Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Закъснение на заплати  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 11:33



Пичове днес е първо число и заплати няма. Най-мразим заплатата да ми закъснява. Не знам за вас, но това може да ме изкара извън нерви за доста дълъг период от време.

Заради проблемите в Кипър масово закъсняват заплатите и по нашите ширини. Искам да знам как точно се справят с този проблем Телерик щото както знаем, всичкия им кеш е там.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 11:40



мдаа, напомня ми за славните времена в една дупка, където заплати даваше лично босът в първият петък на месеца. освен ако не е в командировка, което ги отлагаше до следващият петък когато е наличен.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 11:41



хах, да не си бил на щат при силовите структури?

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!

Редактирано от korporativa на 01.04.13 11:41.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 11:43



ми не бих казал. фирмата си беше голяма по бг мащабите. иначе че беше здраво овързана с едни партийни и съветски пари - беше.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 11:43



тим? митьо очите?

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 11:44



хаха, не, софтуерна фирма, беше с бая присъствие на пазара, сега не знам.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 11:44



почти ми звучи като структурите на Яко Пилософ

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 11:45



бе варненска фирма, кво да ти кажа...
в най-добрият за живеене град естествено се раждат най-великите фирми.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 11:48



Ба... държавна фирма с далавери в държавната администрация. Големите далавери са в София, странно тря да прегледам

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 11:49



е то нормално да са в софия.
ма си беше забавно де - нагледах се на тъпи изпълнения там.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор Ebeneezer (Goode)
Публикувано01.04.13 15:20



Брех, ти знаеш за контракс и якия философ, явно не си толко малък на колкото се прайш





Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ebeneezer]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 15:39



ха, я раздуй?

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор Ben Bernanke (Шеф на Fed)
Публикувано01.04.13 15:52



И аз знам, че на Телерик парите са в Кипър. Може да им забавят малко заплатите тоя и/или другия месец. Ако изобщо ги има.

_________________



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 15:53



Адски неприятен тип. Имал съм диалог с него веднъж и ми е достатъчно. Още от първата минута започна да ми говори колко велик е и директно му показах червения картон. Не мога да си представя такъв човек да ми е шефче

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ben Bernanke]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 15:54



Добре де кво стана ся? Вместо да си ги държат тук на сигурно те в кипър и ся кур. Гледай до кво води лакомията майка

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор Ben Bernanke (Шеф на Fed)
Публикувано01.04.13 16:08



Е как какво? -



_________________


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ben Bernanke]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 16:30



уффф

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор croesus (калаш)
Публикувано01.04.13 16:50



Стратегията е ABC - "Always Be Closing". Една седмица преди заплата, започваш да подпитваш, намекваш и натвърдяш на шефа, че идва време да плаща. Също така невинно питаш кога ще има увеличение.


Аз щом стигна deadline веднага започвам да пищя на клиента да плаща, без значение дали е готов проекта или не - така става много по-организиран и нещата се стиковат отлично.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: croesus]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 16:56



Аз за парите се разбирам още на първия ден. След това говоря отново за пари след една година. Ако не се разберем след 3 месеца съм аут.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 17:54



що цели три?

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 17:55



ясно, познато. мислех, че е провинциален типаж това, но явно виреят и по жълтите павета.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 18:00



Цъка с политиците и взима разни държавни поръчки само, че прави и хардуер. Разсъждава все едно някой му е длъжен. Говори за подчините си все едно са роби. Сори ама с такова отношение африка. Може да е пичага ама на мен ми тръгна с рогата и вече никъв шанс да се реабилитира.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 18:03



Щото съм претенциозен. Отивам говоря си с хората минавам интервютата или стъквам на някой хр-ка или просто тл-тата не ме кефят. Не знам кво е точно. Като влеза в една стая и веднага разбирам дали ще стане работа или не. Все едно подушвам миризмата/атмосферата им. Освен това се разбирам трудно за кеша. Всеки иска да мине тънкана и като им кажа цифра и те ми смилят, че от тази сума ще смъквам.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 18:14



да, именно, що тогава чакаш цели три месеца преди да си тръгнеш?

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 18:24



Щото съм като маймунка преди да се пусна от единия клон първо се хващам за другия. Всъщност това го направих последния път. Преди това един ден се събуждам и си казвам ок, фак ит си тръгвам. Ей така без нищо просто отивам там при шефчето пускам си предизвестията и не се връщам. Пращат ми нещата по куриер.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 18:34



е ако търсиш другото три месеца вече може.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 19:02



То и тия са с присъствие

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 19:06



тим не са с присъствие на пазара.
те са пазара.
чудя се кога ли ще обявят война примерно на сащ.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано01.04.13 19:07



Ти си типичният форумен лъв, който в реалният живот е нищожна мишка.

Най-вероятно червения картон ти го е показал той на теб.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано01.04.13 19:14



Ти си от маймунките дето първо пробват плодовете дали ще излязат отзад и след това ги пъхат отпред.

В реалния живот си уникално леке, което трепери 15 минути пред кабинета на шефа, преди да му каже, че ще напуска.

С куриер му били пращали. Абе ти луд ли си, никой няма малкия пръст да си мръдне на теб с куриер да ти прати нещо. Да не говорим, че освен предизвестие тярбва да се даде и трудова книжка, за оформяне. Обратно трудовата книжка се получава само срещу подпис.

Ти си абсолютно лайно, дето си мисли, че е нещо голямо ...


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 19:17



батка, пак ли почна в някой стартъп за 300 лв, че си се напушил така?

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 19:19



Ти общувал ли си с Яко Пилосов бе мойто момче, че така подскачаш. Слушал ли си му тирадата за ай-лаптопа му и колко е "горд" с новия си офис пакет на МС за мак? Явно не си, но иначе постваш някакви безумни обяви за работа. Вече почвам да се чудя ти дали не си някой ХР-ка под прикритие.

Я да те питам тогава. Ти знаеш ли, че контракс правиха системата за гласуване в НС. Явно не знаеш, а ся земи провери колко струва и кво трябва да прави. После вземи провери дали наистина го прави. След това може да дойдеш и да ми обясняваш за плъхове, червей и други представители на флората и фауната.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано01.04.13 19:21



Знаеш ли колко лайнарчета като този ми се влачат по интервютата? Кирливи прошляци, в живота си никога не свършили нещо сами, както трябва, а си мечтаят за някакви заплати от по 3 000 лева. И да ги видиш какви нищожества са и как не смеят една дума на пряко да ти кажат. Този тук е типичен комплексар, който само в мечтите си ги е правил тези неща, които ги пише.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано01.04.13 19:23



И какво от това, ти пак ще си останеш червеят, който им се моли на тези хора.

И Сирма сортираха децата за детските градини в София за 380 000 лева, и какво от това?

Всичките тези, които така им се възмущаваш, твоите данъци лапат и хич не им е зле, ще знаеш.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 19:24



слава на господа интервюта за момента не правя.
то не се знае дали няма ми го натресат де.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 19:34



В реалния живот си уникално леке, което трепери 15 минути пред кабинета на шефа, преди да му каже, че ще напуска.

Не ти разбирам концепцията тука. ТИ нали напускаш? Или ще молиш увеличение. Не знам къв ти е подхода. Има такива дето чупят пръсти други дето си ги казват нещата. За да не съм от тия дето чупят пръсти на касата на била директно влизам и си казвам нещата. Ако им изнася добре- ако не всеки по пътя си. Аз си избирам работодатели с които съм имал нормален диалог на интервюто - достатъчен атестат за мен да ги избера е това, ако нещо ме притесни или искам повече пари или аут. Трудно бих работил с човек като Пилософ щото най-вероятно няма да ме издържи, аз него също.

Да пич. Последната ми фирма ми ги пращаха с куриер щото бях на море и си бях пуснал жалбите за приключване на книжки, а там има едни срокове дето си ебали майката ако ги объркаш. В началото и те подскачаха така като теб това не можело онова не можело, но след разговор с инспекторката нещо омекнаха. Работех тогава за едни юк/американски измекяри дето ми се криха 2 седмици и не можеш да напусна.

В повечето случаи работодателя не се занимава да ти прави проблеми щото може да му ебеш майката. Ся не знам как е в другите свери, но тук е така.

ПС
Вземи прегледай нормалните обяви с нормалния кеш

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 19:36



Аз мога да ти дойда на интервю .net/C#/html/js/css отдели си 4к за стартова.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 19:38



А бе на кой съм се молил бе? Или работим или не.

Или ти си от тия дето ги е страх да развържат кисията и подскачат по кръчмите "няма хора няма хора" Хора има, пари да имаш!

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано01.04.13 19:40



въобще не схващаш за какво става въпрос нали ?

Fuck you pay me


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 19:47



забравих да те питам колко взимат синиърите у ваща фирма?

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 19:52



хмм, стигна ли пак нивото от 4к в софия?
за фирмите де.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано01.04.13 20:46



Добър вечер. Одеве на ФУЛ ЕЙЧ ДИ плазмата ми за осем хиляди лева казаха,че Ютюб немало да работи повече до 2023! Искам да питам къде ше се качват сега клипове освен във вбокс7?



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 20:56



не знам, мойто момиче, аз гледам на рубин 90-60-90 и там казаха, че путин е въвел орден на труда.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: croesus]  
Автор Triglav Zmei (gorianin)
Публикувано01.04.13 21:09



започваш да подпитваш, намекваш и натвърдяш на шефа, че идва време да плаща

Клиента е едно, шефа е друго. Клиентите са най-различни, има и коректни, има и тарикати, на които наистина трябва да се напомня какъв е договора. Вътрешнофирмените отношения между колегите обаче според мен не трябва да носят тази емоционална обремененост постоянно да трябва да се напомнят условията на договора и всеки път някой да се прави на нечул и неразбрал.

Някои работодатели се самозабравят и се държат все едно са единствената алтернатива за работа в радиус от 50 километра.

Евала на онзи работодател, който си заложил джипа в заложна къща само за да може да изплати навреме заплатите на служителите си за месеца.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано01.04.13 21:20



Аз па на моя ОЛЕД за 6 хиляди лева днеска гледах, че Роналдо и Меси подписват с ЦеСеКа до 2 месеца.
И Ботев Пловдив ше е шампион.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор Triglav Zmei (gorianin)
Публикувано01.04.13 21:25



Освен това се разбирам трудно за кеша. Всеки иска да мине тънкана и като им кажа цифра и те ми смилят, че от тази сума ще смъквам.

Абсолютно точно. Кеша е основното което определя решението и на кандидат и на работодател, затова се чудя защо интервютата не започват първо с изясняване на този въпрос?

Не стига че съм свалил сумата под заплатата на която съм работил до сега, ами ме питат и коя е минималната сума на която бих се съгласил да им работя. Как да очаквам повишение след време при положение, че още от самото начало се мръщят на сумата?



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Triglav Zmei]  
Автор Ebeneezer (Goode)
Публикувано01.04.13 22:16



Хе-хе, ти в супера първо плащаш на касата и после почваш да пазаруваш, може би?

Иначе за другото си прав - то човек ако от начало почва с убеждението, че са го прецакали, заеби и мотивация, и работа, и всичко.

P.S.: Всъщност до някъде си прав и за първото - но то е работа на яйчарките - за кво да си губим времето, ако кандидата очаква 3 пъти повече от колкото фирмата е готова да даде. Виж ако се разминаваме с 20-30 процента, може да стане пазарлък. Стига да е в моя полза.

Редактирано от Ebeneezer на 01.04.13 22:21.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано01.04.13 22:30



В договора ако пише 1-во - 10-то число, почваш да мрънкаш на 11-то.
Като оставим настрана договора, и за месец забавяне не ми пука, стига да няма натрупвания и офсети.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 22:44



е... синиър човек на 4к си е нормално.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор funatic (минаващ)
Публикувано01.04.13 22:47



Сдухал си се нещо май. Не познавам някой да мечтае за 3к. Виж за 5к - почти всички.





Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ebeneezer]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 22:56



ооо моляти се ХР- директно аут от тия бизнес. Това все едно фламингото да почне да ме препитва къв опит има кво съм правил и дали ще фитна в тима за който кандидатствам. Тия неща се правят от прекия ръководител. Ся тука някой ще ревнат, че прекия нямал скиловете не можел да прецени. А бе може да прецени да нацепи задачите и да ги изкоди ама не може да прецени къв човек да си назначи.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: funatic]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 22:58



пича тотално не е адекватен кво се случва на пазара. Просто факта, че гледа разни безумни обяви е достатъчно показателен

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор ГHУCEH ГHOM (GNOME©GCC)
Публикувано01.04.13 23:11



Гъзман пак разказва мечтите си - безценно!



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: ГHУCEH ГHOM]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано01.04.13 23:15



На тебе колко ти е заплатата и редовно ли я получаваш?



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано01.04.13 23:15



Ти баце почваш да се зимаш мноо насериозно.

Знаеш ли колко лайнарчета като този ми се влачат по интервютата? Кирливи прошляци, в живота си никога не свършили нещо сами, както трябва, а си мечтаят за някакви заплати от по 3 000 лева.

Понякога ми се иска да ми се явиш ти лично на интервю, да ти зашибам на дъската един sql execution plan и да ти гледам сеира.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 23:25



yesss... towa e noвия лаф - не ми говори колко взимаш, а редовно ли го взимаш

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано01.04.13 23:28



стария лаф за пенсията си е обаче по класика

Fuck you pay me


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор Ben Bernanke (Шеф на Fed)
Публикувано01.04.13 23:28



При пенсионерите е - "Не е важното, колко ти е голяма пенсията ти, а колко време ще я получаваш."

_________________



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано01.04.13 23:29



Ако работех на заплата то 90% щях да я давам за химия или хормон (второто ако съм служител в банка например защото те взимат над 500лв) и при едно забавяне дето викаш щеше да има смъртни случаи защото ампулите и единиците не могат да се....забавят като си в цикъл!



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 23:31



бе според познати покрай кризата се посмъкнаха доста заплатите.
то факт е, че от друга страна доста хора не ги и заслужаваха.
пък и както винаги съм казвал - в прованса съм. тук 3к вземат единици в целия половин-милионен град.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Aaron]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 23:31



Виж ся, на интервю винаги може да забиеш този дето го изпитваш, я тест, я задачка. Това го правят малките човечета, комплексарите. Той е там да покаже колко много повече знае от кандидата. Тия са ми адски неприятни. Като ми дадът нещо зачукано такова ги карам те да ми го отговорят. Щото по принцип ме гледат отворен си викат ей ся ще му свием перките на този и ще го докараме до 1.5к а той ще е щастлив и доволен.

Аз интервютата ги правя така. Сядам разказвам за фирмата, аз къв съм там и кво правя. Да може да ме псува после по форумите и го оставам да говори. Питам го някой друг уточняващ въпрос нещо специфично по реализацията на това дето е правил и ако има диалог демек е печен. От тия малки и на глед незначителни въпроси си правиш извода за къв човек стои пред тебе. После се разбираме за парите - ако аз ги определям винаги давам макса. Все пак не аз му плащам заплатата а няква фирма дето не ме ебе за нея.

Няма 10 интервюта с ХР-ки, няма таскове, няма простотии. Ако нещо го огелпи винаги за пробния период може да го усетиш и да го разкараш.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ben Bernanke]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 23:33



аз като гледам с тия реформи май няма да го докарам до пенсия още 10-20 годинки и отивам на село да сада пиперо, да поливам доматито и да гледам прасета

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 23:34



я уточни за ква химия и хормон става дума.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 23:37



Да бе паднаха и то доста. Щото разни маймуни почнаха да припяват тоя рефрен. Аз последно миналото лято по това време май бях на интервю и един ми разправяше кризата това кризата онова. Ако им се хваниш - ок е за тях. Ако не печелиш. Всичко е въпрос на пазарлък и надлъгване.

Ся що се отнася за това дали се заслужават или не това е друга тема и там мнението ми е че не. Сравнено с някой други професии това ИТто си е смях. Куцо, кьораво и сакато става програматор И пак има търсене.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано01.04.13 23:38



Ами зависи какво работех и колко пари щях да получавам. За това питам какви са заплатите на пишещите тук, но отговор не получавам.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 23:40



мне, аз питам щото от едно 6-7 години вече съм на външния пазар и квото знам е само от познати.
ма то и щото мразя пазарлъците де. предпочитам си обявени цифри в началото и така, а тук...

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 23:42



почваш от 500, минаваш през 3.5к дето е средно и стигаш до собственият продукт, където са кинтите.
та пак - не разбрах за какви химии и хормони говориш.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано01.04.13 23:46



Ако почна с 500лв надали ше мога да си позволя друго освен метан+дека за качване или винстрол и анавар за чистене и релеф. Ше съм доста ограничен от към добавки повреме на цикъла, а за излизане от цикъл дори не мога и да мисля как ше се оправям. Може би некакъв по-евтин глутамин, конски дози креатин и трибулус по 1.5 мг хапа и евентуално неколко инжекции омнадрен или нещо по-евтино.
За хормон не може да се говори с такава заплата защото читавия хормон излиза средно по 800лв на месец.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Oдиceй мopeплaвaтeля (пристрастен)
Публикувано01.04.13 23:47



Изтече бета на най-новия уиндовс. Ще се каза Windows Blue. Ще ти хареса ;)



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано01.04.13 23:47



Разбира се, че можеш да го забиеш.
Има обаче и друга страна на върпоса, а именно:
Ако те забия с 1 или 2 последователни детайлни въпроса, на които ти не можеш да отговориш по същество, а аз искам да знам как ще реагираш в една такава ситуация...
Най-лесното баце е да ме напсуваш и да си тръгнеш като победител, нали?



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 23:48



а, бодибилдер мързел, ясно.
викам да не си на естроген и там другите терапии за смяна на пола.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано01.04.13 23:52



Ей клефук, бе за кви 800лв. си говорим тука в тоя клуб бе келеш?
Я се стегни малко и започни бавно, убаво и отначало.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Oдиceй мopeплaвaтeля]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано01.04.13 23:53



Даваш ми прекалено много компютърна информация, която не мога да обработя. Кажи по-добре защо ше преебават Ютюб и къде да си слушам албумите на Los Tucanes De Tihuanna и ето такива неща:



п.с. и не ми препоръчвайте да съм си купувал албумите. Като бех в Канкун си взех всички албуми, които имаше по темата, но ми е важно да следя и за новите парчета!

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 01.04.13 23:54.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Aaron]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 23:53



Ми не пич продължаваме и ти ми ги обясняваш. Човек не може да знае всичко, още повече има и специфики на нещата. На теб ти трябва човек дето да бачка и да върши работа, а не таран.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Aaron]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано01.04.13 23:54



Мърльо, прекалено си беден ти обръшам внимание. Бегай от тука и не се бутай между шамарите, боклук!



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано02.04.13 00:00



Е, немам "плазма"за 8 хиляди лева:-) То па вече и кой клефук си купува плазма в 2013 година, а?
И не ми викай мърльо педерасче долно, че с тия картинки ми изглеждаш като Денди, ако ме разбираш нали.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Aaron]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано02.04.13 00:02



Еми като си купиш тогава ела да си говориме ако се сещаш. Точно като Денди съм позна. Убеден съм и в това,че на живо ще си още по-остроумен ако водехме диалог.

Лека вечер





Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано02.04.13 00:07



Лека вечер и на тебе бастун.





Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Aaron]  
Автор Triglav Zmei (gorianin)
Публикувано03.04.13 13:44



Ако те забия с 1 или 2 последователни детайлни въпроса, на които ти не можеш да отговориш по същество, а аз искам да знам как ще реагираш в една такава ситуация...

В такава ситуация е правилно да кажеш че в момента не се сещаш или че не ти се е налагало да го използваш това и спокойно преминаваме към следващ въпрос. Много често кандидата знае отговора, но или в момента въпросите са му дошли много и е забил, или както е в повечето случаи, въпроса не е зададен достатъчно подробно и съответно кандидата в опита си да се сети какво точно искат от него може да се сети за нещо друго. Най-добре се разбират нещата, когато са написани черно на бяло.

А иначе са ми много смешни тези комплексарчета дето се опитват да забият кандидата с трудни въпроси, с цел да се съгласи на по-ниска заплата. Един такъв ми зададе въпрос на който дори той не знаеше точно отговора. И като почнах да му го обяснявам малко по-подробно защо нещата са така, а не иначе, и почна да гледа въпросително колегата си, дали пък нещо не го лъжа? Онзи се засмя и му каза: "Казах ти че не можеш да го забиеш с такива въпроси."
Тук вече ми стана ясно каква е целта на тези въпроси, които нямат нищо общо с работата, която ще върша там.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Triglav Zmei]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано03.04.13 14:13



Аз съм правил интервю с една мацка дето извади от онези деблите книги на МС за сертификация, отвори на произволна тема взе последните два въпроса. Казах и, че това дето го прави е пълна порнография и че не се правят така нещата. В интерес на истината не очаквах да ги зададе.

Зададе ги, пича фейлна, а съм 100 не 1000% процента сигурен, че не си беше направила труда да прочете главата. Разбира се пича беше нает, но това ме издразни много. Това ако сега се случи и човека с който интервюирам го направи ще стана и ще си тръгна демонстративно, но тогава бях мъничък и ми беше интересно кво е да си от другата страна, да изпитваш и преценяш хората.

Не може да се гавриш с хората, от това само негативи може да трупаш. Ще се ебавате и сдухвате после като го наемете на интервюто е недопустимо.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Aaron]  
Автор derlustigehase ()
Публикувано03.04.13 14:42



Пофтаряш се:



I have never been hurt by anything I didn't say.

Тема Че кво,нови [re: korporativa]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано03.04.13 15:14



нормално е човек да не знае всичко.
Което не пречи да го тестват и на произволен материал, в случая странното е че е фейлнал и на двата и въпреки това е нает. Какъв смисъл има да задаваш въпроси тогава, питам се?

ПП: къде точно е гаврата в разказа ти? Че изпитващата не е знаела главата откъдето са въпросите ли?

Кучкоразводач...


Тема Re: Че кво,нови [re: KiroGermaneca]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано03.04.13 15:19



Гаврата е в това че мацката не знае отговора на въпроса. Сеш' са или да ти го начертая?

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Ха,нови [re: korporativa]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано03.04.13 15:22



за чий и е да го знае?
Оня дето ще бачка е на интервю, той трябва да го знае.
Виждам че и начертано не си го с'фанал....

Кучкоразводач...


Тема Re: Ха,нови [re: KiroGermaneca]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано03.04.13 15:35



Има два типа хора едни те са развеждачи другите ебачи. Като те чета и гледам подписа ти си развеждач и то не само в ебането

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Иманови [re: korporativa]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано03.04.13 16:21



всякакви типове хора, ама убитаци като тебе могат да броят само до две...



Кучкоразводач...

Тема Re: Иманови [re: KiroGermaneca]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано03.04.13 16:25



Ти си поредното доказателство, че тъпотията не ходи по гората

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Aaron]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано03.04.13 22:23



Слабо вероятно точно аз да ти се явя на теб, на интервю.

Интересно ще бъде и обратното, ти да ми дойдеш на мен на интервю.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: funatic]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано03.04.13 22:24



И такива с мечти за 5К са ми идвали. Мечтите са за без пари ...


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано03.04.13 22:26



Ела, лошо няма.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано03.04.13 22:32



Ти си уникален смешник, с тези неща, които ги разправяш.

Аз не съм имал такива проблеми, но едно аверче ми разказа как се е разправил с един такъв, разхлопан келеш, като теб. Историята беше много интересна, нито жалби е имало, нито проверки е имало, а само една разходка до полите на Витоша.

Номерата може и да минават пред измекярите, но когато сбъркаш хората само за моренца ще си мечтаеш.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано03.04.13 22:36



тоя лаф за разходките до витоша/солниците/аладжа манастир винаги ме е радвал. друг е въпросът, че все някой познат е бил, един не излезе да каже - аз водих/мен ме водиха.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано03.04.13 22:50



Ми живота е шарен баце.
Що па да не ти дойда на интервю?
Развий си стартъпа, надмогни си на масрафа, почни да печелиш сериозни кинти и стигни до момента в който ти трябват хора за по 6-7 бона и ше се срешнем. Що па не?



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Aaron]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано03.04.13 22:56



Животът е пъстър, съвсем прав си.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано04.04.13 01:12



Ти си ебати паляка копеле,честно....



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Aaron]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано04.04.13 01:15



И Ботев Пловдив ше е шампион


Не виждам кое не е така тука...



Тема хаханови [re: korporativa]  
Автор jeffty (старо куче)
Публикувано04.04.13 06:10





виж се бе младеж. ко викаш ни мой мъ върна на село, а?



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор jeffty (старо куче)
Публикувано04.04.13 06:11



некой си е загубил рецептата тука...



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор jeffty (старо куче)
Публикувано04.04.13 06:17



това с кризата се оказа ебем ти яката пирамида обаче. мега яка система да се правят кинти.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Aaron]  
Автор jeffty (старо куче)
Публикувано04.04.13 06:20



ако аз ебъ мъже педал ли съм или ако мен мъ ибът само...и твойта работа такава. некви комплекси избиваш явно на интервюта. са те били като си бил малък, да си бил дебел, си имал пъпки?



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Triglav Zmei]  
Автор jeffty (старо куче)
Публикувано04.04.13 06:24



такива педали между другото по принцип с два въпроса се обръща до момент в който ти ги питаш. шото егото и комплексите са им толко големи, че дори не разбират как почват да си рецитират сичко и си отговарят сами на въпросите. и ти само седиш и им подаваш топката и на края те си тръгват с вътрешното убеждение, че ти си почти толко умен колко тех. най-малко 5 пъти съм бил на такива интерюта, винаги са ми предлагали дорби условия и винаги съм им казвал да го духат.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: jeffty]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 08:27



бе удобен повод се оказа да се съкрати малко шкартото по големите фирми.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: хаханови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 09:38



уффф, тоя надпис беше в кенефа на един от елитните вузове в бг. По тия кенефи много мъдрост има, ама почнаха да ги ремонтират и губим много от интелектуалното наследството от по-старите

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Нимойнови [re: jeffty]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано04.04.13 09:43



щото не е излизал оттам хахахаха


Кооператива....

Кучкоразводач...

Тема Re: хаханови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 09:44



е то след цукерберг запетайките в тоалетните се обезсмислиха - сега аудиторията е доста по-голяма.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 10:06



Е аз ще дойда ама да не си изгубя времето. Вместо да пия бира пред офиса да си говоря с тебе за програмиране. 4к стартова?

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 10:11



аз не мога да те разбера честно ти говоря. Парите ти от личния джоб ли си ги вадиш, че си толкова стиснат?

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: El Capitan]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 10:15



гадно ли ти е?

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 10:19



общо взето всеки който не може да се справи с мен ми обяснява я за витоша я за некое друго място.

Много ми е интересно как един дебел програмист води друг дебел програмист в полите на витоша да четат четата .нет върху одеалце подарък от шоколадите милка.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 10:28



е то се има предвид, че разводачите са от коравите батки. и такива съм виждал на стаж в сектора, но не и бойни изпълнения. хората си работят там охраната и не се занимават с разни девове.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 10:44



Да приемем че бай хуй е мениджър в ХП въпреки че е мениждър на средно ниво в контракс/сирма, че може и ТЛ да е само с заплата от хм... 2000-2500 заплата, поне 700 лева повече от средното за колегите му. По няква линия познава "яки батки" и примерно някой като мен не си е направил такса за седмицата щото мноо писал по клубовете. Той ги вика и го водят на витоша, набиват го и после кво? Нищо. Най -лошото дето може да ти направи бай хуй е да те изволни, което като го чета едва ли е толкова лошо.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!

Редактирано от korporativa на 04.04.13 10:45.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 10:49



то при такава постановка логичният отговор е после да има и обратната разходка с него на задната седалка.
хубавото на тая държава е, че всеки познава яки батки.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор funatic (минаващ)
Публикувано04.04.13 10:54



Не знам аз ли в друг свят живея, ти ли си на друга планета. Тия 3к от години ги дават почти навсякъде без даже да се пазарят.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор bobyb (пристрастен)
Публикувано04.04.13 11:11



Както Костов разправяше - в България всички сме братовчеди. А точно такива дето се репчат обикновено се скриват първи като видят зор.



Тема М'тъй де,нови [re: korporativa]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано04.04.13 11:19



вместо да ти обърше на място два шамара да се подмокриш - че и бензин да хаби за разходчици



Кучкоразводач...

Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: bobyb]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 11:26



грешно се изрази - такива се репчат само онлайн. на живо са божи кравички.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: М'тъй де,нови [re: KiroGermaneca]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 11:26



3 лева бензина. Аз паля колата само ако ебането е гарантирано иначе НЕ

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: funatic]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 11:28



Със сигурност в друг свят живееш. Няколко колеги ходят по интервюта и само като споменат 3К и с това интервюто приключва. Колеги в Джонсън Контролс си стоят на заплата 1.8К, вече пета година и дори не помислят да сменят фирмата. Още една две мишки са се сврели на 2.5К и си треперят над местенцата, защото знаят, че изхвръкнат ли тези 2.5К през крив макарон ще ги гледат.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 11:31



Ти ненормален ли си бе???? 5 години на 1.8к. Всъщност ТЕ ненормални ли са? Тия хора предполагам имат да хранят жени, деца, коли етц. 1.8 това е смях. Аз отказвам да го повярвам. Вече интърните почват на 1.5 не може това да е реално

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 11:33



виж сега - това е джонсън контролс, там само такива ги събират.
иначе в тая криза за персонал да седиш на под 3к си е живо малоумие.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 11:35



Ти не си нормален. В Мусала масово се седи 3та година на 1.5К. Да не споменавам, че в Мусала се почва на 500 лева.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 11:38



Добре да приемем, че шефа ти е набил два шамара. Примерно по-корав е от теб въпреки, че винаги може да му счупиш носа и да обяснява цял живот що му е счупен носа но това е друга тема. Набил ти е два шамара и ти после познаваш примерно диневи. Отиваш при тях и казваш бат Данчо така и така моя шеф дето е дебел нърд с очила ми наби два шамара и искам да му пратиш две момчета от охраната ти да го респектират. Ти представяш ли си колко е нелепа цялата ситуация? Най-много и той да ти бие два шамара дето си се оставил и да те прати да си ходиш

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор Ben Bernanke (Шеф на Fed)
Публикувано04.04.13 11:40



Познавам доста програмисти. Под 3к никой не получава. Горе долу с 2 години стаж не е проблем да ги вземаш тия пари.

_________________



Тема Мусаланови [re: бай хуй]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано04.04.13 11:42



събира куцо кьораво и сакато, изпращали сме там хора които не ставаха за нищо - сега гледам растат в службата хахахаха



Кучкоразводач...

Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 11:43



ок, добре факта, че така разпалено го обясняваш това означава, че си доволен. Само ако обичаш не дей да мрънкаш, че взимам повече от теб с по-малко труд. Това, че си оценявам труда скъпо си е мой проблем. Още повече щом има кой да се съгласи да ми ги даде тия пари.

Дори мога да ти кажа, че 3к е малко. Трябва да се радваш на такива като мен а не да мрънкаш как може тоя да взима повече от мен и по цял ден да е в клубЪ. Щото заради такива като мен средната заплата в бранша се вдига. Ако бяхме оставили нещата в твоите ръце ся щях да взимам 1к и да съм доволен.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Проблемнови [re: korporativa]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано04.04.13 11:44



който се решава в 2 минути - да откара дни па и коли и разправии, че и криминално?
Кой ще се занимава...

Кучкоразводач...


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 11:45



Ти си абсолютно малоумен олигофрен. Никой не се разправя за два шамара. Случая който визирам бе за един отворен малоумник (точно като теб), който реши да рекетира хората, като им изтри цялата информация от сървърите и се пробва да ги изнудва. Това, което сбърка е, че те бяха бивши военни и още на следващия работен ден всичко беше възстановено, като мухльото не посмя втори път дори да им спомене имената.

Никой стабилен работодател не би се разправял с нищожество като теб. Тази история, дето я разказваш с морето, ако я чуем от устата на твоите шефове, 100% ще звучи коренно различно.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор funatic (минаващ)
Публикувано04.04.13 11:45



Да почнеш в мусала трябва да си много много зле - или да не се интересуваш къде отиваш или толкова да си некадърен, че само там да те вземат. Понеже даде пример да ти дам и аз един скорошен от Телерик - JUNIOR SUPPORT с НБУ и една година опит - 2k.

Понеже в Жонсон съм бил - несериозни са тия суми дето ги цитираш. Тия хора трябва да са много зле или просто нищо да не правят. Аз бях там през 2006 и малко от 2007 - на 1.3к и ми я вдигнаха само със 100 лв - при това бях без много опит и не много добър. Един познат валидатор вземаше 1,8к година по-късно - клъстер на БВМ му беше тогава проекта - тия работи дето ги разправяш не ми звучат истина ...



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ben Bernanke]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 11:46



Аз също познавам много програмисти, но само в България, и много малко са на 3К или повече.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 11:48



Бе ти не си у ред честно. това е съвсем друго нещо - изнудване, пари и то явно за доста пари. Тогава може не само да те бият ами и убият. За дребни неща никой няма да тръгне да се занимава с глупости.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 11:50



Смени си средата, явно с тия дето дружиш не са много добри

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 11:51



Аз си работя в собственото ЕООД и хич не ми пука колко вземат разни паразити по фирмите.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 11:52



еми трябва да те интересува щото очевидно не си конкурентно адекватен/способен

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор Ben Bernanke (Шеф на Fed)
Публикувано04.04.13 11:53



Няма проблеми. Щом сте щастливи.

Иначе 3-4к е нормална заплата за бг. Ако някой е на по-малко просто сменя фирмата и нещата се оправят.

_________________



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: funatic]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 11:55



Съвсем са си истина тези неща за Джонсън. Да не говорим, че от един месец се говори за бъдещата им продажба и маса народ почна да си трепери за службичката, защото не се знае новия собственик какво ще направи. Не зная от къде си ги фантазираш тези заплати на валидацията, ама те 2007 година вземаха 800 лева.

Остави ги Мусала, погледни всички обяви, които копирах тук (в jobs изчезват, тук остават), там много рядко имаше брутна заплата обявена над 1.5К. И нека не се самозабравяме, София не е България. Питайте колко са заплатите на програмистите във Пловдив, Варна, Велико Търново и пак ще си говорим.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 11:56



Именно, ти сам стигна до извода, че с такава нищожна мишка, като теб, никой няма да се занимава. Оформили са ти документите и са те пратили на майната ти.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 11:58



те не са нормални да седят там.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 12:01



Персонал с твоя профил е абсолютно ненужен в малка фирма. За парите, които ти ще искаш се наемат спокойно 4 млади мераклии, които ще вършат поне 2 пъти повече работа от теб.

Човек като теб може да е някаква далавера само за голяма фирма, която така или иначе не си използва ресурсите рационално.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 12:03



бе във варна май взеха се нормализират нещата, но пак са далеч от софия.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 12:05



мечтай си за младежите, които можеш да пуснеш веднага в продукция.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 12:06



е то целият разговор почнат така е нелеп - както казах - много съм ги слушал такива истории, никога не съм видял потвърждение.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ben Bernanke]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 12:06



Мит са тези 3-4К. Има статистика за заплатите по браншове в НСИ и нормалната заплата в ИТ-то е около 2К.

Много наизуст ги говориш тези неща за 3-4К, да не си някаква врачка, дето ги разбира нещата повече от НСИ?


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор Triglav Zmei (gorianin)
Публикувано04.04.13 12:07



За парите, които ти ще искаш се наемат спокойно 4 млади мераклии, които ще вършат поне 2 пъти повече работа от теб.

Вярно, че повечето работа в ИТ се върши от нископлатените мераклии, ама поне един синиър ти трябва да ти направи архитектурата както трябва. И на него ли му плащаш ниска заплата?



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 12:08



Не си прав, всеки човек си има аргументи. Аз също не ги разбирам защо стоят там, но всеки един от тях си има обяснение.

Примерно, във Виваком програмист взема 1.2К. Толкова предлагат и на човек с 4+ години опит.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 12:10



Във Варна CSC си направиха клон и заплатите на хора, които вземат с 2+ години опит бяха между 1.2К и 1.5К.

CSC в София взема хора с 4+ години опит за максимум 1.5К.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 12:11



2008 година нямах собствена фирма, а ръководех малък екип за едни италианци. Взеха студенти от ФМИ със средна заплата от 400 лева. На втората седмица всеки един от тях пишеше код и имаше определено ниво на ефективност.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 12:13



Ти не си го виждал, ама аз съм виждал един хърватин как върви с пищов над главата и търси програмист на етажа, явно не за да му даде рози.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Triglav Zmei]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 12:15



Схемата на Мусала не е лоша, там синиърите стават само такива които измизеруват първите няколко години. Така ти се пада лесно един синиър на десет джуниъри.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор bobyb (пристрастен)
Публикувано04.04.13 12:16



Италианци, студенти, 400 лв, пищови, разходки до Витоша?
И докъде стигна за 5 години? Вместо да си кюташ някъде като синиър за 4-5К заплатка, се мъчиш да ловиш с трици маймуни и убеждаваш себе си, колко евтини и добри програмисти имало?



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ben Bernanke]  
Автор Triglav Zmei (gorianin)
Публикувано04.04.13 12:17



Иначе 3-4к е нормална заплата за бг. Ако някой е на по-малко просто сменя фирмата и нещата се оправят.

Тази тема коя фирма колко дава и кой колко взима е вечно актуална в този форум. Съгласен съм, че 3-4к е нормална заплата за синиър, обаче като си се договорил преди години. Въпроса е дали точно сега масово се раздават такива заплати, на тези които са решили да сменят фирмата?

Моето лично мнение е че в момента много от фирмите се опитват да минат тънко дори когато наемат хора с опит. Дали това е заради запълване на местата за синиъри, но масово се наемат стажанти, възможно най - евтино. Друг е въпроса, че като цяло наемането на нови хора е много по-слабо, в сравнение с предишни години.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: bobyb]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 12:18



Защото еднообразието не ми допада.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор Triglav Zmei (gorianin)
Публикувано04.04.13 12:23



Схемата на Мусала не е лоша, там синиърите стават само такива които измизеруват първите няколко години. Така ти се пада лесно един синиър на десет джуниъри.

Това е правила схема за израстване, но само ако това ти е първата фирма. Защото ако до преди това си работил синиър на 3к, едва ли ще се съгласиш да отебеш всички тия години опит и да почнеш пак отначало на 1к, само за да имаш привилегията да работиш в Мусала.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 13:29



е сега - рекетът си е рекет. там каквото е търсил - това е намерил.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 13:31



че ти си мечтата на средният собственик бе.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема намалинови [re: бай хуй]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано04.04.13 13:52



дрогата и ще виждаш само бели мишки и розови слончета



Кучкоразводач...

Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор Ben Bernanke (Шеф на Fed)
Публикувано04.04.13 13:53



Наизуст? Статистиката ми е от 50-ти колеги от университета, още толкова от предната ми работа, плюс разбира се моята заплата, докато ходих на работа.

_________________



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 13:58



Това са обувки за 13 лева ->



това са за 50 лв ->

това са за 200 лв ->


все са обувки и все вършат една и съща работа

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.

Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 13:58



1.2-1.5?
между 800 и 1к бяха и то преди кризата. сега сигурно са ги смъкнали до 290 или там колкото е минималната. друг е въпроса, че само си чешеха кой каквото има.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано04.04.13 14:01



Не бе, смешно ми е...



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: El Capitan]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 14:02



Еми забавлявай се аз за това пиша тука

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 14:09



ми примерно щото имат някаква сигурност - въпреки, че с тая заплата не знам каква сигурност може да има човек.
а 1.2к за програмист е нещо дето просто не мога да го разбера.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Triglav Zmei]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 14:12



Много са ми забавни тези с 3К заплата, когато си донесат трудовите книжки и там най-високото брутно което пише е 2.5К.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Triglav Zmei]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 14:14



За това и хората не сменят.

Синиър в Геймлофт с 7 години опит взема 2.5К брутно.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 14:16



Кое ти е смешно бе ако 2.5 го устройва няма да дойде при теб и да ти говори за 3к нали? Аз сменям работа само за повече пари и ако трябва да бъда конкретен за 500 повече веднага сменям

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор Ben Bernanke (Шеф на Fed)
Публикувано04.04.13 14:16



Май трябва да взема да си снимам трудовата книжка.

_________________



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 14:18



би ли ми дал смислено обяснение защо някой ще броди с пистолет, за да търси програмист - освен ако не му е намерил боксерките в леглото на жена си?

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ben Bernanke]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 14:24



Мойта книжка е в работодателя, но имали някъв начин да му докажа дохода си и да млъкне накрая и да почне да обмисля самоубийство? Фишове не пазя.

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ben Bernanke]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 14:33



E в този университет да са ти споменавали понятието представителна извадка?


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 14:36



Именно, по-добре да се вземат 4 човека за заплатата, която ти си фантазираш и ще вършат повече работа.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 14:37



E, валидаторите не са точно програмисти.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 14:38



Това, че не го разбираш не значи, че не е масова практика.

Максималната заплата за програмисти с 5+ опит в КТ и ЕГТ е 2.5К.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 14:40



Смешно е колко жалки мизерници сте, чисто никога не сте вземали повече от 2К, а си мечтаете някой да ви даде чисто 3К, 4К или 5К.

Един такъв смешник с 2.5К брутна на предишното място ми искаше 5К нетна. Е, не я получи ...


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ben Bernanke]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 14:42



Това нищо не би показало. Ако Светлин Наков си снима трудовата книжка най-вероятно ще пише доста по-големи суми от тези написани в твоята.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 14:44



Обяснението е много просто и много логично. Клиентът е мутра с игрална зала в Харватска. Ти му продаваш машинка дето пуска една много яка сума още в първата седмица, човекът превърта, решава че еди кой си му е виновен и тръгва да го издирва.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 14:45



Глупак, работодателите нямат право да ти задържат трудовата книжка.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 14:47



5к ги виждам точно след 2-3 години макс

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 14:49



но може да я съхраняваш при него, за да не я затриеш ти.
доброволно.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 14:49



Мръшляк, не усещаш ли че ти си седнал да ревеш как заплата ти се бави.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 14:49



Еми още по-добре ако нещо се издъни мога да ги избомбя. Не сменяй темата.

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 14:52



аха и босът решава да хвърли вината върху девовете.
сигурно е вярно, само че е далеч от първоначалното ти описание за пистолети и разходки при напускащи програмисти.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор Ben Bernanke (Шеф на Fed)
Публикувано04.04.13 14:53



Софийският университет, ФМИ. По-представително от това не знам.

_________________



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 14:53



искаш ли да ти купя една туба бензин (от скъпия) и да ти го донеса в джонсъна ама искам да се запалиш точно на входа, аз ще снимам. Таман искам да си пробвам новия апарат за 1.5к

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ben Bernanke]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 14:54



НБУ? дето не са ги приели никъде и те са си плащали... почват с 2к стартова?

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор Triglav Zmei (gorianin)
Публикувано04.04.13 14:58



Синиър в Геймлофт с 7 години опит взема 2.5К брутно.

Тези 7 години само в Геймлофт ли са му опит?



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор Ben Bernanke (Шеф на Fed)
Публикувано04.04.13 15:00



Могат - почват. А в НБУ е по-вероятно да те пребият мангалите, отколкото да ти влезе нещо в главата.

_________________



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 15:04



По скоро ми е интересен отговора на това: Искам да знам как точно се справят с този проблем Телерик щото както знаем, всичкия им кеш е там. щото до колкото знам Телерик си държат парите в кипърска офшорка с цел да спестят някой лев в бг ся ще го издухат с 10% на целия кеш. Ама ко да обяснявам на ниско бюджетен плъхок

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Е,нови [re: бай хуй]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано04.04.13 16:24



получил я е другаде


Моята чиста беше над митичните 2.5к дето си ги захапал. Отделно лично съм подкокоросвал човек от Мусала да се премести - и от смешните 900 някъде отиде към 3-те чисто, така че сценария си е съвсем възможен стига работодателите и нивото на погромиста да са адекватни на сумите.

Кучкоразводач...

Тема Недей така,нови [re: korporativa]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано04.04.13 16:28



байхуй може да се окаже пищна яйчарка с едри бомби - ти ще го палиш...?



Кучкоразводач...

Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 16:40



Остави покупката на бензина, еби си майката.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ben Bernanke]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 16:42



:) Скъсай си дипломата, щом това ти е представата за представителност.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 16:46



Дришльо, ти кога си стъпвал в НБУ, че да знаеш какво е?


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор Ben Bernanke (Шеф на Fed)
Публикувано04.04.13 16:47



Добре. Късам си дипломата и утре ще пусна СВ за валидатор в Жонсън Контролс за 850 лв начална.

Или 850 е много? Колко да им искам?

_________________



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор LupiМодератор ()
Публикувано04.04.13 19:19



Еми да - по-добре си купи 4 чифта за по 50 лв., вместо един за 200. Ползите са много повече. Най-малкото ако скапеш един чифт няма да те е яд толкова, че ще ги хрърлиш.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 19:21



Ходи при една бивша съученичка от гимназията дето никъде повтарям никъде не я приеха

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ben Bernanke]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 19:22



не им искай, плащай им

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 19:23



Пак си помисли една туба е 10 литра по 3лв това са си цели 30 лева.

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Lupi]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 19:24



аз имам поне 3 от тия дето са по 13 лв

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано04.04.13 19:37



и 50 стотинки за запалката забравяш.
щото ако седиш с една лупа и чакаш слънцето...

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор LupiМодератор ()
Публикувано04.04.13 19:43



И кво, стават за ходене? И на вид са като такива за 200? Т.е. напълно нормални обувки? Аз съм потресен.



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 21:21



Цървул, сподели дали ти преведоха заплатката, вече е 4-то число?


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 21:22



Еби си майката.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 22:42



На трети, вчера ми я преведоха. 3к+ ;)

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 22:50



Е, ха да почерпиш, то не бяха два дена реване.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 22:53



Ми що не дойде в хепито?

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.


Тема Ееенови [re: бай хуй]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано04.04.13 23:21



вноската сигурно го притиска, бъди човек а не яйчар - съжали го



Кучкоразводач...

Тема Re: Ееенови [re: KiroGermaneca]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 23:26



Нали, кофти ...


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Ееенови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 23:28



pusnA li si azis?

----
Аз съм Корпоратива и съм велик.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.