Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Услуга "ремонт"?  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано03.02.13 19:03



Здравейте можещи, знаещи и скъпоплатени мозъци! Извинете, че ви смущавам, но клуб "компютърен Свят" е умрял юли 2012г., а имам следното питане - единия ми преносим компютър (мразя думата "лаптоп", когато пиша на български, а не се сещам за по-подходяща) има някакъв проблем, защото непрекъснато спира да работи, страницата ми се чупи, излиза съобщение "Отворили сте приложение, което не е отваряно отдавна (което е несъстоятелно, аз отварям 5-10 сайта основно, затова едва ли е правилния отговор), не е преинсталирано отдавна (аз не знам как да преинсталирам хорските сайтове, и нямам такава потребност, всъщност, значи не е и това причината), или пък не сте затворили друго приложение на браузъра Ви (аз ползвам само една Моцила, кликам два пъти и отварям Гугъл, значи ней и тва!!), след което услужливо ми казва "процеса на обработка на търсенето Ви е спрян (дори когато нищо не търся, а например пиша тема като сега, или подобно), ако желаете процеса по спиране да продължи, моля натиснете "go" или "stop script" ... уви, не помня точно какво пишеше под съобщението, защото всеки път натискам второто, но в общи линии започнах да се изнервям... една позната ми каза, че вероятно трябва да си преинсталирам Моцилата - окей, изтрих я най-чинно и я преинсталирах, което НЕ РЕШИ проблема! След това занесох компютъра в Ресет, където ми смениха клавиатурата (това няма общо с повредата, просто аз средно на година я трия и сменям), и ми казаха, че всичко си му било наред на компютъра и тяхната проверка нищо не показала!... питането е къде има друга фирма, която предоставя наистина услуги по поправка на компютри? Имах и проблем със стационарния ми офис комтютър, и него не отстраниха, изобщо, не съм доволна напоследък, но просто не знам да има друга фирма с такива услуги, при това такава, която не ми взима само 25-те лева за "диагностика" (не че са много, но не са ми излишни) за да ме уведоми, че "нищо му няма на компютърчето"! Благодаря предварително!





Тема Re: Услуга "ремонт"? [re: parvaty]  
Автор Гойко (индианец)
Публикувано03.02.13 20:32



Купи си нов, не си губи времето с глупости.



Тема Re: Услуга "ремонт"? [re: parvaty]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано03.02.13 20:47



....нема майна специалити вече, всички заминаха за чужбина ....тва е полужението, аз също го ядох тези дни с моя комп ,ама добре че щерката разбира и ми го оправи , ама и тя като замине кой ще ми го оправя не знам ....ужас ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Услуга "ремонт"? [re: Гойко]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано03.02.13 20:53



е, що да си купувам нов, кат тоя си работи, просто се троши... аз имам конкретно питане, ако не можеш да ми дадеш отговор - окей!

освен това имам четири компютъра, поради кризата вече нямам персонал, така, че ... сам разбираш, да си купя пети е излишен лукс ! просто тоз го обещах на дребосъчето и искам да си работи добре!



Тема Re: Услуга "ремонт"? [re: Джoaннa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано03.02.13 20:54



явно, майна, явно!!!... неотдавна ми трябваше нова мишка, слизам до Стемо на Черни връх... ми, то... няма го магазина... де факто Ресет е единствената фирма, която знам да има сервиз...

освен дето три от четирите ми компютъра са купени от тях...



Тема Re: Услуга "ремонт"? [re: parvaty]  
Автор Гойко (индианец)
Публикувано03.02.13 21:00



Обещай му някой от другите 4.



Тема Re: Услуга "ремонт"? [re: parvaty]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано03.02.13 21:02



..работата отива много в гъзат, в Пловдив Мултирама имаше няколко магазина ,сега с лупа не мога да ги намеря, най - големият в центъра удари кепенците ....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Услуга "ремонт"? [re: parvaty]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано03.02.13 21:04



А, тук извършваме подобни услуги, при това качествено. Но сме на бартерна основа и вместо заплащане очакваме друг вид качествени услуги.



Тема Re: Услуга "ремонт"? [re: parvaty]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано03.02.13 21:07



лелке стига спами клуба, нали си стара софиянка от лозенец , кво се циганиш за едни кирливи 1000 лева ,квато държавата такива и хората, както казват , скъпи на триците евтини на брашното .Въпросът ти е за друг клуб

Bitch, I\'m a model


Тема Re: Услуга "ремонт"? [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано03.02.13 21:08



ха-ха, много смешно, питането ми е сериозно!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.