Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Natural selectionнови  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано28.10.13 12:01



Добър ден.
Как е положението в любимия ми клуб Царе, Олигарси и Плутократи?

Идвам да споделя няколко мисли, които ме споходиха в последните две седмици, докато живеех страшно напрегнат, клет, работнически живот между пътувания, срещи, езда, mountain biking, шофиране, летене и други занимания на интелигенцията. (тука някой от еуглените пада в краката ми и се уверява, че обувките ми са идеално лъснати)

Трябва да си призная, че ми липсвахте. Като пластмасови чаши на кралска сватба ми липсвахте. Като вратовръзка около китките ми ми липсвахте. Изобщо ми липсвахте като седма скорост в алфа, като железен ключ за девически гащи, като точка и запетая след &nbsp ми липсвахте. Мисля, че трябва да ме наградите по този повод. Толкова топли чувства да тая към особите ви. Смятам, че всеки от вас трябва да ми изнесе някакъв мини концерт, рецитал, ревю, да напише поема, да изиграе някой номер, да направи трик или да си покаже кура. Кой каквото може, кой каквото има. Голите снимки ги пращайте на Lady Morgana, тя ще ми преразказва, на мен ми презентирайте хумор и остроумие.

Също мисля, че стандартната фантазия на програмистите да бъдат с две жени трябва да се замени с две жени и трета на лаптопа да съобщава кога се появявам в клуба, за да може сексът да спира и всички да са онлайн на линия за виртуална забава, защото както и да го гледам, пет виртуални минути с мен имат добавената стойност (нали така, Федерер) на реална група със Саша, Аса и Момбаса.

Така. Някой има ли намерение да гледа Ender's Game? Let me spoil it for you. Това буквално е като филм, правен от rabin за rabin.

Преди два дни ме беше обсебила някаква мания да си купувам колело, но това беше под въздействието на прекалено многото кислород високо в гората, бях се наркотизирана тотално с О2, но като се върнах в цивилизацията и вдишах Shell V Power, здравият разум се върна.

Смятам, че няма да ме отегчите, ако ми кажете вашите якета за езда какви са, когато температурите са около нулата. Моите са Barbour, но се опасявам, че ще ми е хладно и ако вдигна пак температура, корпоратива ще хвърчи да ме трови със супи, като преди това минем спешна брачна церемония, Бяла Роза, настъпванка, чупене на погача над главата, тъпчене с торта и други изключително дивашки церемонии, които нямам търпение да преживея в достойно унижение.

Мисля, ще се съгласите с мен, че всички ние сме продуктът на книгите и селективно избраната преса, която четем, телевизията, която гледаме и хората, с които общуваме. Което обяснява защо не искам да ви познавам. Извинете. Исках да кажа: защо не искам да ви познавам, с изключение на Онегин. Как си, Онегин? Смятам, че е крайно време да си взема това, което ми се полага.




Тема а аз реших че си се уредила с отроченови [re: Eden Flamingo]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.10.13 12:04



а то кво - бля бля - полети - бля бля - онегин
още значи тегне над тебе дарвиновата брадва?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: а аз реших че си се уредила с отроченови [re: zaphod]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано28.10.13 12:08



Докато не посоча и не кажа "Събличай се, ще се съвокупляваме, за да правим деца", значи ще мога просто да посочвам и да казвам "Събличай се, ще се съвокупляваме".




Тема Re: а аз реших че си се уредила с отроченови [re: zaphod]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано28.10.13 12:13



Между другото, хвърлих наскоро един бърз поглед на The Origin of Species. Прекалено много страници му е отнело на Дарвин да съобщи, че положението е: или искаш, или не искаш.




Тема Re: Natural selectionнови [re: Eden Flamingo]  
Автор mig31m-110005 (дарвинист)
Публикувано28.10.13 12:19



Всяка твоя тема трябва да има едно единствено заглавие - "Заглавието няма общо със съдържанието". Не знам що се мъчиш да измисляш други.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: а аз реших че си се уредила с отроченови [re: Eden Flamingo]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано28.10.13 12:20



е то поначало всичко може се опрости до - survival of the fittest.
обаче тогава леко се обезсмислят форумите, ако ме разбираш накъде бия.

Може да пуснеш С++ компилатор със синтаксиса на JS и достъпа на C++.-rabin


Тема Re: Natural selectionнови [re: Eden Flamingo]  
Автор gnusen-110009 (GNOME©GCC)
Публикувано28.10.13 12:25



Моите съболезнования, явно за пореден път мъжката ти компания изчезна в далечината - с друга ...



Тема Re: Natural selectionнови [re: Eden Flamingo]  
Автор rabin ()
Публикувано28.10.13 12:37



Eдна обява се върти из нета:
Загубена е секретарка. Отговаря на името Минго. Моля който я намери - да ни я върне! Защото новата е още по-загубена!

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: Natural selectionнови [re: Eden Flamingo]  
Автор jeffty (ветеран)
Публикувано28.10.13 12:48



еее, къде ходиш, принцесо. айде че рабин от кога се чуди как да избегне техническите въпроси, които му се задават.

кажи сега кви пакости нареди ти последните седмици.



Тема Re: Natural selectionнови [re: jeffty]  
Автор rabin ()
Публикувано28.10.13 12:50



Боклуците като теб не могат да ми задават въпроси.

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.