Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 21.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Обсъждаме с президента нещо...нови  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано27.01.13 09:07



Пичове, как сте? Аз съм добре. Обсъждаме с президента нещо, технологично паркче някъде или кво, ще видим. 20-30 фирми, 20-30000 човека, кво.

А, междувременно ще правим университет с Телерик, за 30,000 софтуерни инженера на ГОДИНА, при положение, че в БГ са се родили 63,000 деца миналата годината. Просто да знаете, да ебете повече, че трябва да ги обучавам. Моята мисия в живота е след 20 години, като си поръчате ОК Супертранс или нещо в Хепи, да ви обслужва програмист. На това аз му викам Sillcon Valley. Това на български е силиций, хаха, хубава шега е това, ама не говорим за Мара Отварачката.

Между другото, аз с президента си се виждам чат пат, в смисъл това ми е нормален ден на мене. Просто искам да го знаете.



--
One day it will make sense.

Редактирано от Гypy на 27.01.13 09:29.



Тема Re: Обсъждаме с президента нещо...нови [re: Гypy]  
Автор cв cв Cвeтлин Hakoв ( шефът )
Публикувано27.01.13 09:33



Ей, за нищо не ставате. И жените ви д-р Светлин Наков трябва да ебе, че да се вдигне раждаемоста.



Ще те чукам в гъза, ще те чукам в носа ...


Тема Re: Обсъждаме с президента нещо...нови [re: Гypy]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано27.01.13 09:49



Споко, във фирмата която работя вече има и чужденци за девелопери. В интерес на истината, справят се чудесно.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Обсъждаме с президента нещо...нови [re: cв cв Cвeтлин Hakoв]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано27.01.13 09:50



А, между другото, забравих, ако имате некви въпроси - това се кара от всички, където работя. Един колега си все Eс Класа и много му се смяхме, ама те новите са така. После се оправи де, на втория месец.



--
One day it will make sense

Редактирано от Гypy на 27.01.13 10:27.



Тема Re: Обсъждаме с президента нещо...нови [re: Pechenia]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано27.01.13 09:56



Аз съм доста сигурен, че в плановете на Наков има някъде записано, че ще анексираме и Македония и всичките македонци до един ще са, разбира се, програмисти.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Обсъждаме с президента нещо...нови [re: Гypy]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано27.01.13 10:06



Майтап си правиш, ама в предишната работа имахме колеги от Молдова ;-)))

чети и дишай по-леко



Тема Re: Обсъждаме с президента нещо...нови [re: Гypy]  
Автор Om_ (eyeful)
Публикувано27.01.13 11:35



Е, та какво 63 000 деца, ти па си егати максималиста, ще знаеш! Все пак около половината са момченца, значи стават за програмисти. Освен, че си максималист и си егоист, не може само ти да искаш да ти е пълен тумбака, този изстрадал български народ заслужава да яде - представяш ли си идилия - след 20 години всеки български мъж ще бъде със стандарт над средния, че и жените ще са доволни ... Гениално! Гениално! Гениално!



Тема Re: Обсъждаме с президента нещо...нови [re: Гypy]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано27.01.13 11:35



мина ли 20 бона на месец

Bitch, I\'m a model


Тема Re: Обсъждаме с президента нещо...нови [re: Гypy]  
Автор rabin ()
Публикувано27.01.13 11:39



Неслучайно извадих eсето на оная кака, че го беше изтрила.


Да го има за поколенията. Ей такива "специалисти" подготвя Наковчето.

Редактирано от rabin на 27.01.13 11:40.



Тема Re: Обсъждаме с президента нещо...нови [re: Federer]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано27.01.13 11:56



Какво те интересува? След определен кеш, има значение единствено дали питаш някой за разрешение, преди да отидеш на море.

Щото на 30+ годишен мъж не му отива да иска позволение за такива неща.

Единственото, което е нужно да знаеш. е че аз не искам разрешение преди да отида на море.

--
One day it will make sense.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.