Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: 3k малко или много/мит или реалност [re: korporativa]  
Автор Ben Bernanke (Шеф на Fed)
Публикувано04.04.13 14:23



А то Фламингото даваше по 240 лв на ден. За ПХП девелопер, който знае include...

_________________



Тема Re: 3k малко или много/мит или реалност [re: Ben Bernanke]  
Автор rabin ()
Публикувано04.04.13 14:31



Мингото знае единствено да взема, и да се хвали кой какво и подарил. Не съм чул да е дала нещо различно от ...





Тема Re: 3k малко или много/мит или реалност [re: Ben Bernanke]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 14:31



хахах, да това дето накуф не го преподава щото е ниско бюджетно

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Re: 3k малко или много/мит или реалност [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 14:33



па знам ли. извън бг пазара съм от години, т.е. квото знам е от познати, ма 3к ми се струват напълно нормални.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: 3k малко или много/мит или реалност [re: korporativa]  
Автор Triglav Zmei (gorianin)
Публикувано04.04.13 14:40



Преди 5 години на 2к се съгласяваха без проблем. В момента гледам и на 1.8к се мръщят. Заплатата не зависи пряко от големината на фирмата, а от печалбата която изкарва или по скоро от разпределението на тази печалба. Чувал съм за бутикови фирмички от 4-5 човека с висока печалба и съответно високи заплати.

От друга страна пък средни фирми, на които като им погледнеш годишния отчет за миналата година, чистата им печалба е стотици хиляди и милиони дори, като разделиш сумата дето са написали като разходи за заплати на броя служители, които са посочили, се получава средна заплата от над 3к. И в същото време ти предлагат някакви мизерни 1400 и то на граждански договор с по-ниски осигуровки.



Тема Re: 3k малко или много/мит или реалност [re: Triglav Zmei]  
Автор rabin ()
Публикувано04.04.13 14:45



Преди 5 години и цените бяха други... С изключение на имотите и старите коли - всичко беше значително по-евтино.



Тема Re: 3k малко или много/мит или реалност [re: Triglav Zmei]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 14:46



Аз просто не знам как ги намирате тия фирми. Аз съм бил на интервю в някъв кредит и като ги питах кви са бонусите онези ми казаха осигуряваме на реалната заплата, ама това да е било преди 2-3 години. Освен това ме караха да подписвам няква декларация че разрешавам да ми проверяват имотно състоянии и някви други неща. При което директно ги отсвирих.

Бонуса - осигуровка на реалната заплата + това проверка къде какви имоти имаш, айде метла, но това ми е било първия и последен досег с такава фирма

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема 4к не са това което бяха... [re: korporativa]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано04.04.13 14:47



6к е новото 4к ....

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: 3k малко или много/мит или реалност [re: korporativa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано04.04.13 14:50



php и веб дивелъпмънт малко трудно ще ги докараш на 3. Но за почти всичко останало, май си е няква средна заплата.



Тема Re: 3k малко или много/мит или реалност [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 14:52



както казва накуф ние с нискобюджетни проекти не се занимаваме

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.