Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:08 30.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Четете ли книги? [re: chupac]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано15.08.13 08:40



До картечница още не съм стигнал в първия том, но сега като го казваш, май има нещо такова.

Забравих да кажа, че освен всичко останало, знае всички европейски и всички индиански езици и ей така, между другото, има и най-якия кон в света, Хататитла.

За кура му нищо не пише, ама така като гледам пушките, левия прав, коня, мозъка - поне едно 25 сантиметра е.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Четете ли книги? [re: Гypy]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано15.08.13 08:49



нали знаеш че карл май макар и да е живял точно по времето на дивия запад , е писал книжките си от бялата си къщичка в саксония , и никога не е стъпвал в истинския американски запад, нещо като историите за барон мюнхаузен, които обаче никога няма да ми омръзнат



Тема Re: Четете ли книги?нови [re: Federer]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано15.08.13 08:53



Да, знам го това, но то реално не е само Карл Май, явно това се харесва на публиката и до днешни дни - главния герой от ебането до мозъка да е некъв невероятен.

Примерно Батман освен всичко другото е и милиардерче. Ironman и той. Thor пък е общо взето безсмъртен, абе бог. Брус Уилис на 60 години в РЕД 2 преби 20 здрави Navy Seals и ебеше 30 годишна.

И така. Няма да видиш филм или книга как някой отива на тим-билдинг и после го бият с бухалка.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Четете ли книги? [re: Гypy]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано15.08.13 08:57



освен ако не четеш ървин уелш.
в кошмарът марабу героят беше баш програмист.

Al: A Bundy never wins, but a Bundy never quits.


Тема Re: Четете ли книги?нови [re: Гypy]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано15.08.13 08:59



еми винаги е било така, преди години като гледах още филми , ми правеше впечатление че във всички романтики , единия от двамата (най често мъжа ), съвсем случайно е или адвокатче или банкерче или фабрикантче , живеещ в имение за 10 милиона или поне мезонет за 2 М в Lower Manhatten .Още не съм видял такъв филм, където и двамата да живеят в трейлър и да бачкат за 10 $ на час и да е успешен.Той Брет Елис си го каза едно време, като го питаха що пише само за курви , бело , поршета , и италиански костюми за 10 бона - еми всички искат това .



Тема Re: Четете ли книги?нови [re: Federer]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано15.08.13 09:01



зависи каква ти е дефиницията за успешен - в арт киното ги правят предимно за изпаднали типове и се котират сред критиците.

Al: A Bundy never wins, but a Bundy never quits.


Тема Re: Четете ли книги?нови [re: chupac]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано15.08.13 09:02



ок , като искараш пари от такъв филм ела ми се обади, тука си говорим за неща които са успешни комерсиално



Тема Re: Четете ли книги?нови [re: Federer]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано15.08.13 09:06



затова казах за дефиницията - там кинти се вадят трудно, да не кажа никак.

Al: A Bundy never wins, but a Bundy never quits.


Тема Re: Четете ли книги? [re: chupac]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано15.08.13 09:10



тя дефиницията за успех при простолюдието е винаги една и съща - кеш.Ако не вярваш пробвай два месеца да не носиш кинти у вас , и накрая ще откриеш че ключа ти не влиза в бравата



Тема Re: Четете ли книги? [re: Federer]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано15.08.13 09:12



оптимистично. на втория ден багажът ми ще е пред вратата.

Al: A Bundy never wins, but a Bundy never quits.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.