Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 29.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Великобритания обещава да отвори трудовия си пазарнови  
Автор rabin ()
Публикувано23.03.13 09:40



Няма къде да идат.


Обединеното кралство ще спази своите задължения съгласно Договора за присъединяване на България и Румъния към ЕС и ще преустанови преходните мерки за контрол върху свободното движение на работна сила спрямо българските граждани до края на тази година, става ясно от поздравително писмо на британския министър на външните работи Уилям Хейг до българския служебен премиер Марин Райков по повод назначаването му на поста, съобщиха от министерството на външните работи.

Eто малко храна за бесното, чорбаджии-изедници, и "млади специалисти".
От 300 до 500 лева брутна заплата ли???

Редактирано от rabin на 23.03.13 09:41.



Тема Re: Великобритания обещава да отвори трудовия си пазарнови [re: rabin]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано23.03.13 09:56



Това вас въобще не трябва да ви засяга.
Всеки, който е квалифициран и е добър в областта си, има шанс да работи във цяла Европа. (в САЩ квалификациите имат друга тежест

)

Ето малко идеи, макар и не точно за Великобритания.







Тема Re: Великобритания обещава да отвори трудовия си пазарнови [re: Deern]  
Автор rabin ()
Публикувано23.03.13 10:10



Немалко държави в Европа вече са свободни за работа.
Там, където има изискване първо да си намериш работа, а тогава да отидеш - създава леки неудобства. Понякога злоупотребяват, че не може да смениш лесно работа и юркат. Англия е в този списък.
Статията е, че това отпада.



Тема Re: Великобритания обещава да отвори трудовия си пазарнови [re: rabin]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано23.03.13 10:21



Там, където има изискване първо да си намериш работа, а тогава да отидеш - създава леки неудобства.

Да, така е. Затова е добре да се отвори пазарът за чуждостранни специалисти.

Важната точка е пазарът на въпросната държава да е зрял за това. Ако в тази държава се назначават неквалифицирани кадри, естествено е да се страхуват, че ще дойдат чуждестранните неквалифицирани кадри



Когато квалифицираните кадри мигрират във въпросната държава, то тогава има по-голяма конкуренция и хората са още по-добре ориентирани в постижения и професионално надграждане. Т.Е повишава се качеството.



Тема Re: Великобритания обещава да отвори трудовия си пазарнови [re: Deern]  
Автор rabin ()
Публикувано23.03.13 10:28



Много витиевати слова, аз вече не разбирам какво искаш да кажеш.
УК отваря пазара си за труд.
Толкоз!

Редактирано от rabin на 23.03.13 10:30.



Тема Re: Великобритания обещава да отвори трудовия си пазар [re: rabin]  
Автор jeffty (старо куче)
Публикувано23.03.13 12:06



the issue with the language will remain though...you will still be fucked



Тема Re: Великобритания обещава да отвори трудовия си пазар [re: Deern]  
Автор Ebeneezer (Goode)
Публикувано23.03.13 12:15



У Хамбург мно'о студену, пък и дъш вали ....



Тема Re: Великобритания обещава да отвори трудовия си пазарнови [re: Ebeneezer]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано23.03.13 13:34



У Хамбург мно'о студену, пък и дъш вали ....
Аха, щото то в UK дъжд изобщо не вали, нали?






Тема Re: Великобритания обещава да отвори трудовия си пазар [re: rabin]  
Автор derlustigehase ()
Публикувано23.03.13 13:39



Ама на българи и румънци щели да вземат отпечатъци на влизане. Да го дуат под вода. И тука по Северен Рейн са пропищели от ромите, ама никой не е тръгнал да ни цапа ръцете.

Много ме дразнят UK копелетата. В Германия от един сахат място се чува, като дойдат реднеци оттам. Тукашните поне не дигат толкоз шум.



Мине се не мине, притесняват ме и техни рекрутери, толкова тъпи парчета рядко съм виждал - ако са тука рекрутери, сите са умрели от глад, без изключения

I have never been hurt by anything I didn't say.

Тема Re: Великобритания обещава да отвори трудовия си пазарнови [re: derlustigehase]  
Автор rabin ()
Публикувано23.03.13 14:03



По БеГетово вземат отпечатъци при вадене на задграничен още. Нещо ми се спеше, и ме изненадаха. Дори не ми дойде на акъл да правя колосален проблем. Ся го отчитам като пропуск.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.