Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови  
Автор ОблакТроен (навлизам)
Публикувано25.01.13 23:38



които живеят в БГ само защото взимат доста над средните заплати понеже са ИТ, биха искали да отгледат и децата си в БГ, имайки предвид, че ако те не станат ИТ професионалният им живот (и не само) е силно прецакан...



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: ОблакТроен]  
Автор The Big Bang Theory (пристрастен)
Публикувано25.01.13 23:41



Пич, ще кажеш, че в България ИТ-тата са най-големите милионери. Смешно е. Има достатъчно професии, които вадят добри пари, да не говорим за хора с бизнеси.
Темата ти издиша.



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: The Big Bang Theory]  
Автор _NiL^_ (член)
Публикувано25.01.13 23:44



аз се сещам само за още една - зъболекар



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: The Big Bang Theory]  
Автор ОблакТроен (навлизам)
Публикувано25.01.13 23:47



Не издиша, баце, доста от тези професии се стигат с доста връзки и/или късмет.

Редактирано от ОблакТроен на 25.01.13 23:48.



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: ОблакТроен]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано25.01.13 23:49



Сега, първо - аз не съм псевдопатриот. Даже и патриот не съм.
Второ, ти колко деца имаш?
Трето, защо смяташ, че в друга държава ще имаш по-добра възможност да си отглеждаш децата? По кой критерий (или метрика) оценяваш коя среда е по-добра за отглеждане на деца?



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: Aaron]  
Автор ОблакТроен (навлизам)
Публикувано25.01.13 23:54



По критерии, че ще имат много по-добра здравна, училищна и прочее система, без цигания и селяния, и ще могат да намират различна работа с прилична заплата без нуждата от връзки ...

Нямам деца, но до 5 години мисля да имам :)



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: _NiL^_]  
Автор croesus (калаш)
Публикувано25.01.13 23:55



Има и още, като например хирурзи. Един приятел, който сега е на 32 години, преди шест месеца си купи чисто ново BMW за 75 хиляди без лизинг и заеми. Това от 4 години работа в болница и в частния си кабинет. Носи и един Stuhrling, който не знам колко струва.



А зъболекарите наистина са неморално добре платени. Друг познат, зъболекар, обиколи света с фамилията си миналата година. Като почнем от олимпийските игри и стигнем до зимни ваканции в Швейцария.



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: Aaron]  
Автор Om_ (eyeful)
Публикувано25.01.13 23:57



Подкрепям!



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: Om_]  
Автор ОблакТроен (навлизам)
Публикувано26.01.13 00:05



Колко процента от всички хора в медицината са богати? Колко процента са те спрямо всички хора от всички други професии?
Извън медицината (топ хората) и ИТ си зле, баце.



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: ОблакТроен]  
Автор Om_ (eyeful)
Публикувано26.01.13 00:06



Сигурен ли си, че не си правиш сметките без кръчмар? Къде смяташ да ги пръкваш чааветата точно?
Много грозен е този български синдром - на нашенецът все нещо друго и някой друг му е крив - образованието, лошите услуги и т.н. и т.н. доста неща, за които ние като народ, заедно носим отговорност, в този ред на мисли всеки от нас има своя принос за дережето на което сме. Но, да - не пречи да отидеш в друга страна, с различна култура и традиции, с изградено гражданско общество и да се надяваш, че там всичко ще върви по мед и масло.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.