Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 14.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Японци издевателстват над кандидат - програмисти!нови  
Автор rabin ()
Публикувано09.07.13 10:57



Матсу например е станал “затворен вкъщи”, след като се скарал с родителите си заради кариерата и образованието си в университета. “Аз бях наред психически, но родителите ме бутаха в посока, в която аз не исках да се развивам. Баща ми е художник и искаше да бъда като него”, разказва той. Матсу обаче иска да стане компютърен програмист в голяма японска фирма, но родителите му били против това. Подобно на повечето “затворени вкъщи” Матсу е най-големият син и е усетил цялата тежест на родителските амбиции. Той много се ядосал , когато видял, че по-малкият му брат се занимава с това, което той иска. “Станах агресивен и се наложи да живея отделно от семейството си”, споделя Матсу.
...
Хайд и Матсу започват възстановяването си в младежки клуб в Токио, където и двамата отбелязват значителен напредък във възстановяването на нормалния си начин на живот. Матсу вече дори е бил на интервю за работа като компютърен програмист и е на мнение, че когато започне отново да говори с родителите си, цялото семейство ще бъде в състояние да продължи напред.


Редактирано от rabin на 09.07.13 10:59.



Тема Re: Японци издевателстват над кандидат - програмисти!нови [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано09.07.13 10:59



преименувай го на "на милион японци им порастнали путки и чакали да станат на 33, преди да правят каквото искат".

Al: A Bundy never wins, but a Bundy never quits.


Тема Re: Японци издевателстват над кандидат - програмисти! [re: chupac]  
Автор jeffty (старо куче)
Публикувано09.07.13 11:45



въпроса е - колко требва да си просТ, да цитираш статия преведена от български сайт с давност около 10 години...отговора е много. после се чуди шо ше го ебем.



Тема Re: Японци издевателстват над кандидат - програмисти!нови [re: jeffty]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано09.07.13 11:52



може да направим мерна единица - рабин, според СИ системата. т.е. нанорабин - средостатистически бат, милирабин - депутат, петър димитров от тройната коалиция идва къде децирабин и така.
честно, не мога си представя килорабин или мегарабин, но то е от липса на въображение.

Al: A Bundy never wins, but a Bundy never quits.


Тема Re: Японци издевателстват над кандидат - програмисти!нови [re: chupac]  
Автор jeffty (старо куче)
Публикувано09.07.13 11:59



това, че момчето е очевидно ненормално мисля, че ни задължава да не го ебаваме много макар и да е немислимо просТ.
а иначе към системата мога само да добавя - курабин - кът му го накурим че се получи това.



Тема Re: Японци издевателстват над кандидат - програмисти!нови [re: jeffty]  
Автор rabin ()
Публикувано09.07.13 12:12



Koга ще спреш да цапаш, бе помияр! Навсякъде да се изходиш, баси боклука!



Тема Re: Японци издевателстват над кандидат - програмисти!нови [re: rabin]  
Автор jeffty (старо куче)
Публикувано09.07.13 13:46



о, извинети, че се намесих в много важната ви тема с валидност около 10-на години. чеки да изкарам машината на времето от мазето и ще се срещнем отново след 10 години.



Тема Re: Японци издевателстват над кандидат - програмисти!нови [re: jeffty]  
Автор rabin ()
Публикувано09.07.13 13:49



и ще се срещнем отново след 10 години.
A дано! Ама тя и думата ти струва колкото и ти самия. Точно николко!



Тема Re: Японци издевателстват над кандидат - програмисти!нови [re: rabin]  
Автор jeffty (старо куче)
Публикувано09.07.13 13:57



Точно николко!
точно толко мъди че останат кът ти го набия.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.