Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:29 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За какво стигат 3К.  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано07.04.13 11:57



20 000 лева



100 000 лева



При 3 000 лева месечна заплата, ако приемем че човек харчи по 500 лева (тоест живее супер мизерно), то би могъл да спести около 2 500 лева на месец.

За една година спестяванията му биха били 30 000 лева годишно.

За да си вземете малко жилище и прилична кола в София ви трябват 120 000 лева, при спестявания от 30 000 лева годишно ще ви трябват 4 години.

Споделете, случва ли се в живота ви този финансов план? Или параметрите са по-различни.

Аз честно си признавам, че никога не съм вземал чиста заплата повече от 2000 лева. Харча повече от 500 лева на месец и не мога да спестя за собствен апартамент. Успях да си взема нова кола, но от най-евтините.

Save the original.

Редактирано от Lupi на 08.04.13 11:03.



Тема Re: За какво стигат 3К. [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано07.04.13 12:05



това за жилищата ме удари в земята, не вяввах че двустайни панелни дупки още могат да се продават за тия пари

She feed them foolish fantasies; they pay her cause they wanna.


Тема Re: За какво стигат 3К. [re: Federer]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано07.04.13 12:13



Съвсем нормално, пазара на имоти беше тотално монополизиран от държавата преди 23 години. Този пазар не се разви кой знае колко за тези две десетилетия.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: За какво стигат 3К. [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано07.04.13 12:17



бата мата, аз живея супер мизерно с 3к+...

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: За какво стигат 3К. [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано07.04.13 12:21



Сега се сещам, че скоро ще наследя софтуерна фирма.... тия теми ще са ми много полезни когато започна да наемам хора.

Subdominans.


Тема Re: За какво стигат 3К. [re: Lincecum]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано07.04.13 12:24



Не дадеш ли 3К+ си подготви черна превръзка за разстрела, след като работническата класа пак вземе властта.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: За какво стигат 3К. [re: бай хуй]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано07.04.13 12:27



Ти ми покажи знания и умения, 5К ще ти дам.

Subdominans.


Тема Re: За какво стигат 3К. [re: Lincecum]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано07.04.13 12:30



Аз едва ли ще ти дойда на интервю, но както разбрахме от останалите във форума, знанията и уменията са следните: 1. Чат в Скайп; 2. Постване във Фейсбук; 3. Писане по форумите; 4. Всичко останало, което не е свързано с програмиране.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: За какво стигат 3К. [re: бай хуй]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано07.04.13 12:32



Да, знам. Аз затова давам 5К, ясно ми е че знам повече на тема програмиране от 90 процента от присъстващите. А съм филолог по образование, смятай.

Subdominans.


Тема Re: За какво стигат 3К. [re: Lincecum]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано07.04.13 12:35



Недей обяснява какво знаеш, че с тези протести по улиците, току виж действително работническата класа взела властта и те сложила до стената за разстрел. Случило се е преди малко повече от половин век, нищо не пречи да се случи и сега. Така че опичай си акъла и започвай да даваш заплати от по 3К+, за хора, които ще си поддържат личния живот от твоя офис.


... нямаш елементарно възпитание!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.