Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Natural selectionнови [re: rabin]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано01.11.13 17:33



Но вие, робе, наистина ли се опитвате да продължавате да си търкате четината в бялото ми палто?




Тема Re: Natural selectionнови [re: Odysseus66]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано01.11.13 17:41



Чета за турнето ти и конректно за градовете, които си посетил и искрена усмивка каца на устните ми като пеперуда на лампа. От онези лампи, които рабин носи в ръка, докато излиза от бараката и навигира до външната тоалетна.

Много ме е яд, че съм изпуснала партито на всички трактористи и комбайнери. Това трябва да е било някаква висша мода в гумените ботуши, каскетите и брезентовите якета.




Тема Re: Natural selectionнови [re: Eden Flamingo]  
Автор rabin ()
Публикувано01.11.13 17:48



Mного благодатна си за бъзик. Първична, бистра и детинска простота!

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13


Тема Re: Natural selectionнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано01.11.13 17:52



Гледай как само с един постинг ти ми разкри следните факти за себе си: познанията ти относно здравословното хранене са нулеви, диетата ти най-вероятно е кентъки фрайд чикън, от тук автоматично си правим изводите, че щангите са безсмислено творение, а фитнесите са скучно място с големи страшни хора.

Но да анализираме по-внимателно коментара ти за ангелите, които ти намираш за скучни и асексуални. Значи ти става от жени в костюмчета на дяволи. Сега ще ти кажа две лоши новини. Мъже, които нямат опит, били са с малко жени и не са виждали много порок, се впечатляват именно от порок. Тези, които са се нагледали, наебали и навиждали, търсят невинност - за да я опорочат. Следователно си правим бързия извод, че ти си бил с между три до седем жени тотал, очакваш порочната мръсница да ти показва на теб номера и да те обучава, откъдето изводът е, че в леглото си най-често отдолу, защото жената за теб е като щангата - за какво да се мориш, пък и друго си е да гледаш как тя иска да дойде, да те вземе в ръка и самичка да си го сложи, докато сяда на кура ти, нали така, поручик Ржевски?


Редактирано от Eden Flamingo на 01.11.13 19:28.



Тема Re: Natural selectionнови [re: jeffty]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано01.11.13 18:10



Защо рабин ти носи цвета на ника? Трябва да му наложим данък цвят и някакви допълнителни данъци: данък пространство, данък загуба на време при скролване на мненията му и т.н.

Не вярвам във Витоша и камбаните. Земляните страдат единствено, когато някой им бръкне в джоба. Вярвам в обезпаричаването, във финансовото екзекутиране на някой, който за момент си е позволил да си помисли, че може да бъде зъл и това ще му се размине.




Тема Re: Natural selectionнови [re: rabin]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано01.11.13 18:21



Ти нямаш право да си разхождаш окаяните цървулки по скъпата настилка в тази тема, в която единственото, което ти внасяш е досадно, малоумно присъствие и цип, неразкопчаван от женска ръка от много време.

Също нямаш право да се обръщаш към принц jeffty с нищо друго, освен с "да, повелителю", "кажете, повелителю" и други лакейски словосъчетания - очаквай подробен списък по емейл.


Редактирано от Eden Flamingo на 01.11.13 18:22.



Тема Re: Natural selectionнови [re: Eden Flamingo]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.11.13 18:34



Изпънал съм се на дивана, ям шопска салата, дояждам луканката и допивам бирата от снощи, гледам нешънъл джеографик и преглеждам сайтовете за нещо интересно. Гледам отражението си в холовата мелебел и забелязвам един доста неприятен факт, вратът ми е станал дебел колкото главата, приличам на пехливанин, и освен това новата прическа... става страшно, но въпреки това изпитвам перверзно удоволствие от гледката. Дори бих си посегнал, ако можех.

Стига толкова за мен, Еден, обади се, ще ти реша проблема, знаеш, имам тази власт.

----
глупаци ако видиш по пътя си ти ритни ги
----


Тема Re: Natural selectionнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано01.11.13 18:39



>> Маникюрът ми днес е червен, косата ми е лъскава и права малко над кръста.

Здрасти лельо Пено,

Надявам се искрено да не се обидиш от фамилиарното обръщение, защото по-долу става ясно защо си позволявам да го използвам.
Днес цял ден си мисля къф ли цвят точно ше е лака ти за нокти и това по някакъв начин, ни сближава телепатично-интелектуално, разбираш ли. За 5 пари работа не мога да свърша и само мисля и мисля и мисля. По едно време даже заспах от тва мисловно усилие, разбираш ли.
Обачи една другарска зъбелешка - не може през 5 мин. да казваш на хората колко не те интересува тяхното мнение, разбираш ли. Намирисва на някакъф стокхолмски синдром тва и по тоя начин нагледно им доказваш и се самоопровергаваш, че си зависима от вниманието им като от виброцил ъъъ ... вибрафон ... ъъъ вибратор бе, нацелих я точната дума.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: Natural selectionнови [re: Beco_]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.11.13 18:59



Ма нищо ново не казваш, това всичко го знам и съм ви го казвал. Защо все аз трябва да ви уча? Тя е като Маугли в цивилизацията, но това е защото самичко се е борило във вълчата среда на гурбетчийството.

----
глупаци ако видиш по пътя си ти ритни ги
----


Тема Re: Natural selectionнови [re: Eden Flamingo]  
Автор rabin ()
Публикувано01.11.13 19:01



С мекото сте един дол дренки, нормално е да се харесате. Да продължите рода на мутацията, давате начало на нов вид в царството на фауната. Ето ти начин да сътвориш нещо значимо на Земята, идеята ти я подарявам.
п.с. Тук е мястото да ти напомня за Еволюцията, дето се похвали, че я четеш. Ще станеш част от нея!
Цветовете са от значение основно за лелките. Всичко се оценява по първични признаци, за другото няма ресурс (интелектуален).

Нали, той (Рабин) е като някаква черна магия! Федерер, Заплати, 18.10.13

Редактирано от rabin на 01.11.13 19:07.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.