Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ФейсБукнови [re: Triglav Zmei]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано25.09.12 00:16



Аз нямам против и не ми дреме, дали евреите са ме картотекирали с егн, днк, пръстов отпечатак и списък с компромати. Принципно си прав, че нямам против и съм регистриран в тефтерсурат-а, т.е. и това не ме притеснява. Но го отварям веднъж на три месеца за по 10 минути макс и за мен е масивно безполезен.



Тема Re: ФейсБукнови [re: WMC 4]  
Автор Om_ (eyeful)
Публикувано25.09.12 00:38



Хипнолабилна съм, затова. Като се абстрахираме, че известно време садих виртуален зеленчук, че се включих в няколко десетки групи, в които вземах дейно участие и се запознах на живо с някои хора, които се оказа, че не искам да познавам на живо; посветих твърде много време на идиотски занимания, вместо на нещо полезно и на непознати хора, вместо на близките си.



Тема Re: ФейсБукнови [re: Om_]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано25.09.12 00:50



посветих твърде много време на идиотски занимания, вместо на нещо полезно и на непознати хора, вместо на близките си.

Ми нали от години си говорим точно за тва бе мацко, а именно: еби си мъжа, гледай си децата и си тананикай.
Намираш си баланса в живота и си ждрапаж ребрата...Кво ти пука кой кво шти каже и кой кво мисли?



Тема Re: ФейсБукнови [re: Aaron]  
Автор rabin ()
Публикувано25.09.12 10:13



Kaжи, бре, Ароней, на коя фирма работиш на клон? Или имаш бюро!!! Сериозно - искам да знам по 2 причини.
1. Да не кандитатствам там.
2. Да head-hunt -вам. Парици се изкарват от това.



Тема Re: ФейсБукнови [re: Aaron]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано25.09.12 17:33



Всъщност ако се замислиш тва е много яка причина да отрежеш някой...мен ми се види супер креативно и находчиво...ше го взема на въоражение...




Опс, въорЪжение,извинявам се....

Редактирано от El Capitan на 25.09.12 17:36.



Тема Re: ФейсБукнови [re: WMC 4]  
Автор Бokop (Христо)
Публикувано25.09.12 20:42



Ти да нямаш нещо споразумение със Зукърбърг да го рекламираш в ДИР-а? Колко пари ти пусна?



Господ ще ми прости греховете. Това му е работата.

Тема Re: ФейсБукнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано25.09.12 20:48



За съжаление, не 100% от experience-а ми във Фацето може да се определи като "забавления". Иначе си прав, де.




Тема Re: ФейсБукнови [re: Бokop]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано25.09.12 23:54



Не, нямам, но ФБ е мощен инструмент и не мисля да го оставя да ръждясва...



Soul is smarter

Тема Re: ФейсБукнови [re: WMC 4]  
Автор BullDog (Bulgarian Dog)
Публикувано26.09.12 00:06



То и пищова е мощен "инструмент" ... леко, да не се шотнеш в крака.

адски опщителен, соцялен и харесван чувек


Тема Re: ФейсБукнови [re: WMC 4]  
Автор Бokop (Христо)
Публикувано26.09.12 00:09



То инструмента си е добър, но за да го ползваш трябва да си от хората, които го управляват. А това знаеш, че не ни е по възможностите нито на мен нито на теб и това няма да се промени, колкото и да ни пораснат възможностите.



Господ ще ми прости греховете. Това му е работата.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.