Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 04.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано27.01.13 17:36



няма начин да достигнеш до резултати ако се интересуваш само от резултати. това делене практика срещу теория е мит популярен най-вече сред долните слоеве на хобистите и сервизните техници.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: zaphod]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано27.01.13 19:12



Пълни глупости.

Със сигурност преди 2000 години са знаели кво е въглерод, че има съединения с кислорода, че продуктът от непълното изгаряне на въглищата е въглероден оксид, който доизгаря до въглероден двуокис, взимайки допълнителния атом от желязната руда, пречиствайки я по тоя начин до чисто желязо.



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: ОблакТроен]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано27.01.13 22:17



не, мен друго ми е интересно пич, ама няма ти стиска да кажеш - на колко си години?



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти,нови [re: backinblack]  
Автор Om_ (eyeful)
Публикувано27.01.13 23:28



Ей, ся, не стига че съм тъпа, дърта, че съм дебела, с бяла коса и затворническа прическа, че на човек не приличам, а ти сега реши и от чар да ме лишиш, мамка му!


Все пак ако съм тъпа и грозна, не е ли редно поне малко чар да имам?



Тема Аха [re: rabin]  
Автор Om_ (eyeful)
Публикувано27.01.13 23:39



Стига си се пънал толкова във форума, вземи се напъни малко да позубриш, та барем скриптарче да станеш, че с тази женска професия QA, си станал съвсем женски!

П.С: Хайде, зарежи константата на Дирак, явно се затрудняваш, кажи нещо за кинетичният момент, че ще е по-интересно!

Редактирано от Om_ на 27.01.13 23:44.



Тема Re: Аха [re: Om_]  
Автор rabin ()
Публикувано27.01.13 23:44



Не съм КюЕй, колко съм тъп е друг въпрос. Надявам се един ден да стана виден простак. Откъде тоя интерес към мен, чадо? Нещо те вълнувам и се издаваш постоянно. Виж, инициативата е твоя да ме заговаряш.



Тема Re: Аха [re: rabin]  
Автор Om_ (eyeful)
Публикувано27.01.13 23:49



Абе, кого се опитваш да излъжеш?! Себе си ли? QA си, не е срамно, но е по-скоро женска професия.



Тема Re: Колко от вас БГ псевдопатриоти, [re: Om_]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано28.01.13 01:09



Ееее, ама аз се опитах да ти направя комплимент бре! Че си умна



Ползването на Уиндоус, сериозно и необратимо уврежда начина ви на мислене!

Тема да поставя нещата в перспектива [re: ОблакТроен]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано28.01.13 21:39



Само да ти спомена нещо, което не знам дали осъзнаваш. Аз от 14 години живея в в Америка и мога да ти споделя някои цифри. Тук, ако работиш в престижна финансова мултинационална компания някаква финансова работа в офис, където копираш и сверяваш някакви Ексел спредшийтс и си страшно зает всяка секунда и нон-стоп си на телефона или по имейлите, заплатата е към 30 хиляди на година бруто, което е под 2 бона чисто на месец и даже кафето не ти е безплатно и условията са доста зле - например малко платени празници. Всякаква работа, където има бакшиши е по-добре платена, например разнасяне на пици.

Ако работиш в ИТ компания и си опитен и талантлив програмист, не е много трудно и 130 хиляди да ти е заплатата, което е 8 хиляди долара чисто на месец и условията са в пъти по-добре.

Тъй че и в Америка, ако не си доктор, програмист, инженер или да имаш някоя сериозна професия или да си в правилния отрасъл на икономиката, си относително прецакан. Така че и в Америка, и в БГ, и навсякъде, ако си объркаш хобито с професия, в 999 от 1,000 случаи, няма да си добре финансово.



Тема Re: да поставя нещата в перспектива [re: pesho.konia]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано28.01.13 22:34



Пешо, кво ти стаа в последно време бе?
Какво се случи в твоя живот, че почна толкова сериозно да разсъждаваш върху живота? Само жена може да го промени това, нали? Евала:-)

Не ме разбирай погрешно - не се ебавам...просто констатирам фактите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.