бариерите) - Ц/делфи останалото е пхп и сирма имат малко жава :)

Розова бе зората на битката като зашлевено дупе на девица


Тема Re: Над 35 хиляди ипотечни кредити са просроченинови [re: federer]  
Автор rabin ()
Публикувано16.11.13 22:52



Точно на мършаляка ми прилича тоя новия. Такава простотия и невежество се среща наистина рядко.

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.