Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 04.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: Accolade]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано27.01.13 13:54



в етиопия и нигерия, както и в бронкс са негри, затова нямат наука. но в постсредновековна европа гладът си е бил бая повече от днес, и науката също е била бая повече от днес. освен ако не си от ония надъхани ентусиасти дето си мислят че колайдера е голяма работа, и че великите имена са остаряла феодална концепциая и че колективната наука, движена от хиляди и милиони дребни мишки е бъдещето.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: zaphod]  
Автор rabin ()
Публикувано27.01.13 14:17



К'во му е на колайдера пък ти... Поне дават някаква посока, тон за песен. Харчат се бесни пари за войни за петрол, и същевременно се потискат нови технологии... Колайдерът е дребен проблясък у всеобщата въпиюща простотия, която наричаме "цивилизация". Инженерно съоръжение, дори не съм чул да са потвърдили нещо принципно ново с него.
Промитите американци харчат повече за кучовете си, отколкото за НАСА.
Гъзис брули повече кинти от учен от световна величина. Колайдерът не е кой знае какво, но поне е стъпка извън повсеместната великопростотия. Можеше и токова да няма.



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано27.01.13 14:30



брей, имали сме пуритан във форума. я си признай - тайните ти фантазии включват ли роксана и омката в кринолини?

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.


Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано27.01.13 14:32



брей, имали сме пуритан във форума. я си признай - тайните ти фантазии включват ли роксана и омката в кринолини?
К'во значат тия думи, че не ми се търси? Абе ти да не защитаваш оня лудия геронтофил?



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти, [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано27.01.13 14:34



значат, че последната ти реплика за упадъка на нравите спокойно можеше да се вмести примерно в 19-ти век. не защитавам де, забавлявам се.

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.


Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти, [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано27.01.13 14:39



Аз вчера оплюх думичката "морал" като понятие, пък ти ся...
Айде да толерираме всякакви боклуци да ни плюят, само да покажем толерастия, а? Не, мерси, аз толераст няма да стана.



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти, [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано27.01.13 14:51



е то аз не виждам някой да ме плюе да си призная.

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.


Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти, [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано27.01.13 14:59



Плюе и маже срещу всичко българско, ти да не си отскоро тук? Нямам против к-вите от най-ниско ниво. От това да бършеш на старчок - аз по-ниско ниво не се сещам. Всеки да прави к'вото си иска и да не цапа по другите!
Имам против да са ми лицето пред света, че и да ми се правят на нещо повече отколкото са.



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти, [re: chupac]  
Автор Om_ (eyeful)
Публикувано27.01.13 15:42



Виж сега, аз съм фен на Тесла, не на Едисон и Айнщайн, примерно. Нали знаеш какво е казал Тесла за Едисон, когато последният се е поминал?



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти, [re: chupac]  
Автор Om_ (eyeful)
Публикувано27.01.13 15:46



И аз не виждам, но това са подробности ... Рабинчо е последна инстанция и той знае по-добре от нас, а той се е засегнал вместо теб, затова е редно да се почувстваш поне малко солидарен с него, от емпатия някак си.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.