Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Закъснение на заплати [re: Aaron]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 23:31



Виж ся, на интервю винаги може да забиеш този дето го изпитваш, я тест, я задачка. Това го правят малките човечета, комплексарите. Той е там да покаже колко много повече знае от кандидата. Тия са ми адски неприятни. Като ми дадът нещо зачукано такова ги карам те да ми го отговорят. Щото по принцип ме гледат отворен си викат ей ся ще му свием перките на този и ще го докараме до 1.5к а той ще е щастлив и доволен.

Аз интервютата ги правя така. Сядам разказвам за фирмата, аз къв съм там и кво правя. Да може да ме псува после по форумите и го оставам да говори. Питам го някой друг уточняващ въпрос нещо специфично по реализацията на това дето е правил и ако има диалог демек е печен. От тия малки и на глед незначителни въпроси си правиш извода за къв човек стои пред тебе. После се разбираме за парите - ако аз ги определям винаги давам макса. Все пак не аз му плащам заплатата а няква фирма дето не ме ебе за нея.

Няма 10 интервюта с ХР-ки, няма таскове, няма простотии. Ако нещо го огелпи винаги за пробния период може да го усетиш и да го разкараш.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплати [re: Ben Bernanke]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 23:33



аз като гледам с тия реформи май няма да го докарам до пенсия още 10-20 годинки и отивам на село да сада пиперо, да поливам доматито и да гледам прасета

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплати [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 23:34



я уточни за ква химия и хормон става дума.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплати [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.04.13 23:37



Да бе паднаха и то доста. Щото разни маймуни почнаха да припяват тоя рефрен. Аз последно миналото лято по това време май бях на интервю и един ми разправяше кризата това кризата онова. Ако им се хваниш - ок е за тях. Ако не печелиш. Всичко е въпрос на пазарлък и надлъгване.

Ся що се отнася за това дали се заслужават или не това е друга тема и там мнението ми е че не. Сравнено с някой други професии това ИТто си е смях. Куцо, кьораво и сакато става програматор И пак има търсене.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплати [re: chupac]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано01.04.13 23:38



Ами зависи какво работех и колко пари щях да получавам. За това питам какви са заплатите на пишещите тук, но отговор не получавам.



Тема Re: Закъснение на заплати [re: korporativa]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 23:40



мне, аз питам щото от едно 6-7 години вече съм на външния пазар и квото знам е само от познати.
ма то и щото мразя пазарлъците де. предпочитам си обявени цифри в началото и така, а тук...

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплати [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано01.04.13 23:42



почваш от 500, минаваш през 3.5к дето е средно и стигаш до собственият продукт, където са кинтите.
та пак - не разбрах за какви химии и хормони говориш.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: Закъснение на заплати [re: chupac]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано01.04.13 23:46



Ако почна с 500лв надали ше мога да си позволя друго освен метан+дека за качване или винстрол и анавар за чистене и релеф. Ше съм доста ограничен от към добавки повреме на цикъла, а за излизане от цикъл дори не мога и да мисля как ше се оправям. Може би некакъв по-евтин глутамин, конски дози креатин и трибулус по 1.5 мг хапа и евентуално неколко инжекции омнадрен или нещо по-евтино.
За хормон не може да се говори с такава заплата защото читавия хормон излиза средно по 800лв на месец.



Тема Re: Закъснение на заплати [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Oдиceй мopeплaвaтeля (пристрастен)
Публикувано01.04.13 23:47



Изтече бета на най-новия уиндовс. Ще се каза Windows Blue. Ще ти хареса ;)



Тема Re: Закъснение на заплати [re: korporativa]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано01.04.13 23:47



Разбира се, че можеш да го забиеш.
Има обаче и друга страна на върпоса, а именно:
Ако те забия с 1 или 2 последователни детайлни въпроса, на които ти не можеш да отговориш по същество, а аз искам да знам как ще реагираш в една такава ситуация...
Най-лесното баце е да ме напсуваш и да си тръгнеш като победител, нали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.