Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Христос воскресе!нови [re: Ebeneezer]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано05.05.13 11:39



мне, точно това за съжаление съм го виждал. още като бях ученик, един учител беше съумял да падне на глава, пиян, от 1.50(метър и пейсет санта). направо се беше размазал по същия начин.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Христос воскресе!нови [re: Ebeneezer]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано05.05.13 11:39



Определено липсва комедийния елемент "Искам в Анталия"...





Тема Re: Христос воскресе!нови [re: Гypy]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано05.05.13 12:39



куул си бате

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!


Тема Re: Христос воскресе!нови [re: Ebeneezer]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано05.05.13 12:43



Не ти ли идва на ума че може и да е пребит? Или вече е твърде конспиративно и гейско да те пребият... тия травми са нещо като "полиорганната недостатъчност" като едно време за Баташов.

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!


Тема Re: Христос воскресе!нови [re: Accolade]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано05.05.13 12:49



е за ко да го бият? Основно побоищата са за пари, наркотици и ако е наебла някой женска то за друго няма смисъл

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Re: Христос воскресе!нови [re: korporativa]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано05.05.13 12:57



Ми за кво, актьор е, плямпа добре отвреме на време, алкохолни проблеми... познава разни хайлайфи мое да е отъркал някой по-така докато е страдал за майка си и някой да му е шибнал една по такава пестница, и после кво да праи алеле, ми гробища, 2метра трап, туп лявото, туп дясното, малко тупаници оше малко, па го фърли там те полицаите кво ше кажат ако няма сериозни улики?

Пък напоследък киноцентър Бояна праи фурор с реалистични мафиотски сериали топ американско качество... Конспирациите тук в БеГе не са Илюминатите и Масоните братче, и са некви простички без сложни интриги и некви Сатанински философии, магии и извънземни

От друга страна пък и аз нещо съм недоспал това онова... та, така!



REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!

Тема Re: Христос воскресе!нови [re: Accolade]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано05.05.13 13:03



Браво бе Лукас. Голем филм ше стане от твоя сценарий.

То понеже вчера по обед не е имало никой на гробищата, нали...тия печестотин души там дето са били нищо не са видели.
Па и да ги еба и у лешперите ония 10-на доктори в Пирогов, дето и те некакси не са виждали досега бит и ебан, нали. Ма и те сигурно са в схемата и си мълчат дееба и педалчетата, а?

Мавена бърника в мозъка на Еклипс, и става мазало.--rabin


Тема Re: Христос воскресе!нови [re: Aaron]  
Автор jeffty (старо куче)
Публикувано05.05.13 13:08



това момче подозирам е този от коментарите на дир.бг:

Пак ли? Защо все на Светли празници се случват трагедии? Бог да го прости! Престанете да пишете глупости! В нашата малка страна има най-много злобари и завистници, така изглежда. Престанете да плюете по човека! Той дори вече не е жив и не може да се защити. Чудя се как може да има толкова глупаци, които пишат тук. Хулят всеки и всичко. Вместо да съжаляват, че още един българин / и актьор/ си е отишъл без време, бързат да го очернят. Отвратително е! Само на мен ли ми се струва, че има нещо МНОГО съмнително в тоя инцидент? Как може човек да падне от два метра височина и да получи толкова много наранявания? По-вероятно е да е бил пребит до смърт от крадци, отишли да оберат каквото могат от гробищата.

или е майка му това там. като цяло здравната система не работи добре.



Тема Re: Христос воскресе!нови [re: Aaron]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано05.05.13 13:18



амчи кък!

конспирацията! конспирацията! (носи кинти и забавление ;))

ПП: за да не се чудиш, от 2-3 бгнюз@нет източника на информация разбрах само кви са му "щетите", някаква биографийка цопипейстната от бг.уики за по-бързо и прочее дребни "мистични" подробности... Не съм поглеждал телевизора от сряда поне
Все пак е някакъв фрапиращ рекордьор по травми от 2 метра

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!

Тема Re: Христос воскресе! [re: jeffty]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано05.05.13 13:22



Хаха! не! просто съм му интерцептнал начина на мислене на тоя пич



(занимавам като хоби с конспирации и конспиративно мислене , най вече защото качеството на забавлението е хиляди хиляди по добро от Холивудски филми с ефекти, то даже и Ютюб вече е длбоко в играта и качеството на самите конспиративни филми там, вече е на холовудско ниво )

едит: качество качество качество ефекти ефекти ефекти, както и да е

REALITY CHECKS NEVER BOUNCE!

Редактирано от Accolade на 05.05.13 13:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.