Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Идеи за борба с бесни "модернизми"  
Автор rabin ()
Публикувано10.06.13 13:52



Влизам да си гледам g-мейла. За 10-ти път ме кара да въведа валиден GSM с потвърждение, щото 123123123 не ги устройва.
Отварям си аз после някакво видео в тубата. По изключение съм си оставил отворена пощата в gmail. Разпознава ме, и съответно - "искаш ли да ти излизат имената в youtube"? Естествено, че не - културно затварям и се надявам да видя видеото. Не, излиза още по-голям прозорец, "СИГУРЕН ЛИ СИ"??? И някакви още по-трудносмилаеми отговори. Помияри!
Цъкам преди малко някакви линкове, водещи до blitz.bg. 2 пъти опит да гледам - 2 пъти се лепва банер като лайнян вестник. Да съм ги харесвал в 3-жди омразния Сураттефтер.
После чета днес Инвестора. 2-3 статии, свързани със шпиониране и подслушване по социалните мрежи.
Проста блокировка не съм си играл да опитвам, че разни приятели ми пращат линкове към Суратя. Има ли начин тия мизерии да се вкарат в AdBlock plus? Или някакъв обратен флуд към тях, искам да получат ответна реакция, че са мизерници и не мога да ги гледам! Суратя особено! Развалиха ми настроението днес.



Тема Re: Идеи за борба с бесни "модернизми" [re: rabin]  
Автор rabin ()
Публикувано10.06.13 14:07



Eто малко линкове, да не се изгубят:


Обама към американците: Никой не подслушва телефонните ви разговори
коментар под статията: -Американците към Обама: Не ти вярваме!



Те знаят за какво си мислите, докато набирате текста

Американските власти са шпионирали от години потребителите на Facebook, Google и Apple – със знанието на самите компании



Facebook търси пряк път към смартфона ти
коментар под статията: - Да ама нема да го найде :)



Четиримата интернет шерифи, които цензурират света

Как Apple, Facebook, Amazon и Google налагат на световната мрежа своите закони

Редактирано от rabin на 10.06.13 14:13.



Тема Re: Идеи за борба с бесни "модернизми" [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано10.06.13 14:10



ми правиш като онова хипи столман.
пича не ползва мрежата.
телнет към пощата си и вгет на квато страница му трябва.

Al: A Bundy never wins, but a Bundy never quits.


Тема Re: Идеи за борба с бесни "модернизми" [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано10.06.13 14:24



Убедих админа в един от най-големите БГ форуми да направи NoFacebook скин. Че товари зверски - страницата се генерира мигновено и чакаш по 1 мин. прословутия Сурат да се произнесе "колко хора харесват това". Не, че ми пука, както и за хората, дето "харесват това". Просто минават една критична граница вече! Eто, не само на мен ми е писнало, хората почват да се усещат, че им дУшат мръсното бельо!


Махам се от youtube!
март 6, 2013
Ок, казвам си аз, ще си създам профил и ще го огранича….. Обаче какво се случва, първо, че профила ми се възстанови, сякаш нищо не е трито никога. Второ, youtube ми иска личния телефон за да верифицира дали аз съм бил собственика на канала, иначе не ми дава да правя каквото и да е
...
Преди няколко минути бях “любим” потребител на youtube, сега вече дай си номера. Ама защо толкова искат телефонните номера?


Мисля си и друго. Да допуснем, че направят задължителна верификация на телефон, по вече утвърдения ми мейл, приет и пуснат по съвсем други условия. Да допуснем невъзможното, че потвърдя верификация, и си вържа телефона с акаунта. Утре сменям оператора, и оставам без мейл! А?

Редактирано от rabin на 10.06.13 14:54.



Тема Re: Идеи за борба с бесни "модернизми" [re: rabin]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано10.06.13 15:15



Ееййй, ама да ти имам проблемите...

~~~




Тема Re: Идеи за борба с бесни "модернизми" [re: Accolade]  
Автор rabin ()
Публикувано10.06.13 15:25



Що, аз имам и много други. Оправям се засега, с успешен край, не съм се оплаквал. Търся идея за въздействие в обратна посока. Ето, изврънках админа и ся 120 000 съфорумци са освободени от невероятната досада на лигавата социалистическа (пардон, социална) мрежа.
п.с. Утре ще решат да направят Фейса задължителен, с поне един статус на ден. Като я видя тая лигавня със сърчица и малоумия, дето си разпространяват юзвергите вътре... то бетер БгМама е станало. В римско време е имало документален отчет с разписка, че си направил жертвоприношение. Говоря сериозно!
п.с.2. Само неграмотниците вярват, че сърчицето има такава форма. Изложбата в ЦУМ още работи, който иска да види как изглежда истинско сърце. Тия розовите или червени картинки са с форма на гъз!

Редактирано от rabin на 10.06.13 15:41.



Тема Re: Идеи за борба с бесни "модернизми" [re: rabin]  
Автор tuff slim (старо куче)
Публикувано10.06.13 16:57



трябваше доста време да се усетите къфф боклук е гугъл
излиза, че майкрософт не е империята на злото, други били



Тема Re: Идеи за борба с бесни "модернизми" [re: rabin]  
Автор LupiМодератор ()
Публикувано10.06.13 17:27







Тема Re: Идеи за борба с бесни "модернизми" [re: tuff slim]  
Автор rabin ()
Публикувано11.06.13 10:46



Е, те пък М$ с белезниците по вестниците бяха много 'убави! Търся IT вестник от преди 2000 година, много разпространени бяха тия заплахи, на цяла страница с прекрасно качество.



Тема Re: Идеи за борба с бесни "модернизми"нови [re: tuff slim]  
Автор rabin ()
Публикувано11.06.13 11:16








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.