Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Истината за раздялата ми с Телерикнови [re: Aaron]  
Автор phd Svetlin Nakov (PhD in Tech. sc)
Публикувано05.11.13 17:33





доктор на техническите науки Светлин Наков
директор направление обучение в корпорация Телерик

Тема Re: Истината за раздялата ми с Телерикнови [re: phd Svetlin Nakov]  
Автор ThunderFuck (войвода)
Публикувано05.11.13 17:39



Случва се, бе Наков.

Кажи само как така поговорката - "тия дето могат го правят, а тия дето не могат
учат другите как се прави" винаги излиза вярна ?

Успех в новите начинания.



Тема Re: Истината за раздялата ми с Телерикнови [re: phd Svetlin Nakov]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.11.13 17:43



Бате, в блога звучиш почти като Николай Бареков. Няма ли да се присъединиш към неговия екип, когато стане премиер?



Тема Re: Истината за раздялата ми с Телерикнови [re: phd Svetlin Nakov]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано05.11.13 19:12



Сега остава да успееш да му влезеш и в профила в ЛинкдИн и да ъпдейтнеш, че вече не е с Телерик.



Тема Re: Истината за раздялата ми с Телерикнови [re: phd Svetlin Nakov]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано05.11.13 19:17



Мисля, че AVON набират дистрибутори. Just saying.

Иначе ти прочетох всички мнения, обърнах подробно внимание на всички линкове, взех те много насериозно и сега имам много сериозен въпрос: какъв метод използва в докторската си теза, за да докажеш научния си принос - qualitative или quontitative?




Тема Re: Истината за раздялата ми с Телерикнови [re: BambiBambina]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано05.11.13 19:19



На кой още имаме LinkedIn профилите? Дай да ги разгледаме.




Тема Re: Истината за раздялата ми с Телерикнови [re: phd Svetlin Nakov]  
Автор rabin ()
Публикувано05.11.13 19:48



Я пиши нещо за назе у блога си или у фейсо и дай линк насам. Явно се интересуваш от нас. Че нещо не ти вярваме дали си Истинския Единствен 126 битов DDR (2х63) Наков.

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Това ще си го копирам, заради правописните грешки.нови [re: phd Svetlin Nakov]  
Автор job.hunter-212123 ( хед )
Публикувано05.11.13 23:35



Истината за раздялата ми с Телерик

След 5 години и над 50 хиляди обучени лично от мен софтуерни инженери, дойде време да напусна Телерик. Това бяха едни от най-добрите ми години. Прекарах прекрасно, но както става в живота пътищата ни ни събират, а понякога раздаличават от хора. Това е всъщност е добре, защото по този начин ние успяваме да придобие опит, който е безценен.

Както вече някой от вас разбраха, след изтичане на информация в някой медии, Аз вече не съм част от Телерик и академията. Въпреки това, аз оставям всичко създадено от мен на един доста кадърен млад и перспективен човек като Бойко Яръмов. Въпреки спекулациите той ще бъде един от добрите директори на тази академия. Разбира се няма да може да засенчи мен, но това са нещата.

Раздялата ни с Телерик дойде, след много разногласия относно университета и моите въжделения да създам, оглавя и управлявам една подобна структура. За жалост на много хора аз все още не съм се отказал. Поради лошите финансови резултати, тази година телерик намали приема в академията на половина и съкрати една трета от екипа ми. Това беше част от екшън плана за оптимизиране на разходите. След като вече нямах плацдарм за мащабни действия се наложи да отложим за неопределен период от време ситуирането и развитието на единствената ми мечта - университета.

След многобройни разговори с ръководството на фирмата в щатите разбрах, че шансовете за развитие на минорни. Затова инициирах срещи с които исках да уведомя ръководството на фирмата за моето напускане. За да спра инсинуациите по мой адрес, че съм бил уволнен, че са ми дали пари да мълча. Напротив, аз напуснах по моя инициатива, защото моите планове се простират отвъд хоризонтите на телерик.

Все пак трябва да сме наясно, че телерик е частна фирма и си гледа интереса на акционерите, а аз гледам интереса на народа. Вашият интерес. След раздялата ми с телерик, ще си почина няколко месеца и ще се присъединя към екипа на президента по ИТ въпросите. Смятам, че с това изчерпвам всички въпроси относно моето напускане на телерик.


Редактирано от job.hunter-212123 на 05.11.13 23:35.



Тема Re: Това ще си го копирам, заради правописните грешки.нови [re: job.hunter-212123]  
Автор job.hunter-212123 ( хед )
Публикувано05.11.13 23:38



Уникално, толкова неграмотен човек иска да управлява университет. Тази държава добро не я чака. Въобще не съм маркирал липсващите или грешно поставените запетайки.

Не мога да си представя как очаква някой да го взема на сериозно, след като той елементарно ниво не покрива.



Тема Re: Истината за раздялата ми с Телерикнови [re: Eden Flamingo]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано05.11.13 23:59



Връщам се от уникална постановка и коктейл и чета това. Огорчен съм. Моля те спри това безумие което продължава вече година. Ядене на шоколад и прелистване на линкедин профили.

----
глупаци ако видиш по пътя си ти ритни ги
----



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.