Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 21.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 11:35



Ти не си нормален. В Мусала масово се седи 3та година на 1.5К. Да не споменавам, че в Мусала се почва на 500 лева.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 11:38



Добре да приемем, че шефа ти е набил два шамара. Примерно по-корав е от теб въпреки, че винаги може да му счупиш носа и да обяснява цял живот що му е счупен носа но това е друга тема. Набил ти е два шамара и ти после познаваш примерно диневи. Отиваш при тях и казваш бат Данчо така и така моя шеф дето е дебел нърд с очила ми наби два шамара и искам да му пратиш две момчета от охраната ти да го респектират. Ти представяш ли си колко е нелепа цялата ситуация? Най-много и той да ти бие два шамара дето си се оставил и да те прати да си ходиш

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор Ben Bernanke (Шеф на Fed)
Публикувано04.04.13 11:40



Познавам доста програмисти. Под 3к никой не получава. Горе долу с 2 години стаж не е проблем да ги вземаш тия пари.

_________________



Тема Мусаланови [re: бай хуй]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано04.04.13 11:42



събира куцо кьораво и сакато, изпращали сме там хора които не ставаха за нищо - сега гледам растат в службата хахахаха



Кучкоразводач...

Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 11:43



ок, добре факта, че така разпалено го обясняваш това означава, че си доволен. Само ако обичаш не дей да мрънкаш, че взимам повече от теб с по-малко труд. Това, че си оценявам труда скъпо си е мой проблем. Още повече щом има кой да се съгласи да ми ги даде тия пари.

Дори мога да ти кажа, че 3к е малко. Трябва да се радваш на такива като мен а не да мрънкаш как може тоя да взима повече от мен и по цял ден да е в клубЪ. Щото заради такива като мен средната заплата в бранша се вдига. Ако бяхме оставили нещата в твоите ръце ся щях да взимам 1к и да съм доволен.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Проблемнови [re: korporativa]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано04.04.13 11:44



който се решава в 2 минути - да откара дни па и коли и разправии, че и криминално?
Кой ще се занимава...

Кучкоразводач...


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: korporativa]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 11:45



Ти си абсолютно малоумен олигофрен. Никой не се разправя за два шамара. Случая който визирам бе за един отворен малоумник (точно като теб), който реши да рекетира хората, като им изтри цялата информация от сървърите и се пробва да ги изнудва. Това, което сбърка е, че те бяха бивши военни и още на следващия работен ден всичко беше възстановено, като мухльото не посмя втори път дори да им спомене имената.

Никой стабилен работодател не би се разправял с нищожество като теб. Тази история, дето я разказваш с морето, ако я чуем от устата на твоите шефове, 100% ще звучи коренно различно.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор funatic (минаващ)
Публикувано04.04.13 11:45



Да почнеш в мусала трябва да си много много зле - или да не се интересуваш къде отиваш или толкова да си некадърен, че само там да те вземат. Понеже даде пример да ти дам и аз един скорошен от Телерик - JUNIOR SUPPORT с НБУ и една година опит - 2k.

Понеже в Жонсон съм бил - несериозни са тия суми дето ги цитираш. Тия хора трябва да са много зле или просто нищо да не правят. Аз бях там през 2006 и малко от 2007 - на 1.3к и ми я вдигнаха само със 100 лв - при това бях без много опит и не много добър. Един познат валидатор вземаше 1,8к година по-късно - клъстер на БВМ му беше тогава проекта - тия работи дето ги разправяш не ми звучат истина ...



Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: Ben Bernanke]  
Автор бай хуй (bye bye)
Публикувано04.04.13 11:46



Аз също познавам много програмисти, но само в България, и много малко са на 3К или повече.


... нямаш елементарно възпитание!


Тема Re: Закъснение на заплатинови [re: бай хуй]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано04.04.13 11:48



Бе ти не си у ред честно. това е съвсем друго нещо - изнудване, пари и то явно за доста пари. Тогава може не само да те бият ами и убият. За дребни неща никой няма да тръгне да се занимава с глупости.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.